Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Přísavky nedrží na skle

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Přísavky nedrží na skle
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2006 17:02 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Karel Smolík
Taky mi přísavky první dny nedržely, pořád jsem to musela kontrolovat a přitlačovat, teď už drží spolehlivě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2006 16:57 Usine Re: Karel Smolík
Očisti přísavky jestli nejsou mastné a nad vodou je přicucni a zatlač pod vodu. Když ani potom nebudou držet tak si musíš koupit jiné. Když ti filtr spadne na dno tak se nic nestane, většina kyslíku se dostává do vody plochou hladiny. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2006 16:25 Dussy Re: Karel Smolík
musis pockat az se tam udelaji bakterie a nasaje se spina po cca tydnu uz to bude v poho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2006 16:07 Rybous Re: Karel Smolík
co ho tam zkusit přilepit akvaristickým silikonem ale pak už ho nebudeš moct sundat ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2006 15:51 Karel Smolík – Padá filtr
Mám úplně nové akvárko s úplně novým filtrem, který je ponořen do akvárka. Po cca jedné hodině filtr s přísavkami spadne na dno a tím nedává vzduch do akvárka. Nevíte jak na to aby filtr již nespadával? Děkuji za radu

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1837x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11145-prisavky-nedrzi-na-skle?od=51