Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Terčovec - krmení

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Přejít na předchozí stránku 5 Žádná další stránka   1  
Terčovec - krmení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:54 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Nobody
Položím otázku ještě jednou,pokud kupujete Haematococcus pluvialis 1 Kg za 300 Kč,prosím podělte se,ne,že bych jí potřeboval,stačí mi ostatní řasy,ale rád bych věděl,kdo ji kde prodává.Sám jsem se s tím nesetkal.A pokud kupujete řasu za 300 Kč za Kg,kolik myslíte,že bude stát výtažek?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:43 Nobody Re: Romy
"sáhnu po Chlorelle,nebo Spirulině,jejich cena je nesrovnatelně jinde,než Astaxantin."
Myslíte?
Co kupuji,tak kilo stojí okolo 300Kč,ale řasy. :-)
Zapomněl jsem předtím napsat,že nechovám terčovce takže mě dobarvování netrápí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:24 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Nobody
Souhlasím s názorem ohledně koupě,však si také rybky vybírám sám,a vím od koho. ;-) Docela by mne zajímalo,kde je k sehnání Haematococcus pluvialis,nikde jsem jí na rozdíl od Spiruliny a Chlorelly neviděl.
Já psal o tom,že Astaxantin se stal účelovou věcí na dobarvování ryb,pro lepší umístění v soutěži,prodejnost,atd.Pokud budu chtít dát rybám to,co jim patří,sáhnu po Chlorelle,nebo Spirulině,jejich cena je nesrovnatelně jinde,než Astaxantin.Opět se jedná pouze o účelovost.Také si místo kávy nedáte čistý kofein. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:08 miro03 Re: Romy
Romy to máš pravdu farbenie na výstavu nepatrí no stretneš sa s tým stále.To pozadie výstav je celkove riešené inde a nie tak ako bi to malo bit.Práporky rybám narastu aj s krmenia srdcom ved sám dobre vieš ako ich vykrmuju čo najrýchlejšie takže chceš nechceš práporek narastie ale strihat bi som ho nestrihal. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:07 Nobody Re: Romy
Záleží na tom od koho kupujete a co kupujete. ;-) Já osobně kupuji pouze celou řasu,ne výtažky.
Spirulinou a chlorellou krmín taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:54 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: miro03
Ono je to Miro těžké,u asijských chovů je praporek normální věc.To bych nepostihoval,takovou rybu koupíš 4-5 cm a stejně ho bude mít,ale cílené dobarvování?Tam vidím jako účel lepší vybarvenost rybky pro lepší umístění,i za cenu chemie.A to se mi nelíbí.Sám víš,jak vypadá ryba dobarvená přírodně a jak vypadá dobarvená uměle.Spíše bych řekl,že to není košer,víš o čem mluvím...,nejen ze strany pořadatelů.ale i vystavovatelů. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:43 miro03 Re: Romy
Romy-možno boli rozhodcovia dohodnutý že farbenie je povolené?Len to mali dat vediet pred výstavov.Minulý rok tiež nestrhávali body za predlžené chvostové špičky-práporky(znak hormonálneho krmenia) inak bi človek videl asi pekne pozastrihované plutvy.No z výstavami je to košer ale to vždy tak bolo a aj bude. hmm ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:36 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: tercovec5
Ano.Tetra,Sak mají myslím přímo napsáno ve složení,že je tam Astaxantin.Sera má ve složení betakaroten.O tom Pigeonu, vím,o čem je řeč,ale to je věc(a průser)poroty.Toto by mělo být také zohledněno,v tomto případě ztrátou bodů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:28 smik Re: Nobody
Naprosto souhlas s Romym. Pokud některý chovatel má vybarvenější ryby (a nemluvím jen o terčovcích) tím, že jim podstrojuje pestrým krmením na přírodní bázi a někdo od něj koupí rybu a krmí ji jednostranně nekvalitním vločkovým krmením pak mu i tato rybka vybledne. Jestli někdo zpestří jídelníček rybám třeba kopřivou tak proč ne. S Astaxantinem už bych byl opatrný ,protože se primárně využíva na dobarvování a to už taky není můj šálek kávy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:26 tercovec5 Re: Romy
Ty zmiňovaní meloni ztratí světlou hlavu i po krmení granulkama od Tetry,ale není to zase tak do očí bijící,jako po krmení astaxantinem.To jsou pak mrkváče:-)Dokonce i čevené jikry a trus:-)Musel jsem se smát na prvním ročníku šampionátu terčovců v Ostravě,pigeon-vítězný-nebo druhý?- kadil rudé ho..a:-) a přesto to porotcům nevadilo.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:13 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Nobody
Proč?Protože tady není hlavním cílem dát rybám jiné vitamíny a minerály,ale právě je dobarvit.Spirulina,nebo Chlorella je výživnější,a jedná se o řasu,kdežto Astaxantin je jen barevný výtažek z řasy Haematococcus pluvialis.Tady se jedná opravdu jen o barvivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 21:01 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Romy
Obsahujou ho i granule od Exot hobby Sak rybicky.net/nadrz/2416/148.jpg

Proto to ty moje megery nechtej zrat.Asi mam nejaky greenpeaceačky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:50 Nobody Re: Romy
ale pokud nějaký chovatel používá k dobarvení Astaxantin,je to svinstvo největšího kalibru. Proč???
