Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pěstírna akvarijních rostlin a ryb Jaroměř - Hakovi

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Nákup a přeprava rostlin 

Pěstírna akvarijních rostlin a ryb Jaroměř - Hakovi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.11.2019 06:17 R Muž romant [27982] Re: vlka
Jistě, jenom tu nejlepší. Až tam budeš pozdravuj ode mě paní majitelku. ;-) X-) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2019 22:31 Muž vlka [3444] – dotázek
Hezký pozdní večer. Máte prosím někdo zkušenost? pestirna-jaromer.webgarden.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2017 13:12 MatesHK
Já můžu jedině doporučit, dnesk jsem navštívil chvilku před zavírací dobou a paní i tak byla velice ochotná

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2017 18:59 Muž svanja [0] – naprostá spokojenost
Po druhém nákupu se přidávám na stranu spokojených zákazníků. Skvělé ceny, pro mě zcela dostačující výběr rostlin, příjemné popovídání si o akvaristice, k tomu jsem obdržel hrst piskořek.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2016 20:14 alf – Pěstírna Jaroměr
Nedávno jsem tam kupoval rostliny a uplná spokojenost perfektně zabalené. Výborná domluva a ochota. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2010 06:58 Mrakoplash Re: Květa
Určitě se tam zajeďte podívat. V případě nespokojenosti si ty rostliny můžete z AD objednat i po návštěvě. (počítám, že nakoupíte přímo u Rindových :-D :-D)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 21:20 R Muž romant [27982] Re: Květa
Tak za návštěvu to rozhodně stojí. Rostliny si vybereš přímo ve skleníku, na co ukážeš to je Tvoje. Něco je dokonce submerzně pěstovaný. Taky docela slušnej výběr rybek. To co píšou na netu, že mají nebo většinou odpovídá skutečnosti. Lze jenom doporučit. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 21:14 Žena Květa [1]
Pěkný večer,
náhodou jsem narazila na tuto pěstírnu paní Rindové www.pestirna-jaromer.webgarden.cz a protože toto forum je již nějaký ten pátek staré, zajímaly by mě vaše novější zkušenosti. Byla jsem rozhodnuta koupit u aqua-daho (budu zakládat nové akva), ale do Jaroměře to mám celkem blízko.
Prosííím pište...díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 09:24 V Re: msts
Naprostá spokojenost. Když jsem tam byl asi před měsícem, tak si sice "stěžovali", že jsou vybraný, ale vybrat se přesto dalo dobře. A obsluha má u mě za jedna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 09:12 R Muž Mrakoplash [1776] Re: msts
Jaroměř je bez problémů a je dobré si tam zavolat a ještě lepší zajet osobně. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 05:00 Muž Mickey [6] Re: msts
Já sem nakoupval a byl jsemdocela spokojen,velký výběr echinodorů a skvělá domluvo o výkedndu sem obědnal a v uterý dopoledne už rostliknky v akva. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2009 23:34 msts – Pěstírna akva rostlin
Ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli jste už nakupovali v "Pěstírně akva rostlin a ryb", která je v Jaroměři. Hlavně mě zajímá jestli jste byli spokojeni. Díky ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2008 13:22 Žena bucliik [99]
pustí ;-) mě se někdy stalo, že konec stonku uhnil, tak jsem ho zastřihla a zasadila-kořínky na sebe nedaly dlouho čekat. většina(těch co jsem měla já) stonkových rostlinek mi přišla bez kořínků :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2008 21:07 Anusch
prosim vas, ve starsim prispevku je vyobrazen obrazek s objednanymi rostlinkami.Kdyz se tak divam na ty stonecky tak jsou bez korinku...pusti je?Co kdyz ne?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2008 10:35 Lorsson Re: jurek
Souhlasim ze nejlepsi je osobni navsteva jakekoliv prodejny, pokud mate dobre zkusenosti je to jen dobre, s tou dalkou to mate pravdu a pokud bych uvedenou pestirnu navstivil osobne treba bych zmenil nazor, a bylo by me lepe vysvetleno jake rostlinky se prodavaji. Hodne zdaru palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2008 10:13 Muž Eff [417] - RostlinyRe: jurek
Tahle debata na téma "tohle jsem zaplatil a tohle mi přišlo" už to byla X krát. Jen pro pořádek doplním závěr, který většinou z této debaty vyplyne:

1 stonek za 5kč Rindová
6 stonků za 30kč Daho, Rataj

Dyť vono je to jedno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2008 10:00 jurek Re: Lorsson
Zdravím Vás,
já vždy kupoval na místě a byl jsem na výsost spokojený.To co Vám přišlo poštou vypadá jako málo,ale za tu zanedbatelnou cenu nemůžete chtít trsy jako šnitlík :)
Já nechci někoho vyzdvihovat,či naopak pomlouvat,jak jste psal sám,nechť si každý udělá úsudek sám,psal jsem pouze,že návštěvu této pěstírny každému doporučuji a za tím si stojím ;-) .
Vy to máte zřejmě daleko od svého bydliště,proto ta pošta,ale kdybyste to viděl na vlastní oči,Vaše reakce by byla zajisté jiná.
Hlavně ať se rostlinky chytnou a přeji mnoho úspěchů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2008 22:29 Anonym Re: Lorsson
V té krabici je přesně to, co je na té faktuře. To má být stížnost nebo pochvala???? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 22:24 Lorsson Re: filipsi
Cena samozrejme strasna neni, ale proste jsem cekal neco jineho, vic bych to asi neresil kazdy si nazor udela sam, je fakt ze jsem prehledl fakt ze se nejedna o kosicky ale jednotlive rostliny. Zas je clovek chytrejsi pro priste. Ja kazdopadne zkusenejsi ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 22:15 Muž filipsi [1295] Re: Lorsson
Me to zas tak strasne za tu cenu neprijde. 80kc. 2 kosicky z akvaristiky. Uz se to v tematu nekde resilo, ze ceny u ni jsou za rostlinu, kdezto treba daho za kosik, a ze je to +- stejne (ted aby se nekdo neurazil, ze je prece o par korun levnejsi nez druhy).
Velikost rostlin je dana rocnim obdobim.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 22:14 Paja Re: suchysvatonovice
Je to asi vec nazoru ale me ani jednou submerzy neshodily listy. Kdyz vidim ty stonky - co rostlina to stonek... no comment. Ale treba jsi mel osobne lepsi zkusenost, ono se to vseobecne obtizne srovnava, co se libi jednomu nemusi se libit druhemu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.01.2008 22:07 suchysvatonovice Re: Lorsson
Byl jsem u p.Rindové(už myslím nejmladší)nedávno a neměl jsem si na co stěžovat.Nemám to daleko tak vždy osobně.Je jeden fakt,že všechno pěstuje skutečně pod vodou takže výsledek je asi stejný,jako když koupíš sice krásně vypadající,ale emerzně pěstované rostliny,které zpravidla zpočátku živoří a shodí emerzní listy.Již jsem u ní nakupoval několikrát ryby i rostliny a pohoda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 21:19 Lorