Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burza Třeboň

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Akvarijní burza Třeboň
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 11:25 Žena ustavprochore [567] Re: gaume
No, taky mi některé ceny přišly na burzu dost vysoké - špetička Monosolenia, co se mezi 3 prsty vejde, za 49,-, navíc prodávaná s informací, že jde o mech hmm , paví oko za 20,- a tak... Pro ryby sice jsem nejela, ale sortiment by širší být mohl. Všimla sis třeba nějakých labyrintek, parmiček, razbor, teter (s výjimkou červených neonek a rhodostomek) nebo tak?

Ale co se týče krmení, tak výběr opravdu perfektní. palec A prostory taky fajn, žádná tlačenice. :-)

Nevím, zda si to tu někdo z organizátorů přečte, ale nějaké jednoduché webovky s alespoň orientačním přehledem přihlášených prodejců + sortimentem, by pro příští burzu byly fajn. Jinak díky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 09:48 Žena gaume [26] - Živorodky
no tak kdyz to zhodnotim, pomalu jsem mohla zustat sedet doma...zoufaly pocet prodejcu, jestli deset? z rybek klasika, zivorodky, pancernicci, ancici a cichlidy. nemeli krevetky sad co se dalo sehnat, bylo krmeni, kytky a hnojiva, ale cenove dost drahe, ryby totez, stejne ceny jako v akvaristikach. tak snad to bude priste lepsi.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2010 15:50 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Koukám že je to zase někde jinde,ale koukal jsem do mapy je to kousek od autobusového nádraží... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2010 15:22 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetky
Chci se tam poprvé také podívat,občas zavítám na burzy do Brna,tak uvídíme co Třeboň.Kdo by chtěl mohu přivést kreveťáky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 13:00 Žena ustavprochore [567] Re: vladislav
Sice trochu opožděná reakce, ale našla jsem: www.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 14:30 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Nevíte někdo jestli bude na podzim akvaburza v Třeboni?? A případně v jakém termínu??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2010 12:38 Muž Lada2 [11]
tak pandy jsem nesehnal:-(
ale zase jsem na vlastni oci poznal dost lidi tady z fora
dekuji Mahymu za krevetky
Kytek meli spousty,lidi mraky:-)) koukal jsem i krmeni a technika byli k mani ale ty jsem moc nesledoval.Rybek nebyl moc velky vyber nejvice snad ancitrusu:-)) a krevetek
Tak jsem se pokochal koupil jsem si testy na NO2 a NO3/konecne:-)/ a vyrazil k domovu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 10:58 Muž Lada2 [11] Re: radovanovo
V 10 uz podle ostatnich burz bude po vsem:-((
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 10:16 Muž radovanovo [9]
Podle toho, co píšete, začínám mít strach, že v 10 hodin (kdy tam dorazím) už tam nebude vůbec nic k zakoupení...Že bych vyrazil dříve??? hmm
Vezmu s sebou Najas guadalupensis (plná 0,7 litrová sklenička) a taky nějaké okřehky (snad)...
Nesmíme moc blbnout a jen si rostliny a ryby vyměňovat mezi sebou! Musíme tam taky peníze utratit,...aby byla burza úspěšná a mohla být zase další!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2010 09:47 Muž Lada2 [11]
kdyby chtel nekdo krevetky red cherry jede tam clovek ktery je dava za 7KC kousek tak sem pisnete a ja mu dam vedet.Ale pry nejpozdeji do odpoledne aby je nachytal
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 19:45 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: Lada2
Muzu jeste darovat valisnerii giganteu a nejakou Egerii.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 19:43 Muž Lada2 [11]
tak jeste potrebuju udat malinky echinacky,pak tu mam smes Lemna minor s ricci jak jsem to sbiral z hladiny:-)) a koukal sem ze mi po akva plave plno malinkejch Microsorium pteropus a Microsorium pteropus 'Windelov' nejak se zacali mnozit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 16:56 jurek Re: radovanovo
No já bych si ten Najas vzal,o všechen jsem téměř přišel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 14:40 Muž radovanovo [9] Re: Lada2
Nesplachuj...Salvinii i sagitarku bych uvítal!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 14:37 Muž Lada2 [11]
kdyby nekdo chtel mam taky trochu Najas guadalupensis,sagitarku,maly odnoze echynodoru,Egeria najas a trochu salvinie co jsem jeste nesplachl:-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2010 14:32 Muž radovanovo [9] – řečanka v třeboni
Ahojte. Dnes mě "bocheer" z Blanska poslal přes kolegu plnou sklenici Řečanky guadalupské - Najas guadalupensis - rychlerostoucí, plovoucí, nenáročná. Vhodná do odchovniček jako úkryt pro potěr atp.
Je jí hodně a asi ji všechnu nevyužiju, takže ji nabízím dále! Můžu ji vzít do Třeboně - ale jen, když o ni někdo budete mít zájem!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 21:27 losos Re: radovanovo
na minulé burze techniky bylo hafo tak by jí mělo bejt hafo i teď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 21:19 Muž radovanovo [9] – technika na burze ?
Ahojte, ještě jeden dotaz - myslíte, že tam bude k dostání i nějaká technika (např. filtry a příslušenství) ? R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 21:09 Muž radovanovo [9] Re: čichavec
Tady posílám mapky, jak se tam dostat :
www.aurora.cz/…
(více info na jejich stránkách)

