Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vylepšení akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Vylepšení akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 14:42 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Taema
Ze sa vam nechce hmm Ja som musel pinzetou ako....vytahovat velke kamienky z celeho dna :) Usadzovalo sa mi tam vela kalu a rastlinky v popredi sa nemohli dobre zakorenit.Trvalo mi to par hodin,boli ma cela ruka,ale stalo to za to.Neviem si predstavit zeby si toto robila v tom tvojom AQ,tak ho radcej vymen za jemny kremicity piesok (usetris si cas aj ruku smich ) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 14:33 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Taema
Já bych to dno vyměníl určitě. Není to zas takový problém a ušetříš si tím později hodně starostí. A když vyměnit, tak co nejdřív. Při výměně dna si dej bokem maximum vody a nech v ní běžet filtr. Při výměně dna nebo většího množství vody filtr nečistit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 13:57 snake Re: Taema
mno dotoh se nechce nikomu smich ae tak vymen to budeš mit lepší akva deš z dosypem palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 13:54 Taema Re: Eff
Tak toho jsem se přesně bála ;-) , do výměny dna se mi chce asi nejméně a pokud by to šlo bez ní, tak bych byla moc ráda...nejen z důvodu pracnosti, ale hlavně, kam zatím s rybičkama...žádnou jinou nádrž nemám... nestačilo by to jen dosypat , doplnit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 13:48 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Taema
Začal bych výměnou dna (po přečtení fóra jistě víš, jaký písek zvolit) a vysazením hromady nenáročných rostlin. Potom pár týdnů sledovat vývoj a podle něj provést další případné úpravy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 13:26 Bexi Re: Taema
přidej si tam nenáročné kytky - anubias valisneria jávský mech a jiné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 13:18 Taema – Co s ním....
Fotka k příspěvku Díky nemoci rybiček, kterou se mi za vydatné místní pomoci podařilo vyléčit, jsem se dostala k pročtení alespoň části zdejšího fora a díky tomu zjistila, že naše akvárko stojí v tuhle chvíli za ... :).Chtěla bych s tím něco udělat, jen váhám, odkud se do toho pustit...určitě to bude chtít nějaké další rostlinky, ale co dál..něco málo fotek jsem dala do profilu, postupně doplním. Budu vděčná za všechny konstuktivní tipy a názory ... díky předem.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 2672x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14100-vylepseni-akvaria-?od=51