Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky - krmení

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Krevetky - krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 13:55 Muž bluejack [5]
aha rozumiem teda tak uvidim ako sa zachovaju ale asi bude platit to ze Menej je viac , a teda spestrit jedalnicek,no ano co nezjedia to davam prec ,.. vdaka za dobre rady .

..a este jedna vec jak ich "prinutim" aby behali po akvarku mam ich od piatku vpodsate len,ale stale su zalezeny dade za filtrom alebo v tuneli co vedie podstrk je ich dost vela a nemam take velke akvarko 40L ale ked som ich spocital tak som mal 47 KS stoho polovica takich vecich a polovica mensich ako 1 cm alebo uplne malinke napriek tomu ich ledva vidno maximalne vtedy ked ich krmim ale ani vtedy tam nieje o nic veci pohyb ako cez den :-D...takze to bude asi povahou krevetek ci ,??,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.10.2013 12:10 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: DrChila
Já mám na odpad u krevetek piskořky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2013 00:12 Muž DrChila [243] Re: bluejack
Musíš to pozorovat zda to všechno snědí nebo zda po nich zůstává bordel který pak ty musíš odkalovat. Mi lidi si odpadky můžem vynášet krevetky ne. Nejde o to jak moc krmit ale dělat jim jídelníček pestrý
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.10.2013 00:00 amrtin Re: bluejack
Krevetky můžeš krmit jako ryby,ale spíš míň,ony si vždycky něco na zub najdou,ale nesmí se překrmit(jsou náchylnější na změny vody) a na druhou stranu jim dávej i jiné krmení než rybám:olšové šištičky,listy z dubu(nebo mandlovníku),řasy,spařené kopřivy,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2013 23:51 Muž bluejack [5] – kreviky
Ja mam spolu zeleny i cherry tak dufam to dobre dopadne .. mam taku otazku vseobecnu ako casto krmit krevetky ?? zatial im davam tak ako rybkam raz za den a jeden den vynecham tak mozem takisto i u nich nebo im treba davat menej???..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.10.2013 08:31 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyto amrtin/predator3313
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 18:25 amrtin Re: predator3313
Fotka k příspěvku Tak máš asi jiný krevetky :-D .Do rostlinného miniakva(kam dávám jen krevetky,které omylem odsaju při odkalování) jsem hodil kousíček tablety.Výsledek je na fotce.Holky se na ní sesypaly všechny :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 14:35 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: amrtin
Právě že podle te fotky je to ta samá, jakou mam ja :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 13:42 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: amrtin
To jen dokazuje, že není krevetka jako krevetka. A i když ta tvá řasa vypadá jako ta moje, moje krevetky ji nežerou... ale moc rády se v ní probírají a žerou to, co v ní žije či roste nebo jen tak uvízne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 13:06 amrtin Re: predator3313
Není řasa jako řasa(i když ty moje by zblajzly snad i ruduchu :-D ),tohle je klasická světle zelená řasa.Na okně roste fakt dobře a viděls tu fotku? X-) Já mám krevetky ve třech akva a všechny se po ní můžou umlátit X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 09:31 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: KarlosS
jj ty co mám s rybama tam je to jasné, ale mám víc miníček, kde jsou jen krevule a ani tam jim řasa moc nejede..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 09:27 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: Pepenka
jojo, řasu jen z nouze. Já je radši moc nekrmím, spoléhám, že dobaští co nesežerou ryby. Spíš přidávám minerály, mám měkkou vodu. List mandlovníku nebo dubu mi taky sežerou celý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 08:59 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepenka
u mě totéž :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 08:55 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: predator3313
