Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jak správně svítit?

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Jak správně svítit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2006 21:33 kofrik – Denní světlo
Někde jsem četl a nebo mi to někdo řekl... denní světlo není moc dobré,jelikož podporuje řasy.Já osobně se snažím svítit co nejvíc,ale pouze uměle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2006 21:06 Snow_Man – světlo
No já svítím asi těch 12hodin, a kytkám to opravdu svědčí rostou až moc :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2006 22:17 Usine – Jak dlouho svítit?
Svítit bys měl nejméně 12 hodin denně. Denní rozptýlené světlo je málo. Samozřejmě si dobu osvětlení můžeš přizpůsobit tak aby jsi viděl akvárium rozsvícené když jseš doma.. V osvětlení lze udělat i několika hodinovou přestávku. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2006 21:49 rowdy – svícení
rybkám to jedno je, rostliny jsou na tom hůř. Záleží jaké tam máš rostliny, dneska je trend pěstovat takové ty dost náročné na světlo, dřív jsem rozsvítil ve čtyři odpoledne a v osm zhasl, ale dneska bych už neměl šanci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2006 21:15 Pox – Jak dlouho svítit?
Kolik hodin denně svítíte? Není zbytečné svítit už od rána? Možná by rybkám i rostlinkám stačilo jen denní světlo a svítit jim až se setmí... hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 19220x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1679-jak-spravne-svitit?od=651