Není to jen barvivo,jak se zde mnozí domnívají.Je to řasa(obsahuje),která má i jiné účinky a pro rybky blahodárné.To zabarvení je až na posledním místě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:48 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Yirka
A to před časem byl astaxanthin i canthaxanthin omezen,nebo přímo zakázán z důvodu nepříznivého dopadu na lidský zrak.Norská lososová lobby asi zavřela kohout na stoly komisařů EU,tak najednou to šlo. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:35 Muž Yirka [9132] Re: Romy
Je smutné a zajímavé, že tebou uváděné barvivo bylo dnes komisí EU povoleno k dobarvování lososů a pstruhů. Zdroj: Teletext ČT, stgr 147. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:18 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: miro03
Pokud je dobarvení přírodního charakteru,pomocí betakarotenu,tak mi to nevadí,betakaroten je obsažen ve všech rostlinných složkách.Ona dobarvuje i Spirulina,nebo Chlorella.Stejně tak v artemiích je přírodní červené barvivo.Silná většina komerčních krmiv má obsažená barviva také.Pokud je to na bázi betakarotenu,prosím,je to v pořádku,ale pokud nějaký chovatel používá k dobarvení Astaxantin,je to svinstvo největšího kalibru.Není nic smutnějšího,než vidět Yelow,nebo White Face,jak je nepřirozeně zbarven právě v oblasti hlavy.Ono dobarvovat,a nebo dobarvovat...Ona i ta kopřiva má vysoký podíl karotenoidů.
Takže dle mého názoru,dobarvovat ano,ale jen na přírodní bázi,ono ať dáte rybám cokoliv přírodního,stejně je dobarvujete. ;-),stačí jen přírodní karotenoidy,ale je pravda,že toto dobarvení je trvalejší.A hlavně bez nepřirozených barev.Myslím,že ryby barvené chemicky,nebo přírodním Astaxantinem,se dají poznat na první pohled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 18:29 miro03 Re: Dahak
Fotka k příspěvku Tu sa musí riešit aj to že ked si niekto ryby kupi tak ich použije do chovu a takisto sa može nájst ryba na výstavu a to rozhodca vidí.Zanecháto stopy už od mala-od prckov ktorým sa farbivá podávali a už nepodávaju zostane to v mase terčovca aj ked vybledne.Dalším s dvovodov je to že ked si niekto kupi odomna terčovca a bol bi nafarbený a jemu vybledne tak si o mne povie kupujuci že som podvodník.Najkrajšie je vypestovat rybu čo najprirodzenejšov cestou o to tá ryba je krajšia a má vetšiu cenu ako umelo nafarbená alebo prifarbovaná.Styv nič proti ani kapia nie je niečo technické ale prírodné a dofarbuju sa nou takisto.V granulách su takisto prísady ale v malých množstvách a nietorý chovatelia nedaju terčovcom ani takéto krmivo a maju ich krásne vyfarbené.Nemyslím tým seba a menovat chovatelov nebudem ale ver že som už videl množstvá chovov a odchovní terčovcov krmených bez granuliek len grindalom a hovedzím srdcom a granulkami bez prísad farbív.Dole je fotka tieto ryby v živote nevideli granulku len srdce a grindal,nie je to ani moj odchov ale ryby ktoré som si kupil do chovu,ryby maju samec 14cm telo terčovca samica 12cm su staré 15mesiacov.Moj názor je že pokial má ryba dobru genetiku po rodičoch a správne podmienky,stravu počas rastu tak ten terčovec vyrastie aj bez prifarbovania.Zmrd zostane vždy zmrdom nech je prifarbený alebo nie.Posledná vec je tá že kde vidím ryby prifarbované sa otáčam na petách a pálim stade preč.Týmto príspevkom som nechcel nikoho urazit je to len osobný názor. ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 14:37 Muž Johns [30] - Cichlidy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 21:07 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: delis