Taky mám zmlsané krevetky, přijde mi, že řasa jim nejede..musela jsem do každého akva přidat buď neritinu nebo otíky..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 08:51 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepenka
No já sem tam k Cherrynkam hodím kousek okurky, a zatím žadny problem. Jinak davam do akvarka i mrkev a pak hlavně ty kopřivy...:-D vyjdou levněji než granule :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 08:47 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: amrtin
Já s takové dělam koule v akvarkach, ale krevety si ji teda nevšímají :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 07:51 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: sivon
Dnes jdu na kopřivy, okurky radši teda zkoušet už nebudu. Beztak je baštily jen cherry, a žádné jiné krevule na něj nešly (ale zase se jím dalo odchytnout obrovské množství okružáků :-D ). Dubové listí mám v merku, ale zatím ještě není suché tak čekám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2013 00:58 amrtin Re: Pepenka
Fotka k příspěvku Tak moje šerryny zbožňují řasy-a to vypěstované na okně v misce :-) palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 23:57 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: romant
To je výborný tip. Já už netrpělivě čekám, až uschnou listy na dubech. Jsou to moje nejoblíbenější listy, protože pěkně vypadají, dobře se s nimi manipuluje a kreveťulím velice chutná nejen to, co je na nich, ale i samotné listy. Takže celá moje loňská sklizeň padla za vlast už v srpnu a teď dávám listy mandlovníku. Ty jsou taky fajn, ale nejsou tak hezké stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 20:36 R Muž romant [27987] Re: Pepenka
Ač nejsem chovatel krevetek, tak jeden snad aktuální tip místo těch okurek bych měl a tím jsou listy, třeba dubu, je toho teď pod stromy docela dost.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.10.2013 20:33 Žena sivon [1714] - PlžiRe: Pepenka
Ty kopřivy budou určitě lepší, jen je třeba je natrhat na nějakém nezamořeném místě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 20:20 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pepenka
Nestraším, jen upozorňuju, co jsem slyšel. A že může být v okurkách hodně dusičnanů je fakt, záleží čím se hnojí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 19:09 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
Nestraš mě, jdu jim to zebrat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 17:51 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pepenka
Na okurky u krevetek velký pozor - pokud ji nemáš z vlastní zahrádky. V kupovaných okurkách bývá někdy hodně dusičnanů a už jsem slyšel, že po krmení okurkou bylo po krevetkách. Já bych s okurkou u kreveťule vůbec neriskoval. Zkus spařené kopřivy a napiš. Ale taky počítej s tím, že po nich půjdou hlavně Neocaridiny, tygříci dají přednost granulkám od Wintera ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 12:16 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: romant
Ok, díky za info! možná jim to pro jistotu zeberu už večer..jsem si myslela že se na to vrhnou i otíci (vím jiné téma..) ale ti si jí ani nevšimli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 12:10 R Muž romant [27987] Re: Pepenka
Okurku nechat jenom tak dlouho, aby z ní nebylo blátíčko. Čím menší akvo, tím více to hlídat. Prostě když do druhýho dne nezmizí, tak bych jí odstranil, je to velmi dobrej spouštěč nálevníka. To není strašení, to je jenom informativní sdělení. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2013 12:06 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetky – Okurka
Fotka k příspěvku Ahoj, dnes jsem zkusila krevulím přilepšit okurkou, a kromě cherrynek (v nejmenším mini co mám) to v žádném akva nikoho nezaujalo, znamená to něco? Jak často takto přilepšovat a jak dlouho tam tu okurku nechat pokud ji baštit nebudou?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.09.2013 12:02 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: vlacek
- ano presne tak, olsove sisky jsou prirodni desinfekce
- latky obsazene v nich omezi plisne, nektere houby pry primo zabiji
- obsahuji třísloviny, huminové kyseliny, lignany, flavonoidy, antrachinon atd.
