Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rataj - Šumperk

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Rataj - Šumperk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2009 12:30 Dafy – Rataj
Ahoj.V šumperku je to u rataje nádherné.Hnedka mě okouzlily malé krevetky,které si jdu dneska koupit. :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 15:38 Muž wladys [291] - CichlidyRe: latimérie
Dík za tip.Do Šumperku jezdím dost často a o obchodě jsem nevěděl.Zítra to musím taky očíhnout. ;-) Čirou náhodou, otíky tam maj či ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 12:37 Muž Sid [6646] - RostlinyRe: Latimérie
Já 45,- Kč a taky - spokojenost. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2009 12:21 Latimérie
Moc díky všem za info... Už jsem tam byla a musím říct, že mě Ratajova prodejna velmi mile překvapila.Člověk si tam připadá jak v malý zoo. Spousta výstavních nádrží s ukázkou CO2 techniky, kolem 100 druhů ryb a mezi nimi i takové, které se běžně nevidí (super jsou třeba Ti 2 rejnoci) Co se mi však líbílo nejvíc, že i každé akvárko s rybami na prodej je krásně zařízeno rostlinami a dekoracemi. Chytání ryb je tím asi komplikovanější, ale rybám toto přirozené prostředí zdá se svědčí, protože jsou téměř všechny v perfektní kondici a nádherně vybarvené. To samé terárka. Fakt nelituji té cesty... moc, moc dobrý - utratila jsem tam skoro 6 tisíc hop

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 20:12 Muž Martex42 [20] - TetryRe: latimérie
Souhlasím se všema je to tam fakt malý, ale pěkný. Jsou tam ale hodne drahé ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 19:25 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kon
Plňě souhlasím. Sice krámek poměrně malej, ale je tam toho plno. Ochotný personál atd. Ale zatím asi nemaj odbyt. Rostliny byly celkem zařasené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 16:49 Muž kon [9] Re: Latimérie
byl jsem tam v dubnu a znova i v květnu a mohu jen doporučit.Tak jednou za měsíc jezdím okolo Šumperka, tak se tam určitě vždy zastavím, protože to zato opravdu stojí.Tak jak to vypadá je vidět na jeho stránkách ve fotogalerii ke kamenému obchodu www.rataj-spk.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2009 15:30 Latimérie – RATAJ - Šumperk
Ahojky :-) Mohu se Vás někoho zeptat jestli náhodou nebyl v akvaristice co otevřel Rataj v Šumperku? Chci se tam jet podívat, ale mám to celkem daleko sad , tak mně zajímá jestli to stojí za to.. jaký je výběr ryb a rostlin? Moc díky za info palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 3492x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11110-rataj-sumperk?od=51