Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Super Zoo

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Super Zoo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2017 19:59 Žena Eillen [645] Re: Jifi
Já bych to rozšířila. Nekupovat tam vůbec nic. Kdybych si tam šla koupit i jen krmení, tak bych měla pocit, že tím schvaluji co dělají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2017 13:51 Muž Jifi [675] Re: Anthrax
Přesně jak říkáš - nekupovat tam žádná zvířata (tedy ani rybičky).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.11.2017 12:56 R Muž Anthrax [4739] Re: desmonia
Jsi sice na špatném fóru. Tady je to hlavně o akvarijních živočiších, ale i tak. Jediné co lze (podle mě) dělat, je nechodit tam a nic tam nekupovat. Nechápu jaký smysl má si z toho zverimexu vzít nemocné zvíře. Jakmile si ho člověk koupí, tak okamžitě na jeho místo nastoupí jiný nebožák a ještě tou koupí financujete toho, kdo za to může. :-( Další možnost je poslat na ně KVS (Krajská vetreinární správa), ale to už by muselo docházet k jednoznačnému týrání zvířat. Zlomená noha (pokud neprokážete úmysl) ani paraziti a škůdci KVS nestačí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2017 12:44 desmonia – škůdci
zvířata mají často škůdce například čmelíky. jsou nemocná a nemají žádnou veterinární péči. V Hranicích jsem si vzala chuderu pokanici a měla čmelíky a rýmu. nikdy se z toho nevyléčila. ti škůdci jsou i v krmení, dívejte se dobře přez průhledné obaly jinak si to přitáhnete domů a zbavíte se toho tak za půl roku nejdříve. jde hlavně o hlodavce, potkani, králíci, činčily, morčata a pod. v Přerově jsem upozornila na potkana se zlomenou nohou aj.. na to mi odpověděla s úsměvem prodavačka, že jsou všichni zdraví ikdyž tedy vypadali že se nedožijí rána.Jen se modlím aby nebyli ty zvířata v zásobě ve skladu :-( no

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 11:34 Muž visek [75] - TetryRe: raji
pani v moste byla hodne neprijemna tak tam uz nepujdu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2017 10:59 Rorys Re: ctibum
Tohle presne sedi. Dostal jsem spontanni napad koupit Bettu a v nadeji, ze mi poradi jsem koupil vse doporucene a ve finale jsem tyden prochazel internetova fora a prispevky, jak spravne bettu chovat a zachranoval jsem ji do ty doby, nez posla :( takze tes mam doma 9l akvarko a snazim se ho podle zdejsich rad a prispevku zaridit tak, aby fungovalo a bylo hezke i na pohled
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2017 09:52 R Muž ctibum [6870] Re: raji
Však v pohodě. I moje byla pro Most a okolí... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2017 09:15 Muž raji [5] Re: ctibum
Byla to jen informace pro MOST a okolí....
Edit... protože na jejich stránkách to ještě není uvedeno a to otevřeli 24.8.2017.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2017 08:52 R Muž ctibum [6870] Re: raji
Tak hlavně opatrně s tím nadšením. Mně v Praze v jedné prodejně dali kelímek okružáků zadarmo i s desinfekcí, protože věděli, že je to plevel, co dostali s kytkama a dokonce i slečna cca 20 let někomu nedoporučila kupovat akvárko a ryby najednou a vysvětlila postup zakládání. Zatímco v druhé po mě za okružáka chtěli 30,-, protože v kase měli jen položku "šnek neritina" a paní s klukem prodali akvárko, vybavení, zázračný vodičky a ryby nejednou. Rostlinu ani jednu... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2017 08:03 Muž raji [5] – Most
Tak už máme v Mostě taky prodejnu. Nad OBI vedle BILLA... potlesk
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.01.2017 19:56 R Muž romant [27982] Re: Davidkupka2
Není to škodlivé, ale když chceš akvo založit a provozovat tak nějak normálně, po domácku, v klidu, nikam nespěchat, jsou uvedené přípravky pro tebe zbytečné. Lidi co zakládají častěji a na zakázku se sem tam bez některých přípravků neobejdou, protože proč si život nezjednodušit, když nám to moderní doba nabízí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.01.2017 19:55 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Davidkupka2
Škodlivé to většinou nebejvá v nějakém doporučovaném množství ,nepotřebné bude to správné slovo ...aneb- vysavač akvaristovy kapsy , možná ještě výstižnější :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 19:52 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Davidkupka2
Než se řídit nějakými komerčními videi, radši bych se poptal tady na fóru a na Tvou otázku správně odpověděl RAP. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   10.01.2017 19:50 RAP Re: Davidkupka2
Základní počet je 0.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 19:49 Davidkupka2 Re: JoKa
Taky jsem si říkal, že tam bude až moc chemie. Je nějaký základní počet přípravků co se používá? Popřípadě to co ukazují je až moc škodlivé?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 19:03 JoKa Re: Davidkupka2
Není to úplně blbě, základy tam jsou. Nekoukal jsem teda na to celé, jen zběžně, ale na můj vkus je to moc okatá reklama na miliardu zbytečných přípravků, světe div se, prodávaných v superzoo... :-)
Ostatně, čekal jsem to...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 18:39 Davidkupka2 – Výuková videa
Zdravím, narazil jsem na YouTube od Super ZOO na výuková videa pro začátečníky jak správně zařídit akvárium. Mě samotnému jako začátečníkovi to přijde stručné, srozumitelné a má to hlavu a patu. Přijde vám to dobré pro začátečníky? Díky za odpověď, David

