Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ceratophyllum demersum - problém

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Ceratophyllum demersum - problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 13:13 Žena Imii [45] Re: Kalupinka
Je náročnej na světlo ... když jsem ho zasadila (40cm vysoké akva) tak zbyly také jen stonky. Pokud jsem ho ale v té samé nádrži nechala plavat u hladiny, dařilo se mu X-)

Dokonce mi tvořil i naoranžovělé tvrdé "listy"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 13:09 Žena Kalupinka [32]
... a mě pokaždé opadá. Ať dělám, co dělám, vždy z ní zůstane jen ten stonek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 12:52 Bexi Re: falco1992
jestly ji máš zasazenou v substrátu tak se ani nedivím protože je to kytka která normálně plave ve vodě těsně pod hladinou.Já s ní takto problémi nemám,je pěkně hustá a dokonce i kvete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2009 12:46 Muž falco1992 [0] – Růžkatec ponořený
Dobry den, chtel bych pozadat o rady a zkusenosti s touto rostilnou, mam ji, roste! ale silene rychle a ma daleko od sebe listy, i 5 cm :( a listy nejsou nijak dlouhe, nevim co ji chybi :( Predem dekuji za vase odpovedi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 13:01 zeck Re: karolO
Tak ho vyhoď a nahraď ho třeba hydrocotylou, nebo najasem, vždycky Ti nepůjdou všechny rostliny :-)
S argentiňákem mám taky problém, měl jsem 5ks a chytil se jakš takš jeden :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   12.04.2009 12:58 karolO Re: zeck
ruzkatec na hladine mam! a Echinace clkom v pohode. len E.Argentinesis nic moc. ale je v rohu a ja mam 60 cm trubive na 100cm plochy dna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:40 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: karolO
Pokud chcete hustší a rychleji rostoucí rostliny, tak to chce víc světla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:40 zeck Re: karolO
Echinodory ti pod tímto světlem půjdou, růžkatec dej na hladinu, limnobium je taky super a nic jinýho bych tam ani necpal :-)

I se 3 rostlinami se dá udělat parádní akvárium ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:19 karolO Re: zeck
ale rastlinkam sa velmi nedari!!!! ak by som sj chcel svetlo nechat tak,nieco musim zmenit aby sa im darilo. NIE????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:17 karolO Re: Johan
prave ze ani nevipadaju tak pekne ako v mojom druhom akva. su take redsie. tie v malom akva su hustejsie a pevnejsie. tak ja uz fakt neviem. sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:17 zeck Re: karolO
Na biotop akorád, nic neměň ;-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:14 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: karolO
Pokud rostou jen pomalu, ale vypadají dobře, tak to je asi tím světlem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:10 karolO Re: Gerrik
viem, je to strasne malo-urcite to zmenim! ale je to malo aj pre rastlinu ktora plava na hladine?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:09 Muž Gerrik [5] Re: KarolO
250 litrů a 26 W světla, to hovoří za vše :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 11:57 karolO – Ceratophyllum demersum - nedari sa jej
ahojte Vsetci. Prosim Vas o radu. moje rastlinky dost slabo rastu. mam 250l akva. skoro urcite to je osvetlenim lebo tam mam 2 x 13W trubice. ale napadlo mi ci nemam problem aj s vodou lebo dost zle vypada aj Ceratophyllum demersum a ta plava na hladine kde sa jej dostava celkom dost svetla. tak neviem. moze to byt slabou filtraciou? mam atman at800f ale je za 3D pozadim dost mi plava v akvarku bordel. filter chcem kupit ....zatial nesu peniazky. ak Vam nieco napadne budem Vam velmi vdacny!!!! vopred Dakujem! a pekne sviatky!!!!!!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 2413x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10687?od=51