Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika v Brně

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
Akvaristika v Brně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2010 10:03 Muž karelpavel [18]
Ceny mají ve Sklorexu dobrý - ze začátku jsem si taky myslel že jsou dražší , ale po více návštěvách můžu říct že chodím nakupovat jedině tam a to hlavně kvůli výborným zaměstnancům ,sortimentu a i kvůli nižším cenám ! viz. příklad - aqualife cichlidka Ramirezova 100,- Sklorex 55,- to je rozdíl!!! :-|
A navíc, nikde jsem se nesetkal že by tak dobře poradili a vyřizovali reklamace jak ve Sklorexu. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2008 11:46 Žena Imii [45] Re: xxsharkxx
No tak Sklorex není rozhodně drahej ... co vím, tak ve Vaňkovce zvěrokruh má ceny jak blázen ... Sklorex je oproti tomu sezonní výprodej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2008 11:41 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: jenik
ano, nej nej nejvyssi ceny :-) skoro...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2008 11:31 Muž xxsharkxx [19] Re: jenik
ceny mají ovšem otřesný tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2008 11:13 jenik
Skolrex doprorucuji!!!!!!!!!!!! potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2008 08:33 Žena Marianesca [3] Re: ukackoR
Sklorex také zatím neznám ale Aqalife me nijak super nepride,je to velikej obchod s hodne druhama rybicek,rostin atd,ale personal by mohl byt prijemnejsi.Byli sme tam s pritelem pro krevetky a potrebovala sem nejakou techniku do akva a pani prodavacka pravdepodobne spolumajitelka byla pekne neprijemna takze me to od dalsi navstevy trochu odradilo.ale to je muj nazor..jinak i pro mensi nakupy a zvlast treba ja rada mym rybkam kupuju zivy nitenky tak je dobrej Exotic na Moraváku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2008 12:34 sokar
Doporučuji SKLOREX.Znám majitele a vše je bez problémů.Lepili mi velký akva,doporučili ryby a všecko konzultuju tam. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2008 10:09 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Sid
Ve Sklorexu jsem pečenej vařenej, a věřím tomu, že hmyzomorku neobjevili, znalosti zaměstnanců a majitelů jsou sice na velmi dobré úrovni a určitě výrazně převyšují většinu běžných akvaristik, ale nejsou vševědoucí a kdekterý zanícený akvarista toho má nastudováno, nebo v praxi ověřeno určitě víc. Co je ale šlechtí, je to, že pokud se jich na něco zeptáš, a oni neví, pak nebreptají, nebo si nevymýšlí blbosti, ale jdou se zeptat kolegy, nebo prostě řeknou "nevím". Co se týká prodávaných ryb, většinou o problémech v nádržích vědí a sami odrazují zákazníky od nákupu nemocných ryb, s tím, že sami řeknou - máme, ale raději je neberte, měli jsme tam tu a tu nemoc, nádrž je v karanténě. Samozřejmě při množství ryb, které jim každý týden chodí se tomu vyhnout nedá a například tetraodoni bývají pravidelně napadeni krupičkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2008 22:58 Muž Sid [6638] - RostlinyRe: MiHl
Musím znovu zdůraznit, že SKLOREX je nadprůměrná akvaristika, (zejména sortiment rybek, ale i jejich ceny :)), přesto se nevyhne běžným potížím jiných akvaristik...
Mám možnost navštívit tuto akvaristiku cca 5x do roka a tak nemůže být pouhou náhodou, že zrovinka když se dostaví moje maličkost, plave v nádrži i nějaká ta mrtvolka... :-O
Tomu se jednoduše zabránit nedá, ale nemělo by se stávat to, co jsem popsal já nebo vy. :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2008 16:18 Muž MiHl [55] - CichlidyRe: Sid
nevím, jak to tam mají zařízené, ale také mě tam nedávno ve velké neprodejní nádrži s ne zast tak levnými rybami (mj. parmička denisonova) překvapila krupička. Nádrž byla s více druhy rub, některé bez symptomů, pár jich už dodělávalo a jedna tam plavala v proudu filtru, ale již břichem nahoru. Nepřijde mi, že by krupička měla být zrovna tak drasticky smrtelné onemocnění. Nemoc jsem tam viděl dvakrát po sobě v pondělí a v pátek. Ryby nevypadaly, že by byly léčeny. Napadené i nenapadené ryby byly všechny stále v jedné nádrži.