Zakládání akvária - youtu.be/…

Jak čistit akvárium - youtu.be/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2016 23:00 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Navštívil jsem tyto prodejny v Třebíči a Pardubicích. Stav v podstatě stejně žalostný v obou. Mrtvolka v každém třetím akváriu, ceny za ryby přemrštěné a neodborná obsluha. Byl jsem svědkem, jak slečna vůbec nevěděla, jaké má vylovit ryby, nalovila úplně jiné, řešili to jako reklamaci. Nebo nacpala do jednoho malého pytlíku 15 danií a po dotazu, co dál, tam šla ještě přisypat 10 parmiček. No, nekoupil bych si u nich ani síťku.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.10.2016 17:18 JoKa Re: petulinakk, Danarny
Řešil jsem to tady, je to ten půl rok, možná déle.
S těma holkama, o kterých mluvím, se znám osobně. Dokonce znám i bývalého šéfa toho Superzoa. Dokonce mi sám volal, že potřebuje tu a tu rybu. A to jsem koníčkář, žádný chovatel... Ty holky už tam dnes nejsou, jedna je na mateřské a druhou si šéf odtáhl do jiné akvaristiky...

Bavil jsem se s nimi o tom, jak to je s nákupem ryb... Dovolím si to tedy objasnit, jak to má zrovna Superzoo. Mají své dodavatele, nařízené z vyšších míst, nasmlouvané, to je pravda. Například paví očka musí brát tady, tetry tyhle tady a tyhle zase tady. atd...
Ale pokud mají místo v akváriích, nebo třeba dodavatel nestíhá, tak můžou vzít i ryby od soukromníků, nebo koníčkářů, jako jsem já...
Například mi pán volal, že skaláry nedovezli, jestli mu nějaké dovezu. Berou i ryby, na které nemají nasmlouvaného stabilního dodavatele, a zase jen opět, pokud mají místo...

Tyto skaláry, ti mrzáci, které jsem kritizoval, pocházejí právě od soukromníka. Vím to, protože jsem si měsíc před tím vyhlédl ty samé, ale dospělé, zázračně nezparchatělé ryby. No, štěstí, dotáhl jsem si žábráky, to prodavačka vědět nemohla, když jsem to ani já na první pohled nepoznal, i u mě se to projevilo až po týdnu... Takže tady neviním prodavačku, ale toho dodavatele...

A protože si zakládám na kvalitě, tak jsem si u prodavačky zjišťoval, odkud jsou, z jakého chovu, od jakého dodavatele a jestli je to ustálená forma, nebo omyl... Paní odpověděla, že je to od soukromníka a že na něj má jenom číslo, ani nezná jméno. Tak jí přede mnou odpověděl na dotazy, které jsem chtěl vědět... To jsem ještě netušil, že mám vlastně štěstí na nezmršené ryby, netušil jsem, že ten pán je schopný produkovat a dávat do prodeje takové parchanty...!!!

