Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Marina Betta Kit

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Marina Betta Kit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.07.2010 11:57 Muž Jirka88 [6] Re: jakubkqo814
Že ši to viděl video neznamená, že to tam má bejt. Ježíši šmarja, do dvou litrů narveš klidně 20 neonek, ale ty ryby budeš týrat! no A jak dlouho asi prežijou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   08.07.2010 11:54 Jakubqo814 Re: Sewer
To neriešte je to moderné pekné akva. Mne sa páči.

Pred chvilou som videl video v ttomto 2l akva s 7 neonkami a 2samčekami betty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:50 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: Sewer
Přesně, koukni do me prezentace ... 12l akvárium a v pohode se kolem tech 1500 vejdeš. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:38 Muž Sewer [99] Re: Jakubqo814
Kdyby sis pořídil 10 - 20 litrové akvárko, tak ho v pohodě dáš na nějakou polici hmm

Tyhlety 10 - 20 litrovy akvária se u nás v čechách prodávají okolo 1000,- Kč a máš to s kompletní výbavou = filtrace, topítko. Dokoupíš jemný štěrk na dno, pár rostlinek, nějaký krevetky třeba nebo pár rybiček vhodných pro nano akvária a za 1500,- Kč máš doma parádní akvárko.

Ale kupovat tuhle 2 litrovou píkovinu je blbost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:32 Jakubqo814 Re: katterinecka
Mám malu izbu. Ja nemám kde obyč. akva dat. Marina sa da dat na stenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:28 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Jakubqo814
sice nevim presne jak je to velky, ale rekla bych ze se ti tam vejde tak jedna.
Nebylo by lepsi za stejnou cenu poridit normalni akvarium ktere je navic vetsi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:26 Jakubqo814 Re: sewer
len machove gule
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:25 Muž Sewer [99] Re: Jakubqo814
A kam ty rostliny porostou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 11:09 Jakubqo814 Re: katerinecka
Ja to nechcem pre bettu len tam zasadím rastliny a zavesím na stenu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 09:47 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Jakubqo814
Tohle nekupuj, moc dlouho ti v tom ta betta nevydrží. Už tu o tom byla diskuze, vůbec by to neměli prodávat pro ryby. hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 09:33 Jakubqo814 – Marina Betta Kit Zen akvárium (2l)
Ahojte, velmi by som chcel tento mini set pre bettu ale na kej slovenskej web stránke toto akva ponúkajú?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.12.2008 10:49 Joecz Re: Imii
asi by to chtělo zaktualizovat
já taky betty chovám v menších nádržích a jsou spokojené, důležitá je péče a výměna vody
ale nedokážu si představit profesionálního chovatele, který má třeba 25 000 ryb, jak má každou v 10 l aqua
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 08:50 Pajdalka Re: Imii
Lidi jsou dneska praštění... Vyděla jsem: Betty chované ve váze či sklenici, Zápasy Bett (samečků), Odchov mláďat v hrnku atd... Jedna fotka je i v článku: Bojovnice Pestrá
v ostatních fotkách jak tam jedna Betta plave ve váze:

rybicky.net/fotogalerie.php…

Já jsem si tento set (Marina Betta Kit (2 l.)) koupila jako karanténu pro jednoho samečka Endlerky...Má nějakou nemoc takže moc neplave... spíš jen stojí na místě ale občas si poplave pro krmení... Jinak toto akva používám jako porodničku (pro Endlerky)... Potěr tam je cca 2 dny a pak jde do většího (teď jsou ve větším 3 vrhy Pavích oček)...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2008 08:16 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Imii
www.youtube.com/…
a chovatelum v asii to asi nikdo nerek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2008 21:21 Žena Imii [45] Re: Joecz
Citace ze splendenspower " Pro profesionální či poloprofesionální chov se zpravidla používají akvária menšího objemu – od 10 do 30 litrů. Naprosto nevhodné jsou nádrže kulového tvaru nebo nádrže s objemem menším než 15 litrů, ve kterých se bojovnice často chovají s odůvodněním, že „stejně jsou to špatní plavci, takže jim to bohatě stačí". "
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 20:56 Joecz Re: Imii
Na těch 11 litrů jsi přišla jak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 20:22 Žena datura [104] Re: Imii
Což o to, profesionálové betty ve 2 l běžně chovaj, ale absolutně nejhorší na týhle "věci", je ten plast a to pozadí. to je fakt na palici :-D jinak jsem i viděla prodávat doplňky přímo pro marina betta kit a třeba pytlíček písku o velikosti zhruba 10x5 cm stojí v SUPER ZOO 36 Kč - a to se fakt vyplatí! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2008 18:56 Žena Imii [45] Re: Pujinka
Rozmysli si jednu věc ... chceš toto bettarium a "týrat" v něm rybku, která ikdyž moc nenaplave tak potřebuje místo ? Pro betty je minimum 11l, ale myslím, že když už chceš nějakých 150,- investovat do této plastové nádržky tak si tam strč maximálně krevetku či šneky.

