Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Super Zoo

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Super Zoo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 11:37 Muž janmacu [18]
Všem co jezdí Břeclavi, nedávno sem byl v akvaristice za shopink centrem ,je to hned ze ním uličkou do prava,ted si nemohu vzpomenout,mají to tam velice šikovné,velký výběr rybiček a ceny někde uplně jinde,super zoo jim nesahá ani po kotníky rozzureny smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 11:33 Žena Linduš [166] Re: Thomas29
včera to vypadalo slušně, před pár týdny přesně, jak popisuješ :-O
ryby si tam už tak nějak taky kupovat asi nehodlám, topítko jsem koupila nakonec citelně levněji ve dvořáku.
jinak je akvaris kousek od nemocnice, je to malý, ale má to chlap, kterému se dají rady uvěřit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 11:09 Thomas29 Re: Linduš
Tábor-KO
Byl jsem tam v neděli.Spoustu mrtvolek , spřeházené neúplné popisky , obsluha si mě ani nevšimla.
Byl jsem zklamán a to jsem tam jel 40kiláků pro ryby a nekoupil jsem si ani šupinku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 08:43 Žena Linduš [166]
tábor-jak kdy, jak co.
většinou šíleně předražené (vše), jednou spousta mrtvolek, podruhé žádná.
rostliny teď všechny pokryté tmavou řasou. ryby nepřehledně smíchané - názvy a cenovky často chybí/jsou jinde.
paní sice neporadí moc dobře, ale mám pocit, že čím dál líp a moc oceňuji jejich ochotu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 07:36 Muž krousson [0] - Živorodky
V Příbrami jsou dvě Super Zoo u tesca a ve Stop shopu a obě jsou nic moc. Ryby bych si tam nekoupil. Hodně mrtvolek v akváriích. Jediný co tam kupuju je krmení a příslušenství k akva. Profesionalita personálu je směšná. " Prosím máte přání ?" "Máte Rájovce dlouhoploutvý ? " "Ano tady." No já jsem myslel, že si dělala srandu, když ukazovala na Čichavce. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 07:25 weishauplik Re: budgetaci
hodně slyším že prodavají nemocné rybky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 22:46 budgetaci
SUPER ZOO v Intersparu Litoměřice. Hrůza, nemá cenu ani komentovat, ceny úplně mimo, musíte si o ně říkat, protože ani na jednom akva neni o cenách ani zmínka. Plavou tam mrtvolky a obsluha? Dvě ženský, nemaj o ničem ani páru a jsou protivný. Možná tam někdo nakupuje rád, ale já teda už nikdy. hmm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2009 10:19 Fazza Re: Uli
je to tam docela drahé...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2009 20:24 Muž Uli [17]
Zdravím, tak dneska jsem byl v Super ZOO. Konkrétně v Břeclavi. Vybíral jsem si nějaké rostliny a chlapík z obsluhy mi řekl, že dneska mají přijít ostliny z Holandska. Tak jsem si na ně počka abych se mrkl co to bude zač. Prej kdo si je koupil tak je s nima 100% spokojenej, jen jsou asi jen o 10kč dražší. Říkám si, mrknu se, popřípadě něco koupím. Tak jsem do prodejny přišel asi za hodinu a koukám po rostlinkách z onoho Holandska. Tak třeba Alternanthera 'Lilacina' kterou běžně mají za 40kč měli Holanskou "verzi" za 80kč... což jestli umím počítat není dražší o 10kč... Ale takových rostlin tam bylo vícero..Tímhle nechci nijak napadat Břeclavkou Super ZOO. Jinak mám samé kladné reakce na tenhle obchod..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2009 17:17 Muž Yirka [9118] Re: Yirka
Takže jak jsem slíbil, včera jsem přidal nový svitavský Ráj zvířat do sekce obchodů včetně pár fotografií. Vedle již zavedené Chovenky to vypadá na další kvalitní obchod ve Svitavách. Přeju oběma hodně spokojených zákazníků!
