Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Křemičitý písek vs. štěrk

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Křemičitý písek vs. štěrk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2009 22:47 DannyR Re: MatyseeekCZ
Diky obema za rady. Myslim, ze po mesici rozhodovani prislo dnes zasadni rozhodnuti:-). Bude to "holandske". Chtel jsem Afriku, ale nejak si to nedovedu pedstavit bez rostlinek. Chci se pokusit o neco co je na www.akvarium.napady.net. Bude to boj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2009 22:31 MatyseeekCZ Re: DannyR
Zvažuj také podle toho co se do AQ chystáš dát. hmm Prober všechny možnosti a podle toho uvidíš, co bude pro osádku lepší řešení. ano Ale s ničím nespěchej a v klidu si vše nech projít hlavou a pořádně nastuduj ať to AQ pak za něco stojí! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2009 22:09 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: DannyR
mno já ho odkaluji stejně jako štěrk a stejně jako u štěrku dávám pozor abych nenasál písek. Jinak v písku se podle mých zkušeností daří rostlinkám lépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2009 21:18 DannyR – Pisek vs sterk
Mozna se budu ptat blbe, ale zakladam si druhe akva v zivote, prvni jsem po 3 mesicich boju ustalil a funguje. Mam v nem sterk, ale u noveho premyslim o pisku, Jen mi neni uplne jasne jak se pisek odkaluje. U sterku je mi to jasne:-). Diky predem za rady. Pripadne prosim o radu co je lepsi. :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 2144x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15203-kremicity-pisek-vs-sterk?od=51