Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Macrobrachium lanchesteri - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Macrobrachium lanchesteri - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2012 12:18 triscene Re: ApacheBa
ApacheBa napsal: myslim ze nie, o 4 dni by sa mali prvy krat zvliekat, a zacat primat potravu

asi myslis iny druh krevetky, Macrobrachium lanchesteri ma 4-5 tyzdnovy larvalny priebeh v sladkej vode. krmenie artemiou, moje mi zatial ziju asi druhy tyzden a je to trosku boj. mam este asi 4 larvy. V dalsej faze planujem ich odlovit a dat do mensieho priestoru aby boli blizsie pri artemiach. oboje treba pri krmeni lakat svetlom.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 02:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ApacheBa
Ahoj. Prosím tě, zajímalo by mne, jak jsi tehdy dopadl s odchovem těch krevetek Macrobrachium lanchesteri. Nějak jsi to do fóra už nedopsal a ani na profilu to nemáš uvedeno. Podařilo se ti je odchovat?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2010 20:10 Meo
Nazdar, chcem sa iba opítať či sa niekomu podarilo ich odchovať ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2009 23:33 Muž ApacheBa [0] Re: Bak
myslim ze nie, o 4 dni by sa mali prvy krat zvliekat, a zacat primat potravu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2009 20:23 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetky – Re: Marri
Neměly mít 4 dni larvální stádium ? To se to pak špatně řeší .... Ale na léto dobrá krevetka, má užít až 36°C v rýžovém poli a potu rolníků :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 17:30 Muž ApacheBa [0]
vecer neviem najst ani jeden kus :) asi su vsetky zalezene bohvie kde :) ci v trse travy, javskom machu ci vo filtri, tak uvidim za par dni, co bude, a ci bude ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 08:43 Muž ApacheBa [0]
Dns ano som nasel prvu varku vyliahnutych krevetiek, pocitam, ze ich je cca 15, a este samica nosi nejake vajicka , tak uvidim vecer
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2009 10:38 Muž ApacheBa [0]
vcera vecer som zriadil nove krevetkarium, len pre macro , totiz jena mi nosi vajicka, ale nie su zelene, ako som bol zvyknuty, ale svetle, a so zretelnymi ockami buducich krevetiek, tak skusim odchovat.dnes pridam este jednu, a ta ma zelenkave vajicka, len ju najprv musim najst medzi ramirezkami ...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2009 22:44 Muž ApacheBa [0]
Dnes sa potvrdila legenda : polovicka mi oznamila ze videla krevetku, ako sa napchava neonkou, takze lovec sa nezaprie ...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1682x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11860-macrobrachium-lanchesteri-chov