Taky to dobarvovani nemam moc v lasce ale v okrasny nadrzi kde bych nemel ryby na chov by jsem mozna nejaky to krmivo s barvivem mozna zkusil ovsem prodat nekomu pigeony dobarveny na marlbora to je utlimatni svinstvo tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 20:34 delis Re: styv
Terčovec je dravá ryba tak aj v prírode mäso žrať musí,aké a v akom satve to neviem.Vyfarbovanie nemám moc v láske nech je aké chce.Tym čo krmia tými umelími a neprirodzenými farbyvami nasrať do rúk a týždeň k vode nepustiť-nemam na mysli zrovna teba ;-) .Ja som kúpil marlborakoch a po 3 mesiacoch to boli pigeony.Toto je môj názor či sa to niekomu páči alebo nie. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 20:09 Muž styv [10] - AmerikaRe: delis
Môj názor je,že keď ryby krmim bežným prírodným krmením nerobím nič zlého, potom aj keď krmim planktonom robím zle ,lebo mám farebnejšie a zdravšie ryby.Aj bežné krmivá napr Dajana,Sera, LON dávajú do krmiva žihlavu, papriku, mrkvu, spirulinu,...Neuznávam farbenie astaxantínom,a inými neprirodzenými látkami.V prírode nežerú žihlavu ale ani srdce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 19:31 Kolco Re: delis
A o to vlastně jde.Ryby,které v prodejně přímo září modrou,nebo červenou barvou půjdou lépe na dračku,než nevýrazně vybarvená mláďata.Proto zřejmě někteří chovatelé,než nabídnou ryby do prodeje,je uměle "dobarvují".Můj známý si kdysi před lety koupil v Olomouci u Drápalů červené terčáky pod názvem "RED KING".Nikdy před tím jsem o takové barevné variantě neslyšel.Ty ryby byly jak z jiného světa -čerstvě vypálená cihla byla proti nim bledá závistí.Po třech měsících zbyl už jenom "KING",červená se vytratila a už nikdy se je nepodařilo dobarvit zpět i když je nějakou dobu krmil kupovanou masovou směsí obohacenou o betakaroten.Dodnes občas přemýšlíme,čím ten chlap ty ryby nacpal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 17:59 delis Re: styv
Tak aký to ma význam ked ryby vyfarbím a potom prestanem tak zblednú.Ked to ma niekto na okrasu prečo nie ale ak to je do predaja tak je to na nič.Mam osobne skúsenosti s kúpou vyfarbených rýb a keby ten človek bol bližšie tak by som mu povedal par teplých slov. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 17:11 Muž styv [10] - AmerikaRe: delis
Myslím,že žihlava nie je farbivo a ty im nedávaš nič zelené.Asi oblednú neskúšal som, dva razy za týždeň predkladám i dospelým.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 17:04 delis Re: styv
A čo sa stane ked ich kúpim domou a prestanem ich krmiť farbivom budu stále take vyfarbene? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 12:07 miro03 Re: delis
Pišta nemám s nou žiadne skusenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 11:59 delis Re: miro03
Mirec čo tvoj názor na tu spominanu žihľavu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 10:34 miro03 Re: Dahak
prckom hladovku nedávam vobec,mne pekne žeru okrem hovedzieho srdca,grindal a vločkové artemie ktoré im medzi prstami rozmrvím a žeru ich kedykolvek,kdež to granulky mix sak green a sak energy 1/3 žeru len ráno ked su hladné v pribehu dna už mrchy nechcu.Ani im ich už v pribehu dna nedávam.Jednodnovu hladovku začínam praktizovat až od 6až7cm velikosti a po tejto jednodnovej hladovke im dám srdiečko s cesnakom. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 00:08 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Dahak
Ahoj,u takto malých ryb,bych zatím půst nedělal,jejich metabolizmus je opravdu velmi rychlý.Určitě je nepodrazíš,ale proč?Začal bych to praktikovat až od 5-6 cm,ale nemusí být.
