Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak začernit sklo z vnitřní strany

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Pozadí 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Jak začernit sklo z vnitřní strany
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 23:15 Wexelo Re: PPro
Nejlepší je opravdu ten silikon. Když ho natřeš z druhé strany tak to bude jako folie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 23:11 PPro – Jak začernit sklo z vnitřní strany
Nemá někdo nějaký nápad, jak začernit boční stěnu akvária, za kterou bude ukrytý vnitřní komorový filtr? Občas někdo doporučuje rozetřít po stěně černý silikon, ale to se mi moc nelíbí. Není např. nějaká černá folie, která může být nalepena i pod vodou? Nebo barva? Něbo něco jiného?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2010 22:49 Deka84 Re: PetrX
Zdravím. Je to trochu mimo čas diskuze, ale treba to někomu pomůže. Budu zkoušet natírat přepážky v akva černou barvou BISIL. Jde o barvu pro styk s pitnou vodou, takže paráda. Jen aby to chytlo na sklo. Ještě napíšu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2010 12:26 PetrX Re: boruberry
Me slo spise o to, jak dlouho vydrzi ta folie pod vodou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2010 12:24 PetrX Re: filipsi
O koupi skla jsem neuvazoval - pouzil bych z jednoho hodne stareho akva, které bylo tak pred 20 roky pro krecka :) Neorientuju se - kde se dá koupit černé sklo? Google mi našel samé sporáky atd :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 12:04 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: PetrX
Já koupil v baumaxu nějakou samolepici černou tapetu polepil jsem s ní plexisklo a to vlepil silikonem do akvária - takto jsem vytvořil komoru pro vnitřní filtr. Akvárium takto fungovalo dlouho a žádný úhyn.
Ono na te tapetě není skoro žádné lepidlo. Je ho tam mikroskopická vrstva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 11:49 Muž filipsi [1295] Re: PetrX
.. a co proste pouzit cerne sklo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 11:27 Thomas29 Re: PetrX
BALAKRYL UNI MAT , je na to v pohodě.Sice se na sklo hůře natírá , ale dá se to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 11:14 Muž Farrael [28] - ŽivorodkyRe: Petrx
Já bych zvolil být tebou ten silikon, ač ho nechceš. Je to inertní až to vyschne a kreditkou to lehce rozetřeš. Navíc je to oděru vzdorné stejně jako vodě. Nejsem si jistý, jestli jsou i barvy, které jsou zároveň to všechno dohromady ;-) Ale skus se jít zeptat do nějakých barev a laků :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2010 11:11 PetrX – Jakou barvu použít na vnitřní stranu akva?
Zdravím.
Zadní stěna akva bude klasicky černá samolepící fólie. Chtěl bych si do rohu akva vlepit skleněný komorový fitr a zajímalo by mě, čím jeho skla nabarvit? Chtěl bych je také černé, aby nebyl vidět obsah toho filtru.
Silikon tam patlat nechci a nějaké 3D také ne. Může být ta fólie i pod vodou - jak dlouho případně vydrží? Nebo jakou barvu zvolit?

Díky za nápady.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 2897x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13544-jak-zacernit-sklo-z-vnitrni-strany?od=51