Přesto tedy 99% věci nakupuji u nich.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 22:57 zanek
minařík je taky fpohodě. je to na novobranske (za grandem)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 15:42 Muž Sid [6638] - RostlinyRe: Sid
Vypadá to, že v případě hmyzomorky rybí ve SKLOREXu šlo o tu "lepší" variantu.
Hovořil jsem s panem majitelem a ten byl z mého sdělení velmi překvapený. Sdělil mi, že se s tímto onemocněním dosud nesetkal, a já dodávám - asi nejen on, ale i jeho lidé.
Závěr našeho hovoru vyzněl jednoznačně - Ing. Šmerda nechá tuto záležitost odborně vyšetřit a na základě výsledku tohoto vyšetření příjme potřebná opatření.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 09:54 Alofok – ...
Sklorex je docela dobrá akvaristika,ale s rybkami odsud jsem si už taky pár nemocí přivezla.Nejvíce kupuju ryby a krmení v PetPlanet pod Řečkovicemi,mají tam dobrý výběr rybek,řádnou karanténu,neprodávají bojovnice v kelímkách a nemoc jsem si odtam ještě nepřinesla.Nemají tam ,ale zase moc rostlinek.Jinak pokud pojedete z Řečkovic tramvají číslo 1 pořád dolů narazíte minimálně na 6 zwerimexů i s rybkami.Ovšem o jejich kvalitě by se dalo hodně pochybovat....Minimálně budete ryskovat nepřesné názvy a nemocné ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 09:44 Muž georgroeg [0] Re: Sid
palec jedině SKLOREX,jsem jejich věrným zákazníkem a po zakoupení akvakompletu jsem od nich dostal věrnostní kartu na slevu 5% při každém nákupu.Ochotný personál a vždy se snažit vyhovět a poradit zákazníkům potlesk .Mohu jen a jen doporučit ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 09:02 Muž Killer88 [39] - CichlidyRe: teekey
Akvaristika Sklorex opravdu patří mezi nejlepší nejenom v Brně,ale také v celé ČR. Sám jsem tam kupoval veškeré zařízení do mého akva(kromě vnějšího filtru). Ohledně nemocí,nemyslím si,že by o něčem takovém nevěděli. Vždy jsem měl při rozhovorech se zaměstnanci pocit,že jsou to lidé na svém místě,ale stát se může vše. Ale rozhodně v menší míře,než v již zminovaných supermarketech. Tyto řetězce opravdu většinou nepatří k nejkvalitnějším. Samozřejmě né všechny,ale většinou je to opravdu bída a ryby jsou zde ve velmi špatném stavu a kondici,bohužel.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 04:22 teekey Re: Myšák
co se tyce tech hyper-super-mega shopu typu Hornbach a OBI, zase tak moc bych se jich nebal. Osobne sem minuly rok bral dva Anciky z Hornbachu pricemz teda jeden uhynul asi po 14dnech (spis stres z noveho prostredi, protoze vubec nezral) a druhy posel po necelem roce. Asi pred 1/4 rokem jsem bral opet z Hornbachu 6panciku a zadny problem, teda jeden zase evidentne drzi hladovku, ale porad zije a ostatnim se cile dari, rostou jako z vody :-)
nicmene kdyz je cas tak jezdim jedine do Sklorexu (bohuzel pro me, maji jenom do 18h hmm ), vypada to tam dobre (zadne pytle s psim zradlem vsude okolo) a taky vyber docela slusny ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2008 02:05 Muž Sid [6638] - RostlinyRe: bucliik
do sklorexu vodím příbuzný jako do zoo-je to fakt nádhera
SKLOREX... :-O
Jistě nadprůměrná akvaristika, (ceny opomenu), ale i tady se dá najít důvod ke zklamání...
Ve čtvrtek jsem tuto prodejnu navštívil a nevěřil jsem svým očím - nádrž s Hemigrammus rhodostomus plná rybek nakažených hmyzomorkou rybí (Pleistophora hyphessobryconis, "neonková nemoc")! tone
Vzhledem k tomu, že toto onemocnění má velmi pomalý průběh, že se projevuje postupem času stále zřetelnějšími symptomy, a že postižené rybky byly ve značně pokročilém stádiu onemocnění, předpokládám, že ze strany personálu (včetně majitele, kterého jsem - podobně jako jindy - viděl při obsluze zákazníků) jde o "pouhou" neznalost !
Jiné "přijatelné" vysvětlení mne nenapadá... :-O
Nedokážu si představit, že by někdo z nich o nemoci věděl a byl tak nezodpovědný vůči rybkám i zákazníkům, že by tuto situaci neřešil! :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2008 23:37 Žena Myšák [1] - AmerikaRe: bucliik
Rozhodně jen ne Obi a Hornbach. SKlorex a Exotic jsou dobré akvaristiky! Můžu jen doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2008 23:36 Žena bucliik [99] Re: Jiříš
do sklorexu vodím příbuzný jako do zoo-je to fakt nádhera, aqualife musím taky okouknout, taky je to tak krásný_?-děkuji za tip ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2008 23:06 Muž Jiřís [1] Re: Diego
Jo jo já tam jezdím taky a to jsem ze Zlína Táborská 192, 615 00 Brno palec a nebo sklorex ,ale tam je to drahé jako čert :-O
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2008 21:25 Muž Diego [72] Re: ukackoR
Taktéž doporučuju Aqualife,je tam velkej výběr od sladkovodních ryb,mořských ryb,vodních rostlin,techniky,dekorace,krmení a taky něco pro teraristy.Ale jestly bys chtěl ryby,tak spíš chovatele,zrovna jedu k jednomu v úterý do Blanska,ale jsou i v Brně. potlesk palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2008 19:57 Muž ukackoR [1]
Aqualife - Táborská 192, 615 00 Brno

