Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Bílé tečky na skle nebo dekoracích

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Paraziti 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Bílé tečky na skle nebo dekoracích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2008 11:51 Muž Leitlik [9] – Bílé tečky
Fotka k příspěvku Prosím o identifikaci těchto teček. nepozoruji žádné změny,ale neznám to,tak mě to celkem znepokojuje. :-( Mám to po celém akváriu už cca 2 měsíce. Některé ty tečky zmizly a zůstal po nich jen bílej flek ! coze Poraďte,prosím ! ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2008 17:35 Lorsson Re: Aster
No to mam , dve coze to me vubec nenapadlo..... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2008 17:29 Aster Re: Lorsson
A nemas v tom akva neritinu? Ak ano tak by to mohli byt vajicka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2008 17:26 Lorsson – Bile tecky na korenu
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Udelaly se mi bile tecky na vsech korenech v akva, vsechny koreny jsou DRIFTWOOD, nekolik mesicu byly v poradku a ted se objevilo tohle, nemate s tom nekdo zkusenost, jestli je to plisen nebo nejaky parazit?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 14:41 jirka4 Re: MacGyver99
Z těch vajíček nic nebude . Larva putuje do moře kde se vyvíjí v dospělce a vrací se zpět do sladkovodních vod . V obchodech se prodávají šneci z odchytu . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 14:36 Muž MacGyver99 [3] Re: jirka4
Aha, bude to tak netritka. Ale u ni asi není šance na zdárný vývoj vylíhlých šneků?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 14:30 jirka4 Re: MacGyver99
Ty tam máš neretinu, že? Jestli jo tak to jsou její vajíčka. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2007 14:28 Muž MacGyver99 [3]
Fotka k příspěvku Zdravím, poté co jsem dal kokosové ořechy do vody tak se na nich vytvořili bílé tečky (viz. foto). Nijak to neškodí a řekl bych, že jsou i dekotrativní. Dělá se mi to i na dřevě. Tuší někdo o co jde? Osobně se domnívám, že jde o nějakou houbu.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1863x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14397-bile-tecky-na-skle?od=51