Jaké jsou hospody kolem??? coze No, Třeboň je malá..takže asi všechny hospody! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 20:42 Muž čichavec [0] - ŽivorodkyRe: danulavo
já bych je bral kolik by jste nich mi nechala mislim tich hnědých ancistrusů kde by jsme se sešli někde u vstupu na burzu?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 20:36 Žena danulavo [3] - Cichlidy
Také jedu na burzu do Třeboně, tak kdyby měl někdo zájem, mohu přivést acistrusáčky hnědé či gold. Mají asi kolem 4 cm - přesně nevím a hlavně zaléží na tom, které se nechají chytnout smich V případě zájmu mi písněte ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 20:11 Žena gaume [26] - ŽivorodkyRe: čichavec
zadarmo, ale nevim, jestli pojedes do Trebone, kdyby jo, ozvi se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 19:26 Muž čichavec [0] - ŽivorodkyRe: gaume
jo ta by bylo super zrovna scháním paví očka okolo 20ks zakládám nové akva tak proto kolik nich máš a za kolik by si mi nechala 1ks hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2010 19:17 Žena gaume [26] - ŽivorodkyRe: radovanovo
Ja se pridavam, kdybyste nekdo chtel, muzu darovat razbory klinoskvrne a pavi ocka, v sobotu se tam taky ukazu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2010 23:33 Muž radovanovo [9] – prosba k prodejci ryb
Ahojte všichni, už naposledy (fakt) připomínám akvatrhy v Třeboni tuto sobotu 13.3. 2010 : www.trebonsko.cz/… !!!!
Pak bych měl prosbu - pokud víte o nějakém prodejci ryb (případně jestli tu prodejce přímo je), jestli bych k němu nemohl dát k prodeji krásného dospělého samce skaláry amazonské (mramorovaný). Nic za něj nechci, jen ho potřebuju nějak udat...abych mohl pořídit jiné, menší ryby!
Utržené peníze jsou pochopitelně pro prodejce!!! (jen potřebuji vědět, jestli skaláru mám vůbec brát). Je to opravdu krásný, silný a zdravý mramorovaný samec. Výstavní kousek! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2010 09:47 Muž radovanovo [9] – připomenutí akvatrhů
Fotka k příspěvku Ahojte, dovolím si připomenout, že už za necelý týden jsou v sobotu 13.3. třeboňské akvatrhy!!!
www.trebonsko.cz/…
To je pro všechny, kteří ještě váhají!
Udělejte si čas i na přednášku o Rio Negro ve 14 hodin!!! palec
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 14:27 Muž radovanovo [9] Re: Jurasek
U přednášky je však uvedeno, že to bude s překladem, tak jsem z toho odvozoval, že se jedná o cizince.... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 14:00 jurek Re: radovanovo
Dost známý chovatel ryb rodu Apistogramma!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2010 12:05 Muž radovanovo [9] – přednáška
Ahoj, nevíte, kdo je ten přednášející na akvatrzích v Třeboni - R. Winkler - zač??? Přednáška Rio Negro...asi to bude super!!! Fotka, aby jste se těšili taky ano !!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 16:34 Muž radovanovo [9] – se to blíží....
13. března 2010 v Lázních Aurora v Třeboni. www.trebonsko.cz/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 11:22 Muž radovanovo [9] – akvaburza Třeboň
No, v Jindřichově Hradci byl právě před 100 lety založen hradecký "akvaristický spolek"...Tak ta burza asi bude takový malý dáreček ke stoletému výročí!!! Už se nemůžu dočkat...chtěl bych koupit nějaké hejnové rybky! A taky se těším, že se snad potkám s místními a regionálními akvaristy! Asi si budu muset napsat své jméno na čelo, aby jste mě poznali!!! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 08:02 Muž radovanovo [9] Re: wayn
No to je naprosto skvělé!!!!! palec Myslím, že už tam budu od 7 ráno (ikdyž nebudu prodávat) a vydržím do večera až na taneční večer!!! potlesk To je vážně vynikající zpráva!!! Rozešlu dalším místním akvaristům! R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:35 Muž wayn [79] Re: radovanovo
13. března 2010 v Lázních Aurora v Třeboni. www.trebonsko.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2010 09:30 Muž radovanovo [9] – JIHOČESKÁ AKVABURZA 2010???
Ahojte! Nevíte někdo, jestli není naplánována nějaká výstav, burza či jiná akvaakce tady dole na jihu Čech???? coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2009 13:15 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: vladislav
Tak jsem se vrátil z burzy..A mám tentokrát pro ní jen samou chválu..Co týká výběru,ryb,krmení,rostlinek.. Prostor byl více jak dostačující..Příště určitě pojedu zase..Chci poděkovat všem organizátorům za super práci.. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2009 00:43 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Víťa
Taky si myslím,že to bude lepší..Je to v jiných prostorách dokonce v lázních Aurora...Tak snad tam nebude tak těsno jako minule v té tělocvičně nebo co to bylo??...A člověk se trochu pokochá... :) Už v sobotu... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 02:19 Víťa – burza
Já jedu na 100 pro. Minule to nebyl žádnej zázrak,ale lepší než nic.
Letos to bude určitě lepší...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2009 19:39 R Muž Silent [5949] Re: vladislav
Nejpíše tam taky vyrazím. Minule jsem nestíhal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2009 19:32 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Po půl roce tady máme pro vás opět pozvánku do Třeboně v Jižních Čechách, kde se 17.10.2009 od 9 do 12 hod v lázeňském domě Aurora uskuteční tradiční burza akvarijních ryb, rostlin a příslušenství, kterou pořádá Spolek českobudějovických akvaristů AKVA TERA ve spolupráci s AQUA Festival o.s.