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2008 12:04 stařík Re: Eff
Aqualife také není špatné, prodejna je lehce chaotická se spoustou chodbiček, ale o to víc tajemných zákoutí a překvapení. Někde jsem slyšel hodnocení, že Sklorex je spíš na větší a Aqualife na menší rybky. A podle mého laického názoru to tak opravdu vypadá.

Ostatní malé obchůdky s kouskem akvaristiky jsou na tom asi hůř, pár nejběžnějších rybek, krmení a skoro žádná technika. Že budou mít jediný škaredý teploměr jsem nečekal.

Ale i v tom Sklorexu jsem ze začátku nechápal, jakto že nemají vystavené zádné testy, filtry apod. Až jsem se jednou zeptal a vzadu mají ledacos, pravděpodobně skoro vše. Pro mě, který nejraději půl hodiny okukuje a prohlíží nic moc.

Pak je tu ještě jeden typ prodejen. Jsou to ty nové, konkrétně třeba PetLand a prodejna v Krpoli v Tescu. Tam je "luxusné postředí", celkem výběr techniky apod, ale celkem šílené ceny. V Krpoli ani nemají moc rybek, skoro žádné rostliny.

V Hornbachu jsem ještě nebyl, ale až(jestli) budu něco nového zařizivat, určitě se tam na techniku podívám.

Osobně nejraději obecně nakupuju v eshopech, které mají kamenou prodejnu, kde si vyzvednu připravený balíček, zaplatím a jdu. I když cena není nejnižší ze všech, většinou si tak ušetřím poštovné a cestu na poštu. Kdyby tenhle model převzala i některá z brněnských prodejen, byl bych spokojený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2008 11:21 Muž Eff [417] - Rostliny
Nezapomínejme na Aqualife na Táborské v Brně. Sice to není taková učesaná prodejnička jako Sklorex, ale množství nabízených druhů ryb je podobné a navíc mají i moře, jezírka, teraristiku, ptactvo... a taky to nezbytné žrádlo pro psy.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2006 12:59 Regina – akva v brně
Kontaktní údaje:
Merhautova 941/57
613 00 Brno-Černá Pole