- zkratka jsou prospesne pro vse zive v AQ - na zminku o plisnich bych zapomel ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 10:58 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: vlacek
Přiznám se, že nemohu posoudit, viditelné plísně v akvárku nemám, ani když tam nemám listy... ale když tam dám listy, tak mi je krevetky spasou :-) Spasou i ty olšové šištičky, i když jim to trvá dýl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.09.2013 10:19 Muž LiborSprysl [9015] Re: vlacek
Není plíseň jako plíseň jako plíseň...hermelín...penicilín...a další a další produkty jsou plísní plné ;-)

...jak píše náš moudrý kolega :-)...na těchto listech se množí bakterie, plísně a kdovícovšchno, a to všechno je oblíbenou potravou krevetek...

Trochu bych to tvrzení poopravil, jak mým oblíbeným zvykem u tohoto autora přemoudrých výroků...je třeba dát pozor na aflatoxiny, které plísně velmi často doprovázejí...ty nejsou oblíbenou krevetek... :-P ;-)

Edit...Wiki praví:Aflatoxiny jsou v přírodě běžná skupina mykotoxinů produkovaných řadou druhů plísní z rodu Aspergillus, zejména Aspergillus flavus a Aspergillus parasiticus. Aflatoxiny jsou toxické a patří mezi nejsilnější známé karcinogeny.[1] V těle se metabolizují v játrech na reaktivní meziprodukt, epoxid aflatoxin M1.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.09.2013 10:13 Muž vlacek [402] Re: malyLibor
OT: No ja jsem naopak mel dojem, ze olsove sisky a listy dubu se davaji proti zaplisneni?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2013 21:55 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: vlacek
Mj. i proto se krevetkám do akvárka přidávají listy buku, dubu, olše, mandlovníku... na těchto listech se množí bakterie, plísně a kdovícovšchno, a to všechno je oblíbenou potravou krevetek... a jak to seškrabují, sežerou brzy celý list a musíš jim dát nový. Kořen tak rychle nesežerou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.09.2013 09:43 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: vlacek
Je to normální :-) Cokoliv takovýho se na novým kořenu objeví (a že se téměř jistě objeví), tak to krevetky zanedlouho spořádají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2013 09:34 Muž vlacek [402] – Plisen
Jedna zkusenost o kterou jsem se chtel podelit, ubijte mne cepicemi, objevil-li jsem ameriku :-) Zalozil jsem nove akva a jako "peclivy" akvarista jsem do nej dal koren bez vyvareni. No, stalo se ocekavatelne, koren zacal do tydne plesnivet, tvorily se na nem chomacky. Uz jsem myslel, ze ho budu muset vytahnout a prevarit, ale to by znamenalo dost prace, kdyz jsem si vsimnul, jak zajizdeci krevetka red cherry leze po korenu a postupne ozdibuje plisen z korene. Pridal jsem tedy vice krevet a dnes uz neni po plisni ani pamatky :-) Nova uz diky stabilizaci prostredi neroste.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2013 20:24 Muž DrChila [243] Re: Denda
Já mám krmení sera shrimp natural neboli toto:
www.akvarista.cz/…
Krevetky tam jsou sami jen s rostlinkami a nějakým dřívkem po vhození tohoto krmení na něj naskakují všechny red cherry a když sem jim dával kopřivu samotnou tak se sní nic den nedělo vůbec si jí nevšímali a druhý den ráno byl lupen kopřivy obalenej a skoro z něj ráno už nebylo nic. Red crystal to samé.