Když jsem zvykal ryby na granule,nejprve jsem jim je míchal s běžným krmením aby si zvykly na jejich chuť,a pak jsem jim je dával,když byly hladové,tzn.ráno.Postupem doby stále zvyšoval dávky,až si na ně zvyknou úplně a začnou je brát,jako normální stravu.Dnes je jim jedno,jestli dostanou,,maso",nebo granule.
Měl jsem ovšem i rybky,které si na granule nezvykly vůbec,naštěstí jen zlomek.Po měsíci jsem to vzdal a dál je ,,rozmazloval".Tady šlo o dospělé kusy,tam je zvykání horší.
I tak je potřeba se obrnit trpělivostí.Držím palce.Roman.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 22:31 Muž Johns [30] - CichlidyRe: delis
neměj strach dospělý roční ryby vůbec jim to neuškodilo
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 22:10 Nobody Re: styv
Chudinky ryby! :-( V přírodě mají potravy nadbytek...? Vaše terčáky bych nechtěl ani zadarmo!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 21:13 Muž styv [10] - AmerikaRe: Dahak
Pôst nedávam,ale na lačno predkladám pre ne nepopulárne krmenie,varenú tresku,granulky ale aj varenú žihlavu po ktorej dobre trávi a hlavne sa vyfarbujú.(žltá,červená) Po troch dňoch vidno rozdiel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 20:42 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: delis
Fajn zkusim umatlat nejakou smesku :).
Jeste otazecka. Krmite nekdo i rybim masem? Mrazena treska nebo neco podobnyho?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 20:39 delis Re: Johns
Ty si umelec ne .Ten týždeň čo nežrali to boli ake veľke.Dahak ja man trochu šetrnejši spôsob.Ta jednodňova pauza by im nemala ubližiť ja to praktyzujem tiež ale ešte skús ak krmiš srdcom granule primiešať do toho srdca.Mne to funguje spoľahlivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 20:25 Muž Johns [30] - CichlidyRe: Dahak
já nechal terče tejden hladový ted akaždej den sem jim tam dával ty granule co nechtěli a vždycky vyplivli a po tejdnu kdy by snědly snad i sklo je zažaly žrát a jak jim chutnaj Jinak Dahaku jak si říkal že vpředu to do nich leze a vzadu to leze ven tak jim může stačit třeba jednodenní haldovka a budou žrát i ty granule u dospělé ryby třeba tejden než jí donutíš PS:moje zkušenost nezaručuju 100%úspěch
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 19:58 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: panev
Urcite vydrzi ale rozdil je dospela vykrmena ryba a malej vecne hladovej prcek.Mam pocit ze maj mnohem rychlejsi metabolismus protoze jsou schopny zrat prakticky neustale.Predem to do nich leze a zadem to hned vypadava :).No a v holym akva kde jsou jen ryby tam toho moc nenajdou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 19:46 panev Re: Dahak
samozrejme, jak si zacnou vybirat - hladovka palec aspon se porozhlidnou po akvarku a trochu ho vycisti :)

ryba vydrzi bez jidla pomerne dlouho, myslim hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 19:26 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Kolco
Tak holou nadrz maj a zerou skoro vsechno az na ty granule.Nejradsi maj artemku ale ta uz na ne bude brzo moc drobna.Me jde jen o to aby jsem tou hladovkou neco nezbabral a ryby nepodtrhnul.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 19:03 Muž Kolco [57] Re: Dahak
Úplně stejný problém...napřed jsem ryby zmlsal černýma komáříma larvama a koretrama /živé krmení/ a pak jsem se divil,že nechcou granule.Bodejť,co by sis´vybral k obědu,řízek,nebo rybičky v oleji? Já jsem zastáncem chovat malochy na holém dně a valit do nich co to dá.Nádrž jim zařídit až zhruba po roce,kdy mají 10 a více centimetrů.Pak je eventuálně i hladem naučit na méně oblíbená krmení.Jsem sám zvědav,jak se k tomuto zajímavému problému vyjádří ostatní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 17:07 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Otázka na chovatele terčovců
