Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pošta

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Pošta
Ceník zásilek České pošty: www.ceskaposta.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 09:34 S Muž invalida [3881]
Dotázek z poštovní praxe. Když pošlu v pátek balík ems (u nás neberou obchodní) a garantujou 24 hodin...doručej ho v sobotu? Nějak se nemůžu zeptat pošťačky protože je na mě uražená smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2012 19:43 ladis
Zdravim nevim kam se mam obratit potrebuju poslat rybicky postou a nevim kde hledat tak jestli by byl nekdo moc hodnej dekuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 19:55 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: mskmchl
neco pres 200 nevim presne, mrkni na cpost.cz, je tam kalkulator zasilek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 19:52 Muž fasir [5] Re: cezarmilan
Môžem potvrdiť-berú z aqua-daho a prístup seriózny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 19:07 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: mskmchl
Ja to poviem úprimne, slovenska pošta si účtuje až neprimerane vysoké poplatky pri preberaní pošty z česka. Čo sa týka rastlín objednaj si z

www.profiaquarium.sk
berú tuším z aqua-daho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.03.2011 18:45 Muž Yirka [9126] Re: mskmchl
Tak si najdi stránky České pošty..... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 17:59 Muž mskmchl [0] - Raci, krabi, krevetky – poštovne - Slovesnko
ahojte, rad by som sa opytal ci znahodou niekto netusi aka je vyska postovneho z ceska na slovensko pytal som sa na Aqua-daho aj u rataja ale nikto mi to presne povedat nevie ... tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 19:08 Žena Verča.D [3] Re: invalida
taky mě to dost naštvalo rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 17:26 S Muž invalida [3881]
Balík poslanej v úterý nedošel..dneska je pondělí rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 10:42 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: NASREDDIN
Přesně tak, poštou mi chodily balíky s akvarijními kytkami a s krevetkami a vždy v pořádku. Balíky nepoškozené. S PPL mám zatím jedinou zkušenost a dobrou, nic nepoškozeno. Asi co kraj,to jiný mrav.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 08:59 Muž karelpavel [18] Re: vóťa87
No myslím že toptrans je zrovna mezi nejdražšíma ! ale pokud by šlo o kvalitu, tak to zase asi jo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 08:56 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: Lada2
Než něco pošlete je dobré si u dopravce přečíst, za jakých podmínek je ochoten doručovat např. křehké předměty...Česká Pošta i PPL v tomhle ohledu nejsou zrovna ideální řešení, kolikrát Vám při dotazu ohledně akvaria rovnou řeknou že to radši nevemou. V práci jsme posílali nádrže TopTransem-označit všude i do průvodky jako křehké sklo a nikdy nebyl problém, dělá to tak i dost výrobců akvarií. Jinak já osobně mám z poslední doby dobré zkušenosti s GLS, opět když se vše označí příslušnýma výstražkama tak nikdy nic nedošlo obité...Cenový rozdíl mezi poštou už není nikterak horentní(pokud tedy neposíláte něco opravdu velkého), doručení do druhého dne domů za dveře a celkově jiný přístup k Vám jako zákazníkovi. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 06:55 Muž NASREDDIN [1383] Re: Lada2
Koukám, že nejsou stejné služby, všude stejné.
