Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky a raci

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Krevetky a raci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2009 21:53 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: entlio
S ráčkem zkušenosti nemám, ale o krevetky se neboj, tykadla i nožky dorostou. Nicméně ubližovat bych jim asi nenechal. Buď bych ho vrátil do akvaristiky, daroval do dobrých rukou někomu, kdo mu zajistí vhodné podmínky nebo mu zařídil malou nádržku separé :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.12.2009 21:40 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: entlio
Krevetkam, ale i rakum pokud se něco stane, že příjde o nějakou končetinu či tikadlo se zas tak moc neděje. Po svlečení budou mít nové končetiny a tikadla.
Bezobratli ale i částečně ryby se celkem dobře regenerují....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2009 21:22 Muž entlio [8] – zranění krevetky
Dobrý den, před dvěma dny jsem si koupil trpasličího mexického ráčka. Co jsem na internetu četl tak ostatním v akváriu neubližuje. Dnes ráno jsem ,ale viděl jak krevetky plavou po celém akvariu sem a tam. Nejdřív jsem si myslel, že se budou množit. Pak mi, ale do oka padla samička, která dost nekoordinovaně plavala - při bližším pohledu jsem si všiml, že nemá žádné tykadla a schází ji končetina. Druhé krevetce "ustřihl" tykadlo, napadeny byly jen samičky, které jsou výrazně červené. Myslím, že rak si je spletl s vlastním druhem jinak si to neumím vysvětlit. Chci se zeptat, jestli má samička šanci to přežít a jestli bych se těmto nepříjemnostem nemohl něják vyhnout. Jinak jde ráček z domu i když nevím kam. :-O

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2215x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14786-krevetky-a-raci?od=51