Telefon: +420 545 211 098
Fax: +420 547 213 321
E-mail: akvaristika.morska@centrum.cz
WWW: www.akvaristika-morska.cz:
Tuhle prodejnu máme nejraději.Jsou tu veluce příjrmní a opravdu poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2006 11:46 Grepík Re: azalka
My rádi okukujeme Sklorex, Minaříka na Novobranské a Aqualife na Táborské. Obchody typu Hornbach, OBI a pod. jsou pěkně nechutný. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2006 09:48 Žena azalka [38] Re: Selby
Jinak to ani brát nemůžu. :-D Nebudeme tu přece probírat diskriminaci pohlaví. smich Prostě Sklorex v Brnisku vede.
2 Mrakoplash: Jak na co... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2006 17:14 Selby Re: azalka
už jsem nechtěl reagovat, ale, milá Azalko, musím. Nemám nic proti odbornosti prodavačů ve Sklorexu, snad jsou dostatečně fundovaní. Co se týká jejich přístupu k zákazníkům, je to asi jako všude. Ke krásným mladým dámám se chovají určitě jinak, než k nám chlapům v nejlepších letech. Ale my máme zase výhodu, když jsou v obchodě prodavačky těsně před prvním "výbrusem", rozuměj vytažení vrásek :-). Také si občas pokecáme. Prosím, ber tento příspěvek s humorem... Selby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2006 12:49 Žena azalka [38] Re: Selby
No... Být mladší, skoro se červenám. Není lehké být krásná mladá žena - taky jim to vůbec nezávidím! :-D Ale k věci - pan prodavač je, taktně řečeno, v nejlepších letech. Jen hodnotím přístup a odbornost, které jsou na vysoké úrovni. palec S tím se člověk setká málokde. Ještě uvidím, jak bude probíhat výběr a sestavování dvousetlitrovky - jestli zvítězí akvaristické srdce nebo obchodní taktika. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2006 12:09 Selby Re: Azalka
milá Azalko, kdybych byl tak krásna žena, jako ty, bylo by mi 26, tak věřím, že i se mnou by prodavači trávili svůj pracovní i popracovní čas. Prostě tě chtěl pozvat na rande a neměl odvahu. Ale k tématu. Sklorex je prodejna na velice slušné úrovni, domnívám se, že je asi nejlepší prodejnou na Moravě. Mě si prodavači až tak nevšímají, mám pouze jednu negativní zkušenost a to takovou, že když jsem chtěl koupit hejno kongoteter (8ks), tak mi prodavač nacpal pouze samičky i když jsem automaticky čekal 4 páry. Samičky jsou podstatně méně vybarvené a tudíž méně žádané. Takže stejně si musíš kontrolovat vše co kupuješ a nedat se natáhnout. Měj se fajn, Selby
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2006 09:45 Žena azalka [38] – SkloREX
Ten obchod na Táborské (zatím) neznám, ale ve SkloREXu mi včera dali 2 ancistrusy zdarma jako bonus - jsou podměrečný. :-D Takže asi už jedině tam. Navíc si se mnou pan prodavač asi 15 minut povídal o akvárku, který si chci časem pořídit a to bylo už po pracovní době. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 18:38 Trunda Re: azalka
Ahoj v Hornbachu nedoporucuji nakupovat ribicky casto jsou pry nemocne. :-(
vrele doporucuji AQUALIFE na Taborske znam majitele dlouha leta rad poradi hodne ribicek ma z vlasni pestirny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 15:33 Žena azalka [38] Re: langosh
Díky za odkaz na recenze na akvarko.cz - potvrdily mi zatím teoretický názor na věc. Co něco podobného dát i na rybičky...? ;-)
Zatím jsem rybky nakupovala jen v Hornbachu, Grelu na Lidické a OBI - bohužel procentuální úmrtnost je moc velká. Proto se ptám na spolehlivého prodejce.
Jen dodávám - kdybych v obchodě jen zahlídla nějakou mrtvolku, tak tam samozřejmě nic nekoupím!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 15:17 langosh Re: azalka
Podívejte se tady www.akvarko.cz/…= - někde máte i komentářa...
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 13:55 kiiki Re: azalka
Sklorex je super ten první neznam. ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2006 13:18 Žena azalka [38] – akvaristiky - Brno
Ahoj všichni znalejší.
Zajímalo by mě, jak hodnotíte akvaristické prodejny v Brně a (blízkém) okolí. Která je dobrá, a se kterou máte naopak špatné zkušenosti? Kde nakupujete Vy?
Pro příklad uvádím: www.akvaristika-morska.cz nebo již mnohokrát zmiňovaný www.sklorex-akvarium.cz
Díky za názory. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2006 16:05 Zdenek Re: Puf
chodival jsem i do akvaristik na Lidicke po leve str. smerem z centra jedna z nich naproti autobus. zast. (Šumavská), poblíž městské policie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2006 14:25 ... Re: Mech
...hlavne nekupovat ryby v OBI, znamej si tam koupil a polovina mu jich vymrela!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2006 10:11 Puf Re: Mech
Jen nekupujte ryby v Obi a Hornbachu teda jestli nechcete aby vám vymřel zbytek rybiček. Nemoci tam maj opravdu krásný. A kdyz uz vas tam nějaká ryba natolik uchvátí, doporučiji 4 týdny karanténu.
Jinak myslíž že v Brně je akvaristyk spousta, přesny adresy ale nevím, mrkněte do tel.seznamu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2006 12:40 Mech – Akvaristika v Brně
A má někdo zkušenosti s rybami z OBI?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2006 22:45 CML – AKVARISTIKA
Dobrá akvaristika je na ul.Orlí u Maliňáku.
nebo v Hornbachu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2006 15:17 Radek Akvaristika
jednoznačně SKLOREX! (dvojkou na kuldovu a pak po směru kousek dál a za HIUNDAIEM doleva a rovně rovně rovně(tak 300 metrů)) sklorex-akvarium.cz . ještě docela slušná je na moraváku exotic ( www.exoticbrno.com )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2006 13:04 Mech – Akvaristika v Brně
Poradil by mi někdo, nějakou kvalitní akvaristickou prodejnu v Brně?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [4]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 7225x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1596-akvaristika-v-brne?od=151