Přihlásit se RYBICKY.NET »

198 litrů

Prezentace » cz1khc » 198 litrů » Nápověda 

Hlavní fotka



198 litrů
Já se to jednou naučím
Majitel: cz1khc   Kategorie: Rostlinné akvárium
Zapsáno: 27. 10. 2019   Aktualizace: 24. 6. 2026 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 3768   Počet palců: 52
Založení: 30. 11. 2011   Stáří: 14 let a 7 měsíců
Objem: 198 litrů   Čistý objem: 148 litrů
Tloušťka skla: 8 mm   Objem bez skla: 184 litrů
Velikost: větší akvária   Oblíbenost: 32 uživatelů
Fotek a videí: 469+6   Komentářů: 283
*     *     *


Rozměry: 108 cm x 38 cm x 48 cm

Popis: Sladkovodní akvárium s vodou rostlinkami a rybičkami--
Low-tech zaměřené na rostlinky.
A když se zadaří,tak i nějakou tu rybku odchovám.

Dno: Směs liapor a písek

Filtrace: Fluval 203 keramické kroužky+biomolitan+liapor co se nepotopil

Hnojení: 2x až 3x týdně
5 ml injekce makro i mikro živin

Chemie: N,P,K + tenso cocktail Pmdd,KNO3,

Krmení: Ano

Osvětlení: LED 36W 3600lm 4000K
8.30-12.30 14.30-18.30

Pozadí: černé

Stojan: Ano

Údržba: Výměna 1/3 vody,odsávání kalu ze dna,občas hloubkové odkalení,odstranění řas i sinice,vyleštění předního skla, atd
omytí pomůcek v savu,

Voda: Vstupní hodnoty
vhskh.cz/…

Poznámka: Nic neroste jak by mělo

NahoruSložky fotek
Prezentace
Spustit

pomalu
rychle
Složka
Všechny
fotky

(468)
Složka
Ostatní

(66)
 
Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Z deníčku
Nejnovější fotky
Nové fotky


 

Složka
New

(376)
Složka
rybky

(26)

Štítky: Před údržbou Po údržbě

Fotky z reprezentativní složky: New
07.05.2026
12.02.2026
12.02.2026
12.02.2026
12.02.2026
11.02.2026
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
11.02.2026
HF
HF
18.01.2026
HF
HF
04.01.2026
HF
HF
09.12.2025
HF
HF
29.10.2025
HF
HF
07.09.2025
HF
HF
31.08.2025
HF
HF
18.07.2025
HF
HF

NahoruDeníček
24
6.2026
Opět "z povinnosti" výměna barelu vody, nakrmeno ,pohnojeno...
2
6.2026
Nějak se mi to vymklo..Pouvažuju o nějaké té údržbě,něco sesadit,něco rozsadit.Zatím jsem se vzmohl jen na dolití vody,otření skla,a vytažení pár vallisnerek,tam,kde se mi nehodily.Snad sesadit do chumlu ty ludwigie a rozsadit kosokvět od žebratky..
16
5.2026
I tady jsem "pohnojil" tyčinkami
7
5.2026
Posbíral jsem z hladiny okřehek.
Protrhal jsem i stolístek.
Nikdo nechce přebytky :-(
4
4.2026
Hrstka vallisnerie byla darována,několik dceřiných rostlinek microsorka a to co tak-nějak "přečuhovalo"jsem přihodil jako bonus...Po výměně ¼ vody stoupají droboučké bublinky ze stonkovek..Nakrmeno pohnojeno


NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele       smazané (1)

Jarka Re
8.5.26 17:10
Určitě bychom si vzali, ale jsi daleko. My nemáme co nabídnout. ahoj
cz1khc Re
7.5.26 17:35
Jo jo ..škoda (zatím dávám kytičky ven do skalky a plastových "jezírek")
zelenakapusta Re
7.5.26 17:17
Ahoj, já přebytky automaticky vyhazuju na kompost.
Jsem si vědoma toho, že žiju na akvaristické periferii, v mém okolí není žádný akvarista.
Jarka Re
4.4.26 19:09
Tak jsem zavítala na obhlídku, stále super. Hezké Velikonoce. pivo
zelenakapusta Re
19.3.26 6:46
Snažíš se mít v pohybu celý objem vody?
didien007 Re
28.2.26 11:09
supr potlesk palec ahoj
DokyMichal Re
18.1.26 20:45
Gratulace k malým Pardálkům ano ano
Jarka Re
13.1.26 12:52
pivo
DokyMichal Re
26.12.25 13:59
pivo ahoj
kus5 Re
23.12.25 6:57
Nenaučíš, ty to už umíš!
cz1khc Re
20.12.25 22:51
ahoj dik
lypif Re
20.12.25 22:28
Ahoj Charlie, dobře to tam sázíš potlesk Každou chvíli nějaká nová rostlinka do sbírky :-) ahoj
DokyMichal Re
10.12.25 3:51
HF palec
Jarka Re
5.12.25 16:21
palec potlesk
jab63 Re
5.12.25 10:09
Sleduju všechno. Koukám, že akvárka zrovna nepřetápíš.
cz1khc Re
5.12.25 8:32
:-o vždyť tu ještě není ..
jab63 Re
5.12.25 6:56
Video palec ahoj
cz1khc Re
2.12.25 17:47
Jo dik- palec tou červenou ludwigií akvárko pookřálo
lypif Re
2.12.25 13:12
teď už i červená se červená :-)
DokyMichal Re
1.12.25 21:13
Zelená se zelená potlesk
cz1khc Re
29.11.25 9:41
Chybička v desetinné čárce -jak se toho zbavim?
:edit: už vím -musím dát telefon naležato
(Pak se objeví i tužtička i křížek)
jab63 Re
29.11.25 9:36
Máš tam nečekaně vysokou teplotu vody. ahoj
didien007 Re
29.11.25 9:31
potlesk palec potlesk
zelenakapusta Re
16.11.25 9:57
UI nevyužívám jinak než při vyhledávání informací na netu. Zkoušela jsem ChatGTP, ale kecá, takže pro komunikaci zatím nevyužitelné, ale abych jen nekritizovala, tak jsem zkoušela i filozofické otázky a tam už je to zajímavé.
jab63 Re
15.11.25 20:33
Umělá inteligence odstraní všechny problémy v akvaristice. Konečně budu mít akvárko jaké chci bez omezení. Časem nahradí i mne, který by se na to koukal.

 
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/nadrze/30887