Takže ano, prodavačka mohla, respektive měla je odmítnout...

A znovu se vracím k tomu, co na začátku: Je to o lidech, o nikom jiném. Né o řetězci, ani o nastavených pravidlech a postupech...!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2016 11:01 Danarny Re: petulinakk
Prodavačky by to ovlivnila jen v případě že je akvarista a pozná případnou začínající nemoc v rozpuku. A v Superzoo je velice málo akvaristů. Většina ryb také pochází z velkochovů a importů, od českých chovatelů přímo neberou, jen od českých překupníků.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2016 08:58 Žena petulinakk [2016] Re: JoKa
Já myslím, že přímo prodavačky na prodejně s tím co jim dovezou už asi nic moc neudělají, nedávno jsem právě v Super Zoo byla svědkem toho, jak si dvě prodavačky stěžují že už jim zase přivezly ty zdegenerované závojnatky co nikdo nekupuje, že už kolikrát říkaly ať jim zrovna tyhle nevozí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.10.2016 08:11 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: JoKa
Ono také záleží kdo tyto prodejny vlastní a dělá nákup a co mohou jednotliví vedoucí na prodejnách udělat.Hlavně je to o lidech jak se k tomu postaví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.10.2016 20:26 JoKa Re: prasan
Jak jsem psal před půl rokem, je to o lidech... Přispěvek pod Tebou, jak jsem je chválil... Tak přesně ty holky (v Táboře) přešli obě do jiného shopu a Super Zoo na Čápáku v Táboře šlo do kopru, ale doslova... V akva nálevník, že přes mlhu nebylo vidět. Skaláry co jsem si koupil měli žábráky, v X dalších na dně hnus fialovej a v dalších třech akva krupice, ale žádná cedulka "akvárium v údržbě, ani neprodejné"...
Dva týdny potom jsem tam šel znovu a přísahám na své děti, takhle zprzněné skaláry jsem neviděl, ploutve žádný, zakrnělý, prostě genetické mrchy a to doslova... (stejné barevné varianty, jako ty s žábrákama, co jsem si tam koupil, asi jejich rodiče, vůbec bych se nedivil, jsem si téměř jistý, že jsou od stejného "experta").
Až mě zamrzelo, že jsem měl vybitý telefon, nafotil bych to a dal to sem, aby všichni viděli, jak skalára nemá vypadat... Jasně, za to nemůžou, za to může ten množitel, co jim je tam nasypal, ale kde je napsáno, že takovéto hnusné pamrzáky od něj musí koupit a dál prodávat!!! Prostě hnus...

Prostě jak říkám, není to o řetězci, ale o lidech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2016 19:05 - – Super Zoo Poprad
Dnes som navštívil predajňu v Poprade.Výber slušný,hlavne čo do techniky.Rybky/vtáčiky/plazy i hlodavce.Celkom sa mi pozdávalo.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 16:47 JoKa Re: Džouzif
Ono ne každý umí a ovládá všechno a zrovna v tom super zoo mají i jiné živočichy, než jenom ryby... Kdyby měli znát odpovědi na všechno na co se zákazník zeptá, ve všech okruzích (ryby, rostliny, ptáci, hlodavci, psy, kočky atd.) tak by museli mít nafukovací hlavu a jejich odbornost by nikdo nezaplatil...
A co se týče srovnání JH a Tábor tak mám názor ale komplet opačný... Sice se JH starají, jako že mění pravidelně vody atd., ale jejich odbornost mi tak nějak uniká. Koupil jsem u nic 4 gibbicepse a všichni 4 do půl roku death. Tak když jsem tam byl podruhé tak jsem se ptal, jestli používají nějakou chemii. Odpověď: jasně, všechny ryby co nám sem přijdou preventivně přeléčíme. Tak jsem se ptal dál: viděl jsem tady akvo plné gibbicepsů a tvrdili jste mi, že je máte stabilně, tak kde jsou? Odpověď: no ten dodavatel je nějakej blbec a má ryby špatný, všechny ryby od něj do půl roku chcípli a zákazníci si stěžovali!! Každý kdo trochu dělá do ryb ví, že krunýřovec je náchylný na většinu léčiv a preventivní léčení je u nich nesmysl. Odejdou jim játra a do půl roku konečná bez varování a udání důvodu...
A co se týče Tábora, jsou tam dva týmy, zase je to jen o lidech, záleží na koho narazíš... Když je tam Míša a Šárka máš vyhráno, poradí, jsou ochotné a vědí toho docela dost. Co nevědí sami ochotně vyhledají. Znám je osobně a neustále studují a zvyšují svojí odbornost. Druhý tým je jedna slovenka s kolegyní (neznám je jmény), tam už je to s akvaristikou slabší, oni se zaměřují na ty psy, kočky atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 12:56 Muž Džouzif [25]
Celá tahle síť prodejen je celkem předražená. Najdou se ale i vyjímky, jako třeba hnojivo a krmení je cenově srovnatelné s internetovými obchody. Techniku v Super Zoo nekupuji žádnou, je to třeba i trojnásobně dražší.