Ať už pošta, nebo PPL, vždy jsem obdržel zboží v pořádku bez potíží. Ať už to byl monitor, či cokoli jiného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2010 06:47 Muž PavelSiKra [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: bluedream
No ja za sebe rikam postou NE, pokazde co me prijde balik tak vypada jako by s nim pri prekladce hrali fotbal nebo neco podobnyho, vubec si nedokazu predstavit co s tema balikama delaj, takze ja bych neveril ze to sklo nerozbijou to ani nahodou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 22:00 Žena bluedream [245] Re: filipsi
Já bych tu poštu neviděla tak černě. Kdysi mi akvakomplet 120l přišel poštou a v pořádku. Byl jen v krabici, označený jako křehké, sklo, akva, ... už nevím, co vše tam bylo napsané a hlavně že se musí zkontrolovat při převzetí (pošťák počkal než jsem to vybalila)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 21:58 Muž Lada2 [11] Re: Bob66
mno v PPL dela kamarad nekolikrat jsem si tam byl pro veci a kdyz vidim jak vykladaj auta do skladu akva bych jim urco nesveril.Normalni pas na ten vse hazou a odtud to jede a prepadava na dalsi dva pasy nez se to dostane na stul k trideni tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 21:48 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: JuraS
PPLkou to není o nic lepší, spíš naopak mám s nimi takové zkušenosti že už bych si nenechal nic poslat kdyby to měly přivézt oni rozzureny A ještě ty jejich výmluvy že to samo, to už bylo apod..Když ty i....i dokáží 2krát po sobě rozmačkat a zdeformovat nerezový dřez a ještě tě přesvědčují a nutí že to musíš převzít a reklamaci řešit až potom, tak to je opravdu jednání seriózní firmy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:53 Muž filipsi [1295] Re: Lada2
Myslim, ze postu to nema sanci prezit, at ho zabalis, jak chces.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:46 Muž Lada2 [11] Re: JuraS
neblazni kdyz posilam autozesilovace maji okolo 20KG a paltim okolo 180KC dobirku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:33 JuraS Re: Lada2
jak velký je to akva ? 200 to počítám tak za 20 lt elementku...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:26 Muž 720Martin720 [1] - ŽivorodkyRe: Lada2
Aha.TAk to pak jedině označit u pošty značkou ''křehké,,nebo ''sklo,,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:23 Muž Lada2 [11] Re: JuraS
90KC neni tolik.Pocital sem i na poste do 200.A s dojetim je problem je to pro clovekja tady z fora a nema pry jak doject:-((
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:21 Muž 720Martin720 [1] - ŽivorodkyRe: JuraS
jj nebo taky PPL ale to bude hooodně drahý!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:20 JuraS Re: Lada2
než poštou tak raději ppl, označit to jako sklo ale připrav se že to nebude zrovna levné..já teď posílal balíček kilo a čtvrt, pojištěný normálně na dobírku a cena 90,- Kč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:20 Muž 720Martin720 [1] - ŽivorodkyRe: Lada2
Ahoj moji rodiče dělají u ČP a řeknu ti že je lepší aby si proto přijel ptže to může a nemusí dojít v pořádku nějakým to nechhtíc spadne na zem a je jedno jestli tam je nebo není polystyren!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2010 15:17 Muž Lada2 [11] – posilani akvaria postou
chci se zeptat nemate s tim nekdo zkusenosti?? jak ho zabalit nebo neco takovyho??? Nikdy jsem to neposilal.Dam okolo polister a dovnitr taky prootze tam jeste budu pridavat nejake kytky ale nevim aby to doslo cely tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 21:29 Žena Snowy [24] Re: darka
Já sem z nich vyléčená, zaplať pánbůh za internetový obchody a upozornění na odeslání zásilky. Nečekám na oznámení a klušu na poštu, stejně bych tam musela. Občas mi jako pozdrav tak 2 dny po vyzvednutí balíku vhodí do schránky oznámení, že ho mám na poště, ale to už neřeším. Jen nechápu, jak může někdo dát oznámení na něco, co fyzicky nemá a co je i v tom jejich softwaru zaznamenáno jako vyzvednuté. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 20:45 Žena darka [520] Re: Snowy
U nás (v Havířově) ten balík ani v autě nemají tone Když je nachytáš u schránky, jak Ti házejí lístek, tak Ti řeknou, že kdo se s tím má tahat ne tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 15:08 Žena Snowy [24] Re: JuraS
U nás se jim nechtělo tahat s balíkama, nebo nevím proč by to jinak dělali, ale i když byl člověk doma, přijelo auto s poštou a hodili ti lístek do schránky, aby sis přišel balík vyzvednout. Přitom ho v tom autě měli... To by člověk vraždil, když doma kvůli tomu sedí a ono nic. Musí počkat do večera, až to zase navezou na poštu a pak vyzvednout. hmm Ale je to o lidech, byl tam prostě lempl, kterýmu nebylo blbý nechat si takovou babičku vyzvedávat patnáctikilový balík. Když se ohradila, že byla doma a tahat se s tím ve svým věku nebude, když sotva chodí, tak jí navrhli, že když si zaplatí nějaký poplatek, doručí jí to ještě jednou.. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2009 13:40 JuraS
Nastěhoval jsem se před měsícem do nového domu..do paneláku..hafo lidí..nikoho odtamtud neznám..mám polepený zvonek, schránku, holky mají prázdniny a jsou doma..zvonek funguje..přesto běžně (běžně je pro mě 4 zásilky týdně) najdu ve schránce cedulku, že mám u nájemníka xy zásilku kterou za mě převzal protože já jsem nebyl doma..prý je to v tom domě normální..příjde pošta, zazvoní na všechny zvonky a kdo jim příjde první otevřít tak tomu nasypou do náruče všechny balíky a do schránek jen dají lístečky...
pošta by potřebovala privatizovat jak prase drbání...
