Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nevadí to krevetkám?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Nevadí to krevetkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.04.2009 12:08 Mrakoplash Re: kikuška
Mám v pokoji 60ti litrové akvárium, kde je "bublifuk". Slyšet sice trochu je, ale spát se u toho dá. :-)
Mám někde podobnýho Atmana a má moc velký průtok i na minimum a i malou filtrační hmotu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2009 11:55 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetkyRe: Mrakoplash
Tenhle filtr jsme volily, že nehlučí /spíme u akvárek/ navíc je regulovatelný a do 30 litrů, máme ho na minimum. Ty rybičky by tam neměly být ve velkým počtu, většinou odchytíme tak 3 kousky, doteď jsme je měli v síťce v Bouillabaise, ale bez toho to akva bude hezčí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.04.2009 11:48 Mrakoplash Re: kikuška
Pak bych volil filtr který má menší průtok :-) třeba tzv. "Bublifuk"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2009 11:46 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetkyRe: Mrakoplash
Ten filtr tam máme pro jistotu. Nevím, zda tam vždy na výkrm nepůjde našich pár pavích a mečovčích miminek (vždy tak na měsíc). Potom by tam ten filtr měl být ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.04.2009 11:44 Mrakoplash Re: kikuška
.. i tak bych tam tenhle filtr nedával.
Pokud tam budeš mít jen krevetky, tak se dá takové krevetkárium provozovat bez filtru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2009 10:53 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetkyRe: Mrakoplash
Filtr opravdu vypadá podobně, ale my na něm máme punčochu, to jsme našly tady na stránkách. Snad je to tak ok. Proto jsme taky neměly ten filtr nainstalovaný hned.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.04.2009 06:23 Mrakoplash Re: kikuška
Pokud je ten malej atman, něco jako tohle
www.happypet.cz/…

tak to ke krevetkám nedávej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.04.2009 19:53 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetkyRe: darka
A dneska jsem koupila nové kytičky a zasázela nějaké z velkého. Už to vypadá jako aqua a teď jen vydržet aby se to zaběhlo a krevetky se tam koncem května cítily dobře potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.04.2009 23:28 Žena darka [520] Re: kikuška
Poslechni Gošice a neukvapuj se, pak Ti těch malých tvorečků bude líto ;-) Krevetky nejsou tak snadné na chov, ani ty "nenáročné", ale myslím, že o tom víš hodně, tak se řiď svým rozumem a nenech se kamarádkou nutit do něčeho, o čem předem víš, že je špatně ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 22:43 Muž grizly [145] Re: kikuška
Dej do krevetkaria vodu z velkeho akfarka, nainstaluj filtr a vymackej do ni trochu vody z jiz zabehnuteho filtru a bude to v pohode, krevetky tam muzes bez starosti pustit, nic se jim nestane.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 21:51 DeathAngell Re: Ivulik1
zapoměl sem napsat aby dala vodu z velkeho akviška
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 21:49 Žena gošice [217] - Raci, krabi, krevetkyRe: kikuška
A co poprosit kámošku o strpení, přece jí taky na krevetkách záleží, tak jí prostě vysvětli co by se jim mohlo stát ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 21:26 Ivulik1 Re: DeathAngell
To je rovnou muze dat do ty nezajety nadrze, ne? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 20:14 DeathAngell Re: kikuška
Filtr se "zabíhá" zhruba měsíc , krevetky bych nedaval do velke nadrže pak by jsi je asi blbě chytala a "mečoun" by ti je asi zrušil .. skus pohledat velkou zavačovačku 3litry (jak mám já) dej tam kytky a vzduchovací kamínek mělo by to jako prozatimní řešení stačit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 19:59 Žena kikuška [24] - Raci, krabi, krevetky – Filtr pro krevetky
Mám trochu problém, zařizuju si maličké nano akvárko pro krevetky. Zatím mám dno a kořen a ustaluju vodu, zítra přidám pár kytiček a doleju vodu asi z mého akva s rybičkami. Počítala jsem že si dokoupím další kytičky, dám filtr (mám maličky atman) a až koncem května si dám do akva pár krevetek (myslela jsem tak 4-5). Ale kámoška je iniciativní, myslí to asi dobře a chce mi dát krevetky hned. Zatrhla jsem jí je přinést do školy, co ale když je přinese? Mám dát krevetky do své 50, ta je poněkud přerybená a navíc je tam betta a agresivní mečovák? Nebo mám pustit ten malý filtřík v zaběhlém akva, aby byl připravený pro případně darované krevetky? A za jak dlouho je ten filtřík zaběhlý? Moc děkuji za vaše rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 15:26 Muž Horác [3942] Re: brabenec
Slepá hladina. Viz např. zde rybicky.net/forum/8426
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 15:23 brabenec – Nevadí to krevetkám..?
Ahoj dnes jsem zpozoroval nějaký jakoby povlak na hladině akvária neni to ani tak povlak,ale jako když dáte olej do vody nevím co to je tak prosím poraďte a nebude to vadit krvetkám???

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 2900x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10754?od=51