Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zajímavé fotky plžů

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Zajímavé fotky plžů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   06.07.2018 19:03 Žena sivon [1711] - Plži – Piskořky
Fotka k příspěvku Synchronizované čistění skla.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   14.06.2018 08:46 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Kdyz je to zluty, tak je to urcite taxal...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.06.2018 08:43 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku 6 - level matuzalem - neco jsme chteli, ale uz si nepamatujem jak na to... a coze jsme to vlastne chteli???
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.06.2018 08:43 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Omlouvame se za spozdeni z technickych duvodu. Urcite je ted nekde na svete po 22h, tak nebudeme lpet na stredoevropskem case...
1 - klasika
2 - zacatecnik
3 - stredne pokrocily
4 - pokrocily
5 - bizar
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.06.2018 08:38 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku A trochu kultury - ooopera ve snecim podani
1 - bas a sopranistka
2 - arie vrcholi
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   14.06.2018 08:36 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Fakt makaj...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   14.06.2018 08:35 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku Jedu! Uhni! Boooze, ty jsi ale pomaly snek, ja te preskocim, teda prelezu...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.06.2018 08:32 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tuhle jsem si po navratu z hospody do akvarka vypustila zajimave zbarvenou piskorku. Kdyz jsem rano vystrizlivela, doslo mi, ze to nebyla piskorka, ale helenka. Nu, ale hledej jehlu v kupce sena, teda, sneka ve sterku... Poprve se mi ji povedlo spatrit az po pul roce. Z pidizvika se vyklubalo monstrum, ale ze srdcem modelky - vylezla, odpromenadovala, nechala se nafotit, a zas zmizela.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   14.06.2018 08:26 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Omlouvame se za spozdeni z technickych duvodu. Urcite je ted nekde na svete po 22h, tak nebudeme lpet na stredoevropskem case...
1 - klasika
2 - zacatecnik
3 - stredne pokrocily
4 - pokrocily
5 - bizar
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.06.2018 19:16 Muž 4Sima [1897] – cestující bez lístku
Fotka k příspěvku Tak nějak asi černý pasažér...
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   13.06.2018 16:58 Muž LeRi [315] – Neritina natalensis
Fotka k příspěvku Svačinu sebou a jdeme ale jak to teď sním? smich Třeba z ní bude chodící řasokoule smich
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.06.2018 12:55 Žena Nicky [195] - Labyrintky – okružák, co už má kamasútru za sebou
Fotka k příspěvku Nošení dětí, 2. level :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   08.06.2018 11:18 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku




Pridam pohadku - sneci verze a la Hrabe Monte Christo, konkretne utek z vezeni - i s obrazkama.

Zil byl snek. A ten si poridil haro.
Zila byla rostlinka. A ta si taky poridila haro.
A co se nestalo. Anticka tragedie - hara se jim zamotala! Gordicky uzel hadr.

Dejstvi prvni - snek visi ve vzduchu, teda, ve vode. Objev prvni - sneka je v ulite opravdu hodne (bohuzel se nepovedlo zvecnit na obrazku) - jak se snazil dosahnout na neco v okoli, tak vylezl z ulity na maximum. Dejstvi prvni trvalo den.

Dejstvi druhe - deus ex machina (ja) nahodil sneka na slahoun. Snazil se odplazit pryc, ale to neslo. A holt nemel mozek na to aby prekousal pouta. Objev druhy – je to hustej tahoun. Kdyby byl snek vetsi a mohl byt na suchu – treba by mohl nahradit tazny kone? Je videt jak silne zabira, aby se dostal pryc, jak je ten slahoun oproti prvni fotce ohly - na takovyho pidizvika docela vykon, co myslite? Destvi druhe trvalo 2-3 dny.

No nic, nebudu vas napinat, pohadka skoncila dobre, po trech dnech jsem ho definitivne vysvobodila.

Disclaimer - snekovi nebylo ublizeno, ale rasa to bohuzel odskakala…

A po 22h budou fotky sneci kamasutry.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.06.2018 09:15 Žena Bella [1047] - Rostliny
Fotka k příspěvku Pankac, aneb jedna rasa nestaci.

A nekteri moji sneci by meli pracovat ve vojenskych pruzkumnych jednotkach, jak maj zmaknuty maskovani porostem. Konkretne nektere kotulky maj na sobe takovej chomac rasy, ze nejsou videt, hotovej hejkal. Nektery levatky se sice taky snazej dostat do techle spec-ops jednotek, ale nejak nepobiraj, ze chochol, byt sebemohutnejsi, ale jen na spicce ulity - nestaci.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   07.06.2018 22:23 Žena tramtra [3202] Re: Nicky
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku :-) u nás se nosí jiná móda...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   05.06.2018 08:33 Žena Nicky [195] - Labyrintky – okružák
Fotka k příspěvku Nošení dětí je teď prý v módě ano
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.05.2017 22:47 Muž Magic [879] - Rostliny – Plovatka
Fotka k příspěvku Dnes v Krčskom lese. Bolo ich tam plné jazierko. Tak komu v Prahe "chýbajú", vie, kde ich nájde. ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2017 20:18 Muž petromas [10] – Clea helena
Fotka k příspěvku Krása
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.05.2017 22:50 R Muž ctibum [6920]
Fotka k příspěvku To si na pár dní zdřímnete a už zarůstáte...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2017 22:36 Žena sivon [1711] - Plži – Fronta na řasy
Fotka k příspěvku To u mne se šnečci spořádaně staví do fronty na možnost ožužlávání řas ze skla :)
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.05.2017 14:38 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednoduše – anentome helena vs. kružníci
Fotka k příspěvku Já jsem zase do akva vypustila anentome helenu aby mi pomohla s kružníkama a nějak nevím jestli si nesmlsnou oni na ní. :-D
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.01.2016 14:22 Muž Daniel [2] - Labyrintky
Fotka k příspěvku nerozumiem prečo vyliezol von. UKONČIL TO :-( niekoľko rokou skvele si odviedol svoju prácu palec
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.11.2010 18:33 Muž aphazel [3] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Krevetka si zavolala taxi :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2010 18:11 nikollas
Fotka k příspěvku taky sem nasel jeden šnečí grupač palec
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.01.2010 23:04 pansuu
Fotka k příspěvku Taky mám jednu zajímavou fotku, TAXIK
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.01.2010 20:06 Muž Yirka [9126] Re: Pekische
Nejspíš spásá tu řasu co má na ulitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.01.2010 19:09 Muž Pekische [3] – Jedno zajímavé šnečí foto...
Fotka k příspěvku Jen se chci podělit a jednu fotku s vámi. To jsem takto včera přistihl Rudlu, jak si vylezl na vlastní střechu a čímsi se tam strašně důležitě zabýval. No viděl jsem tohle poprvé a náramně se pobavil. A chvíli na to mi to samé předvedla i druhá ampulárka. Asi mají nějakou brigády na barácích nebo co :)
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [3]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 7867x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13038-zajimave-fotky-plzu?od=101