Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Třecí rošt

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Třecí rošt
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2007 09:46 kattya – trecí rošt
Ahoj, viete poradiť z čoho by sa dal vyrobiť takýto rošt? Prípadne hodiť sem nejaké foto ako to vlastne vyzerá? Dík moc ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2007 11:39 Muž Kurhell [7] Re: ufinka
Já vam děkuji za ohlasi.
Mám doma chrániče do vinohradu to co psal Havel-st,ale jo to moc tvrdé ,ťeško se s tím pohybuje sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2007 23:25 Žena ufinka [28] - AsieRe: Kurhell
Mám dobrý tip, sehnala jsem plastovou mřížkovinu v potřebách pro včelaře. JInak zkusit nějaké domácí potřeby, A ještě mám skládací plastovou rohož do koupelen či na boty...to jsem kupovala v domácích potřebách, možná i v nějaké větší drogerce by měli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2007 01:03 Havel-st Re: Kurhell
Zahradníci dávají kolem stromků takovou šikovnou, plastovou mřížkovinu - dříve se dávala taky do země na kabely, ale kde to koupit nevím. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2007 12:31 Muž Kurhell [7] – Třecí rošt
Porať te co použít jako třecí rošt u parmičky čtyřpruhé :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 3595x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/10010-treci-rost-?od=51