rybicky.net/obchody/549
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 21:44 švíco Re: Martin
Nevím, asi jsem měl štěstí, ale byl jsem v MAXEXOTIC x-krát a nikdy se mi nestalo, že bych narazil na mrtvolku v akváriu. Akvária mají bezvadně zařízená a evidentně to dělá člověk co tomu rozumí. Ale třeba se poslední dobou něco změnilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 14:15 kreek Re: Semtex
Tak v Proseči nad Nisou v Akvaristik.cz jich maji kolem 100 druhů určitě. Ale to není žádné usmolené Super Zoo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 06:41 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: diskoclub
Je to asi 14 dní co sem si vedle u Spáčila kupoval plazmu, a tak jako vždy když mám možnost se tam podívat, tak zajdu. Mají tam hodně velký výběr ale to množství druhů tam tak moc není. Stačí si spočítat nárdže. Zajdi tam, vyfoť ty dvě stěny s nádržemi a počítej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 06:16 Muž diskoclub [40] - CichlidyRe: Semtex
To by si se divil..... jen si je tam zkus spočítat... možná jich tam 200 není, ale 150 určitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2009 00:34 Hagar Re: Bexi
to máš pravdu,ale v olomouci už mají asi rok takovou smutnou bezzubou opičku s vyškubanou srstí,tu si někdo koupí těžko sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2009 17:20 Bexi Re: diskoclub
když jsem tam byl posledně tak měly víc než 50 ale do 200 bylo daleko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2009 15:37 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: diskoclub
V Břeclavi je sice hodně druhů, ale ne tolik. Ono to bude někde kolem 50 max.
Tolik druhů co píšeš není ani ve Vivariu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2009 11:41 Muž Martin [3] Re: Piky
Ten MAXEXOTIC se mi moc nelíbil,plavali v ňom mrtvolky,hnedle žádný kytky a piraně v 60l!Moc se mi to tam nelíbilo :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2009 10:18 Muž vhisky [45] – třebíč
jak je v poznámce u obchodu zde na rybičkách, tak se i stalo, 13 neonek z patnácti má bakteriální rozpad, 1 je u hladiny a je mírně nakloněná a apatická... když v akva byly živorodky, tak vše bylo ok a to jsou prý míň odolný.. takže nekupovat ryby v obchodním centru Stop Shop-akvaristika super ZOO..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2009 08:26 Piky Re: Karda999
Já můžu doporučit na rybky v Plzni (vynecháme-li tu burzu, která je nejlepší) již zmíněný Maxexotic a nebo ochotný personál a velmi slušná kvalita jak ryb tak rostlin a výbavy je v Plaze, ale to nevím jak se přesně jmenuje. Ovšem jsou tam pěkně natáhnuté ceny, na to je zase lepší ten Maxexotic.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2009 07:55 Muž diskoclub [40] - CichlidyRe: Bexi
Břeclav: všem mohu jen doporučit !!! Ryby jsou zdravé, rostliny jsou taky o.k ,mají velice slušný výběr ryb, jedná se asi o 200-250 druhů. řekl bych, že co se týče odbornosti prodavačů, tak tam mají vždy alespon jednoho na směně, který rozumí rybám palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 21:57 freeze221 Re: janoxx
Já jsem velice smutný protože Super ZOO u nás v Turnově zrušili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 21:47 Muž poltergeist [3] Re: kreten
a jakto že to má stejný logo jako jiný Super Zoo. Po majiteli sem se nepídil. Ale když jsem tam přišel a chtěl jsem platu, kterou sem předtím ukázal personálu a ona mi začla lovit mečovky, to bylo na mě trochu moc. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.08.2009 21:27 Bexi Re: Martin
jop primáti by se v amatérském chovu oběvovat neměly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 21:09 Muž vena [52] Re: Karda999
Na burze, zrovna si jednu prošvih :) nebo doporučím Akva Mirja (tento týden dovolená) nebo Maxexotic - docela slušnej výběr a ceny nejsou špatný. Adresy obchodů najdeš v databázi zde na webu.

Jinak co se týká vyškolenosti personálu prodejen, pořád je lepší odpověď zavolám kolegu ryby nedělám než aby plácal hlouposti. Navíc to dokážu pochopit vzhledem k jejich zaměření na vše živé. Já bych si teď taky nelajz radit někomu ohledně terarijních zvířat ikdyž jsem se tím okrajově před lety zabýval.