Ale za ty peníze můžeš mít kostku skleněnou, která už může mít 9l objem ... vleze se tam malej filtřík (třeba Elite mini který mám já) a to bette stačí. Určitě mu bude líp v 9l než ve 2l

Přemýšlej nad tím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2008 16:13 Pajdalka – Marina Betta Kit
Já toto akva mám, koupila jsem si ho na vodní rostinu a krevetku =) Bohužel jsem jednou přišla k akva a krevetka se nějak vypařila, umřela =( Mám ještě jedno akva (25 l.) kde mám Živorodky Endlerovi ale jeden sameček se nějak neskamarádil s ostatníma a oni ho začali odhánět a samičky úplně ignorovat a utíkat (ani jednou se mu nepodařilo jednu oplodnit ale s ostatníma samečkama je to v pohodě) takže jsem ho musela šoupnout do tohodle mini dokuď nevymyslím co sním =( Bála jsem se že v tom větším akva vyčerpáním umře (jak ho ostatní pořád honily) =(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 23:41 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Mrakoplash
Tak,tak,zbytečná slova.Můžeme se rozčilovat,můžeme s tím nesouhlasit,ale to je tak jediné,co s tím můžeme dělat.
Pokud bude poptávka,bude i nabídka,a i když poptávka nebude,dá se to do slevy,no a...nekupte to za ty prachy...Nakonec najde se dost blbců,kteří to koupí,třeba i pro ty závojnatky...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 22:24 R Muž Mrakoplash [1776] Re: MatesKGB
Rozumnej clovek si to nekoupi a tech "druhejch" bude vzdycky dost, aby se na tom dalo vydelat.
Tim ze budete porad dokola davat odkazy na takovyhle kraviny tomu urcite nepomuzete a jen tu pribejvaj veci na mazani.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 17:40 Muž Onďa [32] JirkaJirka
Nechu nějak zlehčovat osud pavích oček v litru vody, ale já v tom viděl i 2(!) ZÁVOJNATKY :-O bylo mě z toho blivno :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 15:41 Muž JirkaJirka [10] Re: kadli666
tomu se ani nechce věřit
něco podobného jsem ale viděl někde e zverimexu, měli v tom očka :-(
Jak jsem to viděl otočil jsem se a šel jsem pryč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.11.2008 15:32 Muž JirkaJirka [10] Re: kadli666
A co tam dát robotickou rybu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 15:04 Muž michal9 [0] Re: kadli666
Hrůza možná tak na chovani šneku. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 14:22 Muž sportsmen [62] Re: MatesKGB
Souhlasim s Vami, prodavat nadrzky o objemu 2 litry je silene i kdyz je to pouze pro betty !!! Snad maji lide rozum a nebudou to kupovat!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2008 14:02 Muž PentueR [256] Re: marsz
Nemýlíš se a dovedu zkousnout, když tam mají mladé nedorostlé kvůli oddělení a chovu do prodejní velikosti. Ale to nic nemění na tom, že je to svinstvo a chov dospělé rybky v tomhle je na zabití chovatele. Můj názor..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2008 12:38 R Muž Silent [5949] Re: MatesKGB
Jenže pokud to budou lidi kupovat, tak se to bude vyrábět. Chce to řádnou osvětu a bojkot takovýchhle výrobků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 11:46 marsz Re: MatesKGB
Jestli se nemýlím, tak chovatelé bojovnic je mají třeba v seřízlých petkách. Todle je proti tomu luxus. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 10:54 Muž MatesKGB [4] Re: kadli666
Děs a hrůza tone Obchodní inspekce by takový výrobky měla zakazovat stejně jako nebezpečný kočárky, hračky s malými částy a pod.... tone
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 10:49 Muž PentueR [256] Re: kadli666
Dobré místo květináče. Ty bys chtěl žít v krabici, ve které se sotva otočíš? Asi ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2008 10:14 kadli666 – Bettárko
Brej den akvráristi !

Jednou sem tak surfoval na netu a koukal jsem na kavária a co nevidím - 2l bettárium, mám z toho vskutku rozpačité dojmy. Je ve více barvách.
Tady je ODKAZ: www.superzoo.cz/…

Co si o tom myslíte?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2008 16:37 Muž filipsi [1295] Re: Pujinka
Sice v tom s denni vymenou vody muze uspesne zit a rust, ale akvarium to neni. Beda, jak nekolik dni nevymenis vodu. Prohledej diskuze, je toho tady o velikosti akvarii, o zakladani a provozu spousty.

www.akvarijni.cz/…
www.horacovoakvarium.cz/…
www.klub.akva.sk/… (prvnich cisla ale i ty ostatni stoji za to)
rybicky.net/rady/zalozeni-akvaria

Pokud jen vyvolat diskuzi o tech hloupych prodejcich a trapicich zvirat, je to take zbytecne, toho je zde take spousty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2008 16:19 Pujinka – Marina Betta Kit
Zajímal by mě Váš názor na toto.
www.exo-eko.cz/…
Sice se v Bettách moc nevyznám ale toto jim opravdu stačí a bez filtru? :-(

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 3369x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15047-marina-betta-kit-zen-akvarium-2l?od=101