Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika v Plzni a okolí

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Akvaristika v Plzni a okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2008 12:04 keltan
Já radši tu akvaristiku Mirja:Pani je příjemná a některé rybky v obchodě jsou z jejího vlastního odchovu.Vždycky ráda poradí,vyrábí tam na zakázku a za pěkný ceny akvárka i terárka.Rostlinky má taky hezký a v celku levný. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 21:29 Žena Rebbie [71] Re: petrys
Právě proto neberu jeho rady tak úplně na stopro ;-) ale je moc milej a poctivec :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 20:48 Žena petrys [107] Re: YZ125
ano, ve Zlaté rybce mají široký sortiment techniky, chemie i rybek, pán rád poradí, ovšem docela mě překvapuje, že sám není akvarista hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 18:56 Žena Rebbie [71] Re: YZ125
Jj, taky mi příde Zlatá rybka fajne X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 17:17 YZ125 Re: wayn
www.firmy.cz/… - osobně si myslim že nejlepší v Plzni! ;-) Pak ještě rad nakupuji v Exotic - Sladkovského ulice X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 16:16 Muž wayn [79] Re: Sári
V Plzni bych osobně doporučil především akvaristiku Mirja. Dále pak Akva Rex, Exotic... Těm supermarketovým bych se raději vyhnul, většinou (snad se najdou i výjimky) neumějí poradit nebo radí naprosté hlouposti. Seznam obchodů v plzeňském kraji najdeš zde: rybicky.net/obchody/kraj/plzensky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2007 10:11 Sári
Navštívila jsem obchod Super ZOO vedle Tesca na Doubravce a v každém akva mrtvá rybička, buď dole u dna nebo na hladině, Betty v miniakvarkách - ze šesti postavených vedle sebe - byly tři mrtvé, jedna dokonce v rozkladu. Nevím, proč si to nevyndají. Ostatní zvířátka drahá - 450 za obyčejnou kočku? Kdyby někdo sháněl nosála nebo dikobraza, či opičku, tak jděte tam, ale pro ryby ne. Někdo říká, že je to vlastně druhý Zoomarket Čech, ale dole na Doubravce se o ty rybky starají určitě lépe.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2006 21:38 Eva – obchod
Já jsem koupila pár ryb v Plzni na kraji v Tescu a teda nic moc. no no no

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2006 18:06 Muž fakír [1] Re: Hany
ahoj ,
docela není špatná nová akvaristika na slovanech v galerii dvořák,moc pěkný rostlinky a ryby taky.a co se týká dekorací,mívají super kořeny za dobrý peníze.pokud se podaří ,že tam je taková zrzavá paní prodavačka,tak ta má docela přehled a dobře poradí,to ale i majitel.celkový dojem : 1 - 2 X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2006 17:30 Muž vena [52] Globus
Tak jsem byl dnes v Globusu jen tak se mrknout, ano ceny jsou přijatelné,ale kvalita ryb nic moc potrhané ploutve snad v každém akva,mrtvé rybky v nádržích a dokonce krupička.Ta nádrž byla bez jakéhokoli označení pochopím, že se to vyskytne, ale pak je na místě napsat karanténa.A nedělám si iluze jak tam střídaj sítky na chytání.Tak v Globusu nee!!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2006 15:24 Potkan Re: Hany
Dobrý je Chodský nebo na košutce v globusu(i když tam je to drahý,ale rybek maj hodně za ceny normální) a taky je každej měsíc na slovanech burza teraristů a akvaristů,tam se daj levně koupit rostlinky a přípravky a testy a krmivo do akvárka,ryb tam moc neni X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2006 23:49 Muž vena [52] Re: Hany
Dobrá akvaristika je ve Wolkerově ulici na Slovanech (kolmá na Částkovu ul. když jedeš do Lobez).Prodával jsem tam přebytečné rostliny a takovou cenu jsem za ně nikde nedostal.Dneska jsem tam byl paní jede na dovolenou otevřeno bude až 25.9.!!!Jinak dřív jsem hodně nakupoval v Akvabutiku na Chodským nám. a pak ve Skrétovce.V hypermarketech +- hypernova ,Globus je to předražený
Ještě jsem zapomněl napsat, že kolikrát je lepší koupit ryby přímo od chovatele obzvlášť jestli zakládáš velkou nádrž a kupuješ víc ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 13:18 Muž [] Re: Hany
Nedej moc na rady prodavačů v akvaristikách,někdy tomu vůbec nerozumí a radí špatně.Radši si vše ověř ,třeba tady v diskuzi nebo na jiných akva stránkách. ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 12:38 Karlos Re: Hany
V Plzni máš dost obchodů: OC Olymie, Tesco na Rokycanskej tam jsou dva další je na Chodskym náměstí pak naproti Pamele v Husovce, v Nerudovce je taky pěknej zveráč a ještě je něco na doubravce, ele tam se moc nevyznam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2006 12:19 Hany – Obchod v Plzni a okolí
Nedáte mi někdo tip na dobrej obchod pro akvaristy v Plzni a okolí. Aby tomu tam rozuměli a mohli poradit začátečníkovi a měli slušný ceny.Díky :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2438x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1008-akvaristika-v-plzni-a-okoli?od=51