V Jindřichově Hradci je personál ochotný a někteří o akvaristice něco vědí (ale spíš bych počítal pouze s prodavači), akvária udržovaná (téměř vždy když přijdu tak nádrže odkalují), mrtvolky nenacházím, ale krupičku na neonkách jsem si už domu donesl (běhen následujících 3 dnů to bohužel nepřežila z 8 dokoupených žádná). ne

V Táboře se odhodlám kupovat pouze doplňky, kterých mají celkem solidní výběr. V akváriích sem tam plave nějaká ta mrtvolka. Personál o akvaristice ví jen co se dočetli v návodu (rozumějte to co je v rozporu se zkušenými akvaristy zde na fóru a z čeho se jim protáčejí bulvy).

Co jsem ale nikde nesehnal, tak jsou různé kapkové testy. To prostě v těchto prodejnách nevedou. Abych je mohl doporučit, musela by cenová politika být v řádu navýšení desetikorun a ne i několika stovek.

Z těchto dvou i přes o něco menší výběr zboží vyhrává Jindřichův Hradec, díky personálu, který se o prodejnu a zvířata stará dle mého oka lépe. Ale do akvaristiky musíte chodit nakupovat s cílem a vědět co kupujete a jak se o to starat.
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2015 11:40 Muž Sstevo [2] - akvarium ako v amazonke
u mne super zoo úplne prohrála ,ryby mrtvý atď. rozzureny rozzureny rozzureny

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2014 22:09 Muž Sonik88 [0] - Amerika – super zoo olomouc
Včera jsem po dlouhé době navštívila super zoo v olomouci. Byla jsem docela v šoku. Když jsem uviděla akvárium s tlamovci a v něm do masa dokousaní panceřníčci zelení a pandy. Nevím jestli to je laxním personálem nebo jejich nevědomostí,prostě kombinace ryb katastrofa. A není to poprvé. Už vím že tam nikdy nepůjdu. sad sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 23:02 Muž kořen79 [0] Re: martin386
Kupříkladu černý pásek AQUA DAHO koupiš v SUPER ZOO o 10 kč dráž než jinde. Je tp daň za otvíračku do 20.00. Ale je tu výběr. Dvě plně akvaria rostlin. Ve čtvrtek k večeru mají zboží. Já převážně vybavil zelení své aqua z akvaristiky na Jungmanově u bílého kostela. Někdy jsme to zašmelili i za stravenky smich smich tam ti i zavolají když si něco objednáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 20:55 Muž duko1995 [32] Re: martin386
od 44 kč do 155kč ... a reknem ti v posledné dobe tam je takovej starej frajer...neochotnej...jedná stebou jak z bl.bcem proste strašné hovado uvidíš když tam pujdeš :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2013 14:40 Muž martin386 [17] - Živorodky
Nevíte v jaké cenové relaci se pohybují květiny v SuperZoo Břeclav ? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2010 14:37 joelll – Štěrboholy
Super ZOO v Štěrboholích v Praze...ukrajinská obsluha velmi milá starší paní, nyní akce 112l akva mám pocit že RESUN za 1990...koupil sem skrýš do terra:)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 10:28 Muž 2lizard [7] – Super ZOO Praha Štěrboholy
Celkem čisto, ale povětšinou ne zrovna ochotná obshluha (tedy krom té "zrzky" a kdysi tam byla i taková pokérovaná - taky výtečný přístup, ale dlouho jsem ji tam neviděl).
Rostliny - Omezené a ne zrovna v dobré kvalitě.
Ryby - celkem dobrý výběr, ale celkem dost chcíplotin (i když lepší než Hornbach), špatné popisky ryb a nebo chybějící. Velké plus, mají i atipické ryby.
Jinak prostředí velmi příjemné, ideální na víkend s rodinkou.
Rybí žrádlo OK, dá se vybrat-cena přijatelná.
Technika velmi předražená - kryt 120*50 za 7tis se mi zdá až moc předražen (v miga.cz jsem jej kupoval za necelé 4.300,-Kč)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 22:52 Alligator – Re: Superzoo
14 dní teď pracuji v superzoo v táboře... Studuji akvaristiku, teraristiku, takže sem nepřispívám pouze jako obchodník ;-) No stejně bych z toho nic neměl :-D