Navíc bych měl problémy i s manipulací se zvířaty. Tím se jich samozřejmě nechci zastávat, mrtvolky v nádržích obalené plísní a co je mi obzvášť proti srsti je prodej psů, koček, opic a poloopic nebo těch mini prasat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 16:19 Karda999
můžu se vás poptat kde kupujete v Plzni rybky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 14:35 Muž Martin [3]
PLzeň. před třemi měsíci-čistá akvaria,na dně štěrk a taky rostlinky.Žádné mrtvolky.Velký výběr rostlinek,kořenů,krmení,chemie,testů,atd...Mají snad úplně vše od Tetry.Jinak mají mladé nosálky a i dospělce,hady,opičky,králiky,burunduka,osmáky,psi,kočky,papoušky,lasičky,atd....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 14:22 Muž Jirka88 [6] Re: janoxx
V Trutnově je to fakt bída...byl sem tam taky a pani mě taky kontrolovala jako Vašeho syna ale mě je 21 :-D možná si myslela že jí chci ty rybičky ukrást...sice nevim který protože v každej nádrži byli tak dvě rybičky a nevypadali moc dobře...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 12:57 janoxx
Zrovna dneska jsem byla v Super Zoo v Trutnově. Můj čtyřletý syn na mně volal přes celou prodejnu, že tam je chcíplá rybička a že ji ty ostatní okusujou. Ta chuděra už byla pěkně ozobaná... No s prodavačkama to ani nehlo - slyšet ho musely, i kdyby nechtěly. Ptala jsem se tam na nějaké rostlinky, paní o nich nevěděla lautr nic - kolik potřebují světla, jak vyrostou...
Kdyby si radši místo hlídání mých dětí (zřejmě aby něco nerozbily - pohlídám si je samozřejmě sama) přečetla něco o tom, co prodává nebo občas mrkla do akvárka, udělala by líp. Rostlinky jsem si nakonec koupila, ale pro rybičky nebo pro radu si radši půjdu jinam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 09:06 karkulice Re: Avona
BENEŠOV: Děs běs co se týče rybek, naprostý chudinky, pochutnávající si na mrtvolkách, sem tam už i kostřička.. Chovány jen v holém akva bez dna a rostlin. Nekoupila bych nic živého!!! Personál poradit umí, ale jen natrefíte-li na konkrétního člověka k rybám, jinak se setkáte s odpovědí¨"já ryby moc nedělám".
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 09:02 Žena Avona [107] Re: kreten
To je sice pravda, co vím, je majitel p. Veg ( a ) , ale ten obchod má toto jméno, takže chápu, že se lidi spletou..každopádně se kvalitou moc neliší od jiných podprůměrných akvaristik.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 08:56 kreten Re: poltergeist
Akorát nepatří do sítě SuperZOO:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 08:49 Žena Avona [107] Re: poltergeist
Souhlasím, jsem z okolí, takže se tam občas zastavím.. z počátku to byla katastrofa, pak se změnil vedoucí a chvíli to bylo o.k., ale teď je to zas ve starých kolejích... mrtvolky, špína, nulový výběr... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2009 08:22 Bexi
V břeclavi je tam personál který tomu rozumí a ryby tam mají zdravé,velký výběr druhů atd...takže břeclav doporučuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:46 kreek Re: ustavprochore
... a ocenách nemluvě. Bohužel díky dobrému umístění ničí malé obchůdky, které se těžce uživí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:21 Žena ustavprochore [567] Re: kreek
SMSky jsou ještě dobrý, já v budějovickém SuperZOO zažila, jak se "personál" baví, když trpasličí pudl nahání trpasličího králíčka po prodejně! tone
Akvária byla někdy letos předělána, ale nemoci a mrtvé ryby běžně, plně souhlasím s komentáři "Haimdola" v sekci obchody. Jen těží z výhodného umístění prodejny. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:13 Muž poltergeist [3]
Benešov: Děs a běs, totálně neznalej a neochotnej personál personál, neskutečně předražený, nulovej výběr rostlin a rybičky v akváriích to je něco hroznýho. Nejhorší zverimex co sem kdy navštívil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 21:05 caja008
Nová Paka. Musím říct že toto je opravdu dobrý zvěrimex. Ryby tam mají sice o trošku dražší ale zato je to 100% zdraví. Rostlin mají taky dost. Prodavač takový mladý klučina co vypadá že je tam jen tak jako nazáskok, vás příjemně překvapí znalostmi o rybách o které se s každým podělí. Pak tam je ještě paní ta prodává věci pro ostatní zvířata a musím říct že i tato je na profesionální urovni.
