Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prezentace - K@MeNoLoM

 

Prezentace » Tom25 » K@MeNoLoM » Nápověda 

Hlavní fotka


K@MeNoLoM
Majitel: Tom25   Kategorie: Jezírko
Zapsáno: 8. 8. 2014   Aktualizace: 20. 3. 2022 Změna v seznamu ryb 
Počet návštěv: 1269   Počet palců: 0
Založení: 8. 8. 2014   Stáří: 7 let a 9 měsíců
Objem: 9000 litrů   Čistý objem: 0 litrů
Velikost: obří nádrže   Oblíbenost: 7 uživatelů
Fotek a videí: 123+3   Komentářů: 10
*     *     *     *


Rozměry: 800 cm x 400 cm x 165 cm

Popis: Jezírko je staré 4 roky začalo se dělat 5. července v roce 2010 od té doby se strašně moc toho změnilo přibyli ryby některé zas přes zimu umřeli ,jako byl můj jeseter sibiřský který měl přes 1 m. A občas přes zimu nějaká ta rybka ,ale teď byli změny jak v rostlinách tak jezírku ,rybkách. Snažím se ,aby bylo jezírko co nejlepší pro ryby a mé úžasné želvy příjemným klidem a domovem :-) Podívejte se vy a uznejte jak to vypadá.

Biotop: Vlastně vytvořený :-)

Dekorace: Velké skalnaté kameny vlast no ručně vybrané a navozené. Mnoho druhů Rostlinek a stromů . Několik větších oblásků a dekoračních postaviček kolem jezírka :) Písčitá pláž pro želvičky . A Kamenitá zeď vytvořená ,aby neutekli želvičky.

Dno: Pokryté větším kamenem a ve středu čerpadlo na průtok a čištění přes filtraci .

Filtrace: Ano

Hnojení: ne

Chemie: ne

Krmení: Značkovými Granulemi pro koi a jesetery , Pestrá strava jídelníčku nesmí chybět žížaly,dafnie. Sušené krmivo pro želvy - krevety,rybičky atd..

Osvětlení: Sluneční

Pozadí: Kolem jezírka vystavené kamení a různé vodní rostlinky

Topení: Slunce

Údržba: 2x do roka ,ale stačí jednou .

Voda: Deštová

Vzduchování: Ano Pramen (proudění nonstop) Vypíná se jen ,když prší)

Poznámka: Pohodové a uklidňující jezírko kde člověk přijde na jiné myšlenky a jak se říká vypustí (relax)

NahoruSložky fotek
Prezentace
Spustit

pomalu
rychle
Složka
Všechny
fotky

(122)
Složka
Ostatní

(122)
 
Časová osa
Časová osa


 
Fotky z deníčku
Z deníčku
Nejnovější fotky
Nové fotky


 

Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
13.06.2021
????
????
13.06.2021
Květen
Květen
13.06.2021
Kveten
Kveten
30.06.2020
30.06.2020
30.06.2020
Videa
NahoruDeníček
8
2.2018
Ahoj Přátelé :-) Tak jsme tu doufám po Novém roce ve zdravý a pohodě všichni se mnou ;-) Jinak dlouho jsem deníček nepsal zas nový přírůstek koljušek jsem přidal na podzim kolem 30 ks jsem zvědavý jak se v jezírku prckům bude dařit při pozorování jsem zjistil ,že se rádi drží u proudu kde ztéká pramen a hrozně zkoumají celé jezírko jsou strašně vtipné :-D a přitom s cela neškodné a hrozně zajímavé rybičky . Na jaře než zima ustane bude probíhat výpust jezírka číštění atd .... budu zas pár věcí měnit určitě se s vámi na jaře podělím o to co jsem změnil nasadím nějakou drobnou rostlinku ještě až seženu. Jinak jsem strašně zvědavý na potěr karásku a jejich dost už vyrostli a jsou krásně barevní :) No bude toho dost a zas hodně práce určitě udělám i video a nějakou tu fotečku no nic zatím toho tolik není ,ale všem přeji ať se v této sezoně daří a žádné lumpárny ahoj ;-) pivo ( A pššt Candáta pepču už bohužel nemam začal být velký a už by dělal neplechu tak jsem ho vypustil do jedné nádrže kde vím ,že ho nikdo neuloví a je mu se tam bude dařit báječně )
17
6.2017
Zdravím vás, Tak jsme dneska provedli už od rána výpust jezírka ,bylo zakalené a potřeboval jsem trochu od rybnit a vyčistit . Což se povedlo zabralo to celý den kytky jsem prostřihal fitlraci umyl prostě sakumprdum vše co mě velice potěšilo byl potěr mích karásků bylo jich strašně moc a hrozně vtipné bylo jak byli někteří prťaví a krásně zbarveni :-D A co dalšího mě překvapilo byli nítěnky spousta nítěnek které prchali do hloubky když začala ubývat voda a to jezírko nebylo tak špinavé ukážu na fotkách ,ale bylo to překvapující a já si říkal proč rybky plavou do krajů atd ,aby je zobali tak jsem samozřejmě jich hodně odlovil a budu je chovat výborný krmit s tím rybí potěr. No a Jinak voda dopuštěna z dešťovky ryby vypuštěny želvičky také a plavou si v klídku dokonce i papali ,když jsem je vypustil hold jsou zvyklí :) Tak všem přeji krásné léto a relax u jezírek .
19
2.2017
Ahoj Všem !! Tak už sníh taje, led v jezírkách praská a rozpouští se pomalu a příprava na jezírko bude . Koupil jsem si kameru novou i vodě odolnou tudíž vám umožním v létě nebo na jaře ukázat vodní svět v mém jezírku pod vodou :) v létě budeme zřejmě předělávat celé jezírko zjistili jsme ,že pod jezírko se nám dostalo pár kamenů tudíž musíme jednat než se v plachtě udělají dírky či něco horšího. Tak všem jezírkářům přeji hodně úspěchů a plno relaxu nad jezírka mi :) ahoj
27
3.2016
Všechny jezírkáře zdravím! :)