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 21:30 Ivulik1 Re: Jirka88
Kdyz je to na firmu, musis mit ten papirek a razitko firmy. Pak ti to vydaji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 10:35 Žena Marianesca [3] Re: Jirka88
Řekla bych, že když půjdete na poštu a zásilka bude na firmu budou po Vás kromě občanky chtít i průkaz příjemce (to si firmy nechavaji na poste zaridit pro svoje zamestnance aby mohli prebirat zasilky) a kdyz ten prukaz mit nebudete tak Vam ho asi nedaji..tedy nemeli by.. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2009 10:31 Žena Utahraptor [91] Re: BC/.Killer
Jo, pokud jste na dané adrese přítomen, tak vám to vydají, pokud to není do vlastních rukou :) U dobírky se tak nějak předpokládá, že nepovolaná osoba nebude chtít za tu dobírku zaplatit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 09:53 Muž Jirka88 [6] Re: Yirka
Já sice nemam s firmou nic společného nemam, ale moje přítelkyně ano...vim, že to můžu nechat poslat na ní a je klid...jen sem chtěl bejt zas o něco chytřejší ;-) všem díky za reakce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 09:33 Muž BC/.Killer [4] - Mořské rybyRe: Jirka88
U mě vždycky pošta zazvoní, řekne že mám dobýrku za X kč tak jdu dolu dám jim kč a to je vše, nechtějí vidět ani občanku nic X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 19:24 Muž Yirka [9126] Re: Jirka88
A jak by ses k tomu papírku z pošty dostal? Ten se firmě vydává či dává do schránky až při nedoručení. Pokud s firmou nemáš absolutně nic společného, těžko se tedy k němu dostaneš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 14:49 Muž FoRgY [42] - CichlidyRe: jirka88
Najlepšie by bolo, keby ste sa to opýtaly priamo na pošte a budete si 100 % istý. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:48 Muž Jirka88 [6]
A kdyby sem si nechal něco zaslat poštou na firmu se kterou nemam nic společnýho (nejsem majitel,jednatel ani zaměstanec) tak mi zásilku taky vydají když budu mít papírek z pošty nebo ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:44 Muž Lukasson [40] Re: Jirka88
jj přesně tak :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:41 Muž Jirka88 [6] Re: Lukasson
Myslim, že Vám rozumim...Prostě když si to budu vyzvedávat na poště tak musim mít ten papírek ze schránky, který mi oznamuju že přišla zásilka...je to tak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:33 Muž Lukasson [40] Re: jirka88
Není problém, ale pozor na případ, kdy si balík nepřevezmete rovnou a je Vám vystaven papír na převzetí. Na poště Vám vadají balík zaslaný na jinou adresu než tu v občance, pouze s touto výzvou k vyzvednutí.
Doufám, že jsem to vysvětlil dostatečně srozumitelně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:21 Muž kortezhugo [983] Re: Jirka88
Ziadny problem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:15 Žena eleonen [10] Re: Jirka88
Také jsem si nechávala na dobírku posílat na přechodné bydliště (nebyla jsem tam nahlášená) a přišlo mi to v pohodě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2009 13:11 Muž Jirka88 [6] – Pošta
Zdravim, nevim kam tohle téma zařadit tak snad je to tady aspon trochu dobře..Chci se Vás zeptat jestli lze si nechat zaslat něco na dobírku na adresu kde nemam bydliště...Nejsem si jistej jestli pošta potřebuju na občance sdodnou adresu jako na balíku nebo jestli stačí jen jméno...díky
Ceník zásilek České pošty: www.ceskaposta.cz/…

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [4]

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 5013x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11753-posta?od=151