Tak jsem koukal,že je to přesunute do jiných prostor..Tak snad to bude v pohodě ...Minule to bylo hodně těsné......Chystám se tam ....Konečně taky něco u nás na jihu.. palec potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 13:35 Petr Re: ustavprochore
Předběžně je další tahle burza plánovaná na 17.10.2009
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 10:34 Žena ustavprochore [567] – Bude pokračování?
Nevíte prosím někdo, zda bude mít třeboňská burza pokračování? Případně nějaká podobná akce tady na jihu...?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2009 16:47 Víťa Re: vladislav
Tak mě to teda dost zklamalo. Hlava na hlavě,málo místa a sortiment nic moc. Snad to bude příště lepší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2009 13:34 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Dneska jsem byl na této burze....lidí tam bylo jako v mačkanici při odchodu z fotbalového utkání...obrovský zájem a prostory na tento počet lidí hodně omezené...nakoupil jsem si mražené krmení pro ryby...výběr krmení od pana Koblasy a firmy SAK byl obrovský....rybiček pomálu..moc jsem na akvaristických burzách nebyl...ale vidět terčovce na stole v igelitovém půllitrovém pytlíku jak tam leží na boku mě teda vzalo pěkně u srdíčka....Jinak myslím,že organizátory i mě zaskočil ten obrovský zájem lidí....Odjížděl jsem docela zklamaný... :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2009 05:31 kreten Re: vladislav
Pokud se neupravily podmínky pro prodejce, tak být vámi se obrátím raději přímo na něj. Vyhrožoval, že tam nepojede, protože chtěli pořadatelé nějak moc peněz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2009 22:28 mila Re: vladislav
Jo snad to tak bude...taky se tam tesim a jsem na to zvedavej...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2009 22:19 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: mila
Taky se tam chystám...jen jako návštěvník...u nás na jihu těchto akcí moc není..myslím,že tam rostlinky určitě budou... ;-)
Doufám,že tam bude pan Koblasa..potřebuji si koupit nějaké to krmení...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2009 20:30 mila – Akva Burza Třeboň
Chystáte se někdo na akva burzu do Třeboně? Koná se 21.3. od 9 do 12hodin. Berete tam někdo nějaké rostliny do akvárií?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 9293x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10226?od=51