Tak tu máme Jaro dnes jsem vypouštěl jezírko kupodivu přežili všechny rybičky což jsem opravdu rád :) . Jezírko čisté a rybky vysazeny zpět Candát Pepča jak vidíte na fotkách měl před 1 rokem a půl 5 cm za ten 1 vyrostl má 32 cm říkám si jak to letí a ryby rostou . V jezírku mi na štěstí neplechu nedělá ,ale štička dělala tudíž už je venku a puštěna do volné vody :) Jinak vše je jak má být želvičky pustím tak za 2 dny do jezírka a jinak plány koncem dubna jak jsem psal ty Koljušky a nějaké jesetery plus veslonose vše bude koncem dubna a dodám foto :) zatím všem přeji mnoho zdaru a plno elánu do budování jezírek :) ;-)
2
12.2015
Tak vás tu zase zdravím, po dlouhé době jsem se tu ukázal. Nějaké novinky nooooooooo to nevim :-D ,ale určitě ano Třeba to ,že se mi v jezírku tento rok vytřeli v létě moje krásné Střevličky takže jedna krásná zpráva . Jak jste viděli na fotkách tak jsem nasadil hodně kusů Koljušek tříostných tak uvidíme jak se jim u mě bude dařit ,když jsem je v létě vypouštěl do jezírka vypadali ,jako by šli do nového světa všechno prozkoumávaly plavaly s ostatními rybkami a byli hrozně roztomilé ,ale jsou i trošku dravé papají potěr ostatních ryb až se narodí ,ale zase nás zbavují hodně hmyzu v jezírku ,jako jsou různé komáří larvy broučci apod. dokonce i sem tam nějakou tu pijavičku pokud máte v jezírku je to zajímavé ,ale je to tak. Čeho jsem se bál je můj krásný dravec Candát Pepča který opravdu přes léto vyrostl má už skoro 30 cm je to krásný kousek a ,abych nezapomněl na naše Kostlína tak ten už se mu skoro rovná velikostí myslel jsem si ,že mi v jezírku Kostlín padl ,ale nakonec ,když jsme vypouštěli jezírko najednou se zjevil a já koukal jak je veliký samozřejmě přes zimu ho mam zase v akvárku nechci riskovat ,že by v zimě zahynul byla by to škoda . Co se týče candáta Okouna a štičky mam strach o koljušky říkal jsem si ,že budu muset na jaře dravce nějaké odchytit a vypustit do volné vody kde budou svými pány :) Aby jsme nezapomněli také na naše vodní želvičky tak ty se mají suprově léto si pořádně užili opalovačkami a teď jsou doma :-D A teď ty horší zprávy je to ,že přes léto se mi trošku porouchala filtrace vypadá to ,že na jaře budu muset koupit novou :-( co se týče rostlinek a všeho budu určitě přikupovat zatím nevím jaké druhy rostlinek ,ale 1 už vím určitě :) Jakou další smutnou zprávou bylo ,že z nějakého důvodu mi zmizely jeseteři ano špatná zpráva a dozvěděl jsem se to tak ,že to byla kočka od sousedů je to zklamání a velký peníze se za ně dali samozřejmě škodu uhradili a já na jaře vám převedu další kousky jeseterů který je nahradí :) A jinak dokoupím Veslonose Amerického které ho tam určitě chci :) Co se týče jezírka žádná změna akorát budu možná celé jezírko předělávat ,ale to už se nechte překvapit :) Děkuju vám ,že se na mou prezentaci občas podíváte napíšete komentáře moc mi to pomáhá a víc mě to baví a jsem rád ,že se mohu podělit nebojte se i klidně mi poradit kdyby se něco nezdálo rád uvidím jiné návrhy a třeba i ty vaše návrhy se mi budou líbit tak se mějte a Jezírkářům zdar ! hop ahoj


NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele       smazané (1)

Jan Jonáš Re
12.7.19 18:18
Klobouk dolů! palec
MsJitka Re
7.7.18 20:04
PARÁDA potlesk
 

© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/nadrze/21250