Mám na starost akvária, máme jich 54. Ryby vozí do celé sítě jeden dodavatel a už záleží pouze na zaměstnancích, jak se o ně starají a kolik o tom vědí (tomu odpovídá většina pražských zverimexů v obchoďákách ;-) )

Některé ryby jsou importy (př. závojnatky, bojovnice), zbytek odchovává přímo náš dodavatel...

Co se týče u nás, tak s těmi importovanými rybami jsou někdy problémy, ale já osobně nemocnou rybu zákazníkovi neodlovím... Ale 98% ryb jsou krásné, zdravé a dobře krmené :-)

A ceny ryb- záleží jak která... Některé jsou určitě dost drahé, ale některé naopak levnější jak jinde- vždycky záleží na aktuání ceně dovozce a na správnosti popisek ;-)

U ostatního sortimentu, no ceny... Pokud se vychytá dobrá akce, tak jsou někdy dost dobré :-)

Pokud budete chtít něco vědět, klidně mi napište- na fóru moc nebudu, takže spíš zpráva :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 22:15 Muž geronimoCZ [0] – liberec - oc forum
Dneska sem tam byl nakupovat.. ceny fpoho, velkej vyber zbozi, slecna u pokladny mila a ochotna, dostal sem zdarma i aqua safy.. a to sem udelal kseft jen za 150,- .. navic maji na netu slevovy kupony, maji hodne akce i na akva veci, na krmeni a tak.. takze co se tyce tehle veci myslim ze v liberci neni konkurence.. ryby beru spis jinde.. tady ty akva sou celkem spinavy a tak.. holt dys nekdo k tomu nema vztah, tak se o to stara hur..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 19:08 Muž Krkovička [0] Re: LiborSprysl
Vodu mají stejnou jako já, tvrdost 19 :( a mrtvých ryb se tam válí ažaž. Minule tam měli asi 3 hodiny myšku s do půlky vykousanou hlavou.Na druhou stranu co se týče doplňků je to asi nejlepší zverák na Kladně.Myslím, že problém je v první řadě v nekvalifikovaném perzonálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 17:22 JagerMaister
zo super zoo mám koreň a drží sa dobre potom som si z neho kúpil 2 skalárov , ktoré ale do rána pošly no a ceny sú nehorázne veď za 2,5 kg piesku 5 ečiek rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 17:18 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: LiborSprysl
To povidam, ze mi vzdycky vsechny neonky chciply :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 17:13 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tragett
No prý jo. Jsou prý problémy s neonkami a měkkovoddými rybami
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 16:58 Muž Tragett [61] - Mořské rybyRe: LiborSprysl
kde dela problem voda? na kladne ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 16:48 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tragett
No já vím, jenže tam dělá furt problém voda, nevím, co vám to tam teče a pořád s tím personál má nějaké problémy...ale bude líp....doufám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 16:35 Muž Tragett [61] - Mořské ryby – Re: Super ZOO
Tak a ted Kladno. Ryby spatny, dost mrtvolek, spinava akvaria, ale velmi spinava! Prodavaci zrovna dvakrat neporadi, na ne bych se nespolehl, Jinak co se tyce sortimentu, ten je v poradku, relativne dobre ceny, koreny za super penize, kytky docela levny (Anubias cca 79Kc, jinde dost pres 100) technika relativne OK. Takze dekorace koupim, ryby ani nahodou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 15:43 Muž LiborSprysl [9015] Re: Deathbull
Doporučuji vždycky po tak pozitivně laděné návštěvě to sdělit perzonálu:-). Za týden bude o kousek líp:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 15:40 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Dneska jsem si byl pro auto po vyčištění, a cestou zpátky jedu kolem Intersparu ve Šterboholech a co nevidím, Pražské Superzoo. Co se týče techniky tak tam frčí hodně Tetra a Fluval, mají tam třeba teď slevu na 54L sety od Aquaelu (999kč), obrovský výběr kořenů což se moc nevidí...samozřejmě také výběr umělých lodí, jeskyň a jiných hymbajsů :)