Chci se zeptat jestli je vhodne vynechavat krmeni jeden den v tejdnu i u 2-3cm velkejch rybicek.Jelikoz jsem si je opet rozmlsal tak se jim nechce moc do granulek takze jsem planoval lehkej pust.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2008 11:53 Muž metal [96] - CichlidyRe: kasal
kup hov.srdce daj zamrazit nastruhaj na trele a uvidis ten vysledok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2008 10:29 KASAL Re: Romy
no mozno som to podcenil suhlasim, ale ako som pisal nemam moznost spracovavat surove maso, a preto som to riesil cestou najmansieho odporu hladal som zmas alebo jedlo ktore budu zrat. Ok dam im hladovku a budem to skusat menit aby neboli zavysle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2008 00:51 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: kasal
Trochu jsi podcenil pestrost stravy a podle toho,jak píšeš jsi je krmil jen jedním druhem směsi.Ano,hladovka je osvědčený recept,ale jsou kusy,které si nevezmou jinou stravu ani po měsíci.Pokud máš ještě doma nějaké zásoby,začni jim to míchat s jiným krmením,nejlépe s kvalitními granulemi,aby si zvykly na jejich chuť.Granule jsou jistota,že když neseženeš osvědčenou směs,nebo nemáš čas jim směs připravit,budou žrát to,co je.Chce to trpělivost.
Něco o mých směsích se můžeš dočíst tady: www.akvarista.cz/…
Hodně štěstí a trpělivosti.Roman.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:57 kasal Re: miro03
ok dik, vidim ze vsetci co mate diskusy tak hladovka je osvedceny recept na ich nechutenstvo jest nieco ine na co boli zvyknute. dam na vasu radu - zajtra maju post!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:49 miro03 Re: kasal
Skus tu hladovku ako Ti radia ostatný.Vetším terčovcom jeden den v týždni len prospeje a ak im nedáš 3až5dní hladovku,myslím že granulky neodmietnu a ked áno tak hovedzi srdce určite nie.Ja dávam terčovcom aj artemiu vločky a terčovce ju žeru hned na poprvé ako im ju dáš. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:42 ElDiablo Re: kasal
Kamarad jel na dovolenou, nikdo mu je nekrmil (mlade) a ani jeden mu neumrel ano Nemam tercovce, ale mojim rybkam staci den :) zkusil bych par granulek, kdyz se nechytnou, tak bych hladovku prodlouzil palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:16 kasal Re: Yirka
no myslite ze to zaberie?kolko nemusia zrat , aby im to neuskodilo? pravidelne som ich krmil aby priberali a rastli...cital som si vase prispevky o zmesiach ale nechce sa mi dotoho....chcem nieco kupovat co budu zrat bez "reptania"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:10 Muž Yirka [9132] Re: kasal
Kdysi se říkalo, že hlad je nejlepší kuchař ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:10 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: kasal
Naordinuj jim hladovku klidne i nekolik dni a uvidis jak jim bude chutnat dokonce i to suseny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2008 22:03 kasal – Čo dať jesť Terčovcom? Sú rozmaznané!!
Mam 6 Terčovcov, doteraz som im daval zmes srdca,spenatu a neviem coho zemsou robenou jednym obchodom , ale zial mi oznamili ze uz to teraz nerobia. Robit sa mi nieco podobne nechce, ale oni si zvykli a nechcu nic ine zrat. Skusil som artemie, srdce hovadzie, spenat so srdcom ako aj biele wormy, vsetko z ponuky Hornbach poradte co im dat !! susene vobec nechcu nie su hlupe!!

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [5]

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 5862x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7008-krmeni-tercovcu?od=201