Trošku odbočim red crystal jich mám ve 24L akvariu 6 a hodim tam 6 těch granulek a každá kreveta si běží pro svojí a jdou se sní někam schovat:-D Tak je občas sranda je pozorovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.06.2013 19:48 Denda – Krmení krevetek
Dle mého soudu je pro účely běžného akvária s krevetkami a rybičkami ( nemluvím o cíleném chovu a množení) zcela zbytečné kupovat speciální a ne zcela levné krmení pro krevetky. Testoval jsem v duchu hesla "pro mé krevetky jen to nejlepší" převážnou část speciálního krmení pro krevetky a to téměř všechny dostupné produkty zn. Dennerle, Shirakura, Mosura, Ebita Breed..... různou zeleninu a podobně. Krevetky jsem opakovaně nechal týden bez krmení a pak do akvária vhodil různé druhy krmení a to jak speciály pro krevetky, tak běžné tabletové krmivo pro rybky. Pravidlem v takovém případě bylo, že se sesypaly na Hikari Algae Wafers, tedy krmení pro ryby dna,případně jeho alternativu Mini Algae Wafers. Pokud jsem přidal krmení s masitou složkou a to Hikari Carnivore Pellets spolu s tabletami převážně rostlinnými, vždy upřednostnily krmení s převážnou částí živočišné složky. Z toho mi plyne, že krevetky mají v běžném akváriu patrně dosti rostlinné složky, zejména řas. Doplňovat je vhodné stravu "masitou" Při krmení Hikari Food Sticks - plovoucími granulkami pro rybky s živočišnou složkou, byly ochotny pro potravu vyplavat až na hladinu a překonat 60 cm vodní sloupec. Výjimku pak tvořilo krmení Mosura Excel Flakes, které obsahuje vyrovnaný podíl složky rostlinné a živočišné. Toto krmivo mi jako jediné ze speciálních krmiv pro krevetky přišlo přínosné. Cena je sice značná, ale na rozdíl od krmiv jiných značek skutečně fungovalo, tedy pokud se k němu krevetky dostaly neboť je dobře přijímáno i rybkami. Jako druhý nejlepší speciál pro krevety bych hodnotil Mosuru Speciality Crystal Red Shrimps Food, byť Hikari Algae Wafers nemůže konkurovat.Jakékoli zeleniny ať již čerstvé, či zpařené si nevšímaly a to včetně propagované "lahůdky" dýně Hokaido, granulek špenátu, řasových plátků. Naopak spařenou kopřivu přijímaly vcelku dobře, stejně jako setlelé listy mandlovníku mořkého, či dubu. Testováno bylo na "Red Crystalech, Sakura Red, Blue Tiger a Japonikách" Testy provedeny vícekrát, vždy s více méně stejným výsledkem. Společně s krevetkami chovány rasbora Espeho, neonka červená, tetra ozdobná, gavůnek vidloocasý, krunýřovci Otocinclus. Akvárium 330 l, rostlinné tzv. Amano,hodně kořenů, kamenů. Toto uvádím proto, že zřejmě i vnitřní vybavení akvária může ovlivňovat stravovací návyky krevetek, které nemusí být v každém akváriu logicky stejné. I když to bylo v tomto fóru již zmiňováno, má zkušenost mne vede k závěru, že speciální krmení pro krevetky je v běžném společenském akváriu s rybkami možná i zbytečné a pokud rybky krmíme i krmivy s masitou složkou a "zelenými" tabletami pro ryby dna, není třeba krevetky dokrmovat vůbec. Speciální krmiva pro krevetky pak logicky marketingově reagují na zvýšený zájem a rozvoj chovu krevetek. Jako hoby krevetkář tedy raději prostředky investuji do produktů Easy Life a to Cattapa ( výtažek mandlovníku mořského) a Voogle ( prevence chorob, povzbuzení imunitního systému) jakož i bakteriálních přípravků Microbe Lift a to Thera P a Special Blend, které evidentně prospívají, zdraví, čilosti, vybarvenosti a plodnosti krevetek a jsou dle mého soudu přínosné pro akvarijní biotop jako celek. Ale to už je jiná kapitola.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.04.2013 14:07 Pooh
tak jsem to počítal a abych dodal stejné množství mědi v krmivu jako z hnojiva, musel bych ho dávat víc jak 100 g týdně, takže by to neměl být problém....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 23:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Pooh
No, já bych se držel zásady, že nic, co má větší množství mědi, než je povoleno ve vodovodní vodě, bych raději nepodával... ale opravdu v tuto chvíli nejsem schopen počítat to, co si nakonec s čistou hlavou může kdokoliv spočítat sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 23:04 - Re: Pooh
Citlivost krevet na med je u kazdeho druhu a variety ruzna. Troufam si rici, ze i u kazdeho jedince je to jine. Tedy v tomto pripade - univerzalni rada zni - cokoli, co ma obsah Cu je lepsi nepodavat. Kralici granule obcas pouzivam a neublizuji. Nemam ale tygry a jina zverstva. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 22:42 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: Pooh
20mg na kg? podle mě neznamená vůbec nic. Nechce se mi to teď počítat, bo už sotva vidím, ale troufnul bych si říct, že víc mědi bude v přepočtu na kg i v běžném pmdd, které kreveťulím neublíží.

