Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být spolu dva druhy krevetek?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Mohou být spolu dva druhy krevetek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 18:33 Muž maalamut [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: invalida
Red cherry a palmata sp. Green se mi nekříží :-) a ale ta mandarinková mě mrzí :-( chtěla jsem si ožívit akrárko :-) no tak pokud je seženu tak si je dám do jiného akvárka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 18:23 S Muž invalida [3881] Re: maalamut
Budou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2013 18:14 Muž maalamut [3] - Raci, krabi, krevetky – krevetka mandarinková
Nevíte jestli se bude Krevetka mandarinková křížit s Krevetka červená var. Red cherry a Krevetka Neocaridina palmata sp. Green?Předem díky za odpověď. A ještě takoví malinký dotaz nevíte kde bych sehnala krevetku mandarinkovou??
stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2013 07:57 Žena petulinakk [2016] Re: JagerMaister
Z hlediska křížení - to, že žádná caridina se prostě nekříží s žádnou neocaridinou, tu myslím bylo napsáno už fakt mnohokrát ;-)

Navíc jsou to ale druhy krevetek, které mají dost odlišné nároky! a sulaweské krevetky jsou všeobecně náročné na chov, měl by si je pořídit jen opravdu zkušený akvarista, který je ochotný nádrž přizpůsobit jejich specifikům.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2013 20:44 JagerMaister
zdravím, potrebujem radu
mohla by byť caridina denerli spolu s N.palmata ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 13:41 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kytka
Jo já už doma mám nějaké red cherry co jsem dostal, sice moc červené nepobrali, ale hlavně že se jim daří :) .. joo to už je lepší tabulka, takže pokud to chápu dobře, můžu k těm cherrynám dát baubalti green i red crystal? :) akva mám zhruba 100l a jsou tam jen rostliny a okružáci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.08.2013 12:45 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Zab01
Koukni na tuhle tabulku novina.pl/… jinak více o křížení krevetek zde rybicky.net/forum/6920-krevetky-krizeni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:41 Žena Kytka [2146] Re: Zab01
Red Cherry, Sakura a Rilli jsou všechny Neocaridina davidi, takže ty se ti přešmrncaj dohromady.
Vyber z nich jen jednu a dej k nim ty Babaultky, to jde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:35 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetky – Mohou?
Zdravím, koukám na tu tabulku křížení, ale něco mi tam chybí, chtěl bych se zeptat něvíte někdo zda mohou být spolu red cherry se sakurami, red rilli nebo babaulti green?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2010 06:48 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: RadioactiWe
nebudou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2010 22:57 Muž RadioactiWe [192] - Labyrintky
Budú sa krížiť Caridina propinqua a Red Cherry? Z tabulky sa mi to vyčítať nepodarilo a ani na nete som nič nenašiel... :-|

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 10:30 Muž hop [26] - RostlinyRe: JuraS
pokud se ti budou křížit nejpravděpodobněji spadnou všechny zpět do přírodní formy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 08:25 JuraS
mám v akvu 3 druhy krevetek..názvy nehlídám tak jedny jsou červené, druhá v "přírodní" barvě a nově mám zelené...kdyby se pomíchali pak by to mohla být zajímavá kombinace...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 07:22 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: lamrr
Tyto 2 druhy spolu být můžou, a hlavně se ti nebudou křížit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 07:07 Muž deCORF.OBRAEN [220] Re: lamrr
Ja nevidím v tom problém prečo by nemohli byť spolu..Ja mám tiež viacero druhov krevetiek a žiaden problém ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 06:57 lamrr – můžou být dva druhy krevetek spolu
může být krevetka red cheery a krevetka crystal red

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 3010x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14103-mohou-byt-spolu-dva-druhy-krevetek?od=51