Skrátka zvěrimex v Nové Pace je super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.08.2009 20:56 kreek Re: panev
Liberec: Dost špatný, samý mrtvolky, terčovci jsou vyloženě chudáci. Bohužel je to problém velkých prodejců, kde nejsou odborníci ale "podavači". Je jim jedno, že mají kalnou vodu, raději píší SMSky...
Nabídka akvárií taky mizerná, nemaj jediné slušně zařízené. Není nad profiprodejnu, kde majitel ví, co dělá a proč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 19:45 Muž dominator [6] - Živorodky
Docela dobrej kramek hodně tam chodim nakupovat
koupil sem tam desitky rostlin a všechni byli v
poho stejne jako rybičky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.08.2009 19:43 panev
Liberec - OC Fórum
Nejhorší zverimex co znám, teď tam mají dvě černé štěnátka, úplně vystresované - vyjí tam na celé patro, pochybuji, že je někdo venčí, hraje si s nimi, pořádně je krmí, určitě jsou tam i přes noc. Stejně tak tam vězní koťata. Ryb nemají moc, velmi omezený výběr, prodavači neochotní, květiny skleslé. Mražené jídlo - žádné. rozzureny tone tone Mrtvolek v akváriích je dost, betty mají v naprosto miniaturních nádobkách (ještě menších než normálně bývají), ani v nich nepohnout hlavou
:-|
Ale když bývalo ve starém tesku, bylo opravdu dobré palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2009 19:34 Muž Yirka [9118] – Třetí obchod ve Svitavách
Dnes byl ve Svitavách otevřen třetí obchod - Ráj zvířat spojený s psím salonem. Podrobnosti dodám v dohledné době přímo přidáním do sekce obchody. Jedná se o typický středně velký, moderně zařízený obchod s rybkami v cca 30ti nádržích, teraristickými živočich a ptáky. K tomu technika,krmivo, nádrže, doplňky. První dojem je dobrý.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2009 00:02 forepa Re: Kalupinka
Břeclav muzu doporučit !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 21:30 Muž filipsi [1295] Re: bolek
Ja byl dnes nahodou (ne kvuli rybam) v boleslavskem, a byl jsem prijemne prekvapeny. Zatimco pred rokem to byl krupickovy raj, dnes pri rychlem probehnuti zdrave, ciste, a nasly se i nejake ty mene obvykle veci. Je to hodne o lidech, kdo to vede a kdo se zrovna stara, jestli ve "volnych" chvilich uklizi, rovna, sleduje, .... nebo jde na cigarko. Stavim se urcite brzy opet, na podrobnejsi pruzkum.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.07.2009 20:51 Muž bolek [5] Re: Yirka
Ja jsem byl dneska ve Svitavském Super zoo a řekl bych že voda v rybníku je čistější než u nich v akvariích.Akvaria jsou zarostla řasou ryby jsou drahé a hodně mrtvolek :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 20:28 Muž jajaapaja [174] Re: Kalupinka
I já tuto proejnu v Břeclavi párkrát navštívil.A vždy jsem byl spokojen.Mužu doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 19:59 Žena Kalupinka [32] Re: bolek
Jezdím do Břeclavi a jsem spokojená. Personál (hlavně chlapi) dorře poradí. Ryb i rostlin mají slušný výběr. Dokonce tam mají cidulku "kreveta orange". Jen škoda, že už byla vyprodaná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 19:19 Muž iblik [4] - LabyrintkyRe: Yirka
X-) já sem tam byl na začátku prázdnin kupoval sem si tam hnědůvku 2 trsy tam byli a celkem pohledná ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 18:55 Muž Yirka [9118] Re: iblik
Musím přiznat že jsem cca 8 týdnů nenavštívil, takže nemohu trend potvrdit. Napravím tento týden. Pro Chovenku stále platí tvoje slova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2009 17:59 Muž iblik [4] - LabyrintkyRe: bolek
nevím ale prej Svitavy říkal yirka že je to tam lepší teda alespoň rostliny
já sem tam dlouho nebyl. teda ani tam neplánuju jít stačí mí bohatě zlatá chovenka X-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 8616x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11462-super-zoo?od=51