Ale třebas jsem úplně vedle a třebas se to nedá vůbec srovnávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2013 17:54 Pooh
Zdravím, chci vyzkoušet jako část krmiva pelety pro králíky. Co je myšleno tím "bez obsahu mědi"? Na netu jsem našel nejmenší obsah 10 mg/kg. Vadilo by např. 20 mg/kg? Vzhledem k tomu, že ho chci podávat malé množství, by to asi neměl být problém, ale nechce se mi zkoušet, jak velká je citlivost krevet na měď.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.11.2012 21:05 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
Já jim dávám mražené, kopřivy, okurku a denně několik granulí pro ryby dna, navíc dojíždějí krmivo pro rybky. K tomu oždibují mrkev pro neritiny a dubové listy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2012 20:46 Muž Novalis [3]
Osobně bych se zamyslel jeli třeba je dokrmovat,oni si vždy najdou jídlo, třeba já jim dám 1x za týden malou lžičku denerle řas a zbytek co si najdou to je jejich...mám dost rybek a ty vše nedojedí..

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 14:56 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
To jsou ti zodpovědní... to já vše sežeru a na zimu nachystám až na podzim. Nechám si od studentek natrhat jen čisté listy, dám jim za to nějaký peníz a namrazím to a budu to mít bez stopek :-D Kdybych to trhal já, dával bych to i se stonkama smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 14:07 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Půjdou do mrazáku na zimu. Dětičky mám zmlsaný a špenát (nebo cokoliv podobnýho) mi jaksi neráčí papat, zmeťouři. To je radši uskladním pro krevetky, ty je ocení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 14:03 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Takový výlet na kopřivy je taky fajn. Člověk jich natrhá kabelu, 6 listů spaří krevetkám a ze zbytku si udělá špenát... mňam potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.08.2012 13:49 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostliny – Re: malyLibor
Na zahrádce nemám už pár let ani jednu kopřivičku :-( To kdybych tehdy tušila, když jsem se je snažila vymýtit, že mi budou chybět, tak bych si asi klepala na čelo :-D
Já někam do kouta nějakou nasadím a bude to ano Ale i vyrazit na kopřivy pro krevetky do přírody je dobrej důvod k procházce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 13:33 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Já ti nevím, ale myslím si, že každá krevetka je naživo hezčí než na fotce :-) A už si na zahrádce pěstuješ kopřivy pro krevetky? Krystalky je milují a i odvar z kopřiv je moc dobré pití :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 12:59 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Ke krystalkám perličky mohou, k palmatám nesmí... s těmi by se ti poprčily... i s cherrynama by se poprčily.
A když jsi psala o třídě krystalek, tak mně se nejvíc líbí A, které mají stejně červené jako bílé, nebo b, které místo bílé místy nemají žádný pigment. Ale ani ostatní varianty nejsou špatné, jen ty vyšší třídy mi přijdou trošku takové vyumělkované.
A co soudíte o krevetce molucké, Atyopsis moluccensis? Ta je moje nejoblíbenější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2012 12:05 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: karek
Mám málo akvárek na všechny krevetky, který bych chtěla :-D
Jojo, viděla jsem na fotce, že mám takovou jako Ty. Snad mi půjdou.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 14 15

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 18099x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/88-krevetky-krmeni?od=451