První obchod do kterého jsem vešel, šel kolem ohrady a do lokte mě trknul nějaký kozel, kolem kterého běhaly nějaké chlupaté slepice. Jsem si chvílí říkal, co mi zase kolegové dali do kafe smich

Terarijní živočišstvo a potřeby, sortiment Juwel jak akvária a náhradní náplně do těch jejich vestavěných filtrů, pozadí...krapet tam chybí sortiment od JBL, Sery a zejména Eheimu...možná je to nový obchod tak zavážejí, nevím dlouho jsem tam nejel.

Co se týče ryb, tak výběr velmi slušný, mají tam i některé raritky co jsem jinde neviděl, zaneřáděnost akvárií tak střední, na takový řetězec je to slušné. Mrtvolky jsem viděl snad jen dvě, např. oproti Hornbachu ČM je to vysloveně ráj.

Co se týče sortimentu krmiv a dalších věcí co se týče psů a koček to jsem nějak nezkoumal, ale regály mají dlouhé dost .)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2010 17:36 listicka80 – Nemoci
Já jsem si v Plzeňském Super Zoo koupil 3 Ancistrusy a hned druhý den byli 2 KO. Když jsem tam přijel po dalších 3 dnech tak měli všechny Ancistrusy v karanténě a ještě mi řekli, že ty moji nevydrželi převoz. Po 14 dnech se z toho v mém akvárku vyklubal bakteriální rozpad ploutví a vychcípala mi 1/2 osazenstva. Takže do SUPER ZOO už nikdy tone tone tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2010 17:17 Muž 720Martin720 [1] - ŽivorodkyRe: krejča
J nakupuje jedině v Super zoo v Břeclavě a všechno v cajku ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2010 17:15 Muž krejča [5] Re: Ferlil
souhlasím,super zoo v břeclavi z hlediska výběru ryb je fajn,i rostlin mívají slušný výběr,ale zrova fčera sem tam byl a nejak měli vyprodáno..ovšem ty ceny jsou fakt někde jinde.. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2010 15:55 Ferill
Benešov: "super" ceny (např:za 4 cm tlamovce yelow chtej 150,-), nemocny rybicky - hlavne krupicka v pokrocilejch stadiich, kytky ktery sou do terarek prodavaj jako akvarijni a jeste se tvari ze skutnecne do akvaria patri, ze jsem asi uplne blbá a co si dovoluju je na to upozornit. Vedouci ktery se tvari ze neco kradete. Personal je ted novej a ochotnej, dokonce i zkusenej, ale to nevyvazi zbytek.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 13:38 pitger Re: janmacu
Jo jo, v Břeclavi je to akvaristický ráj.
Poradí, vyberou rybky ty jenvhodnější atd.
Mohu jen doporučit. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2010 11:39 weishauplik
v super zoo kupuju jen rozdvojky atd... filtrační hmotu tu maj levnou ale jinak rybi atd..... hodně jich je mrtvích nebo v karanténě
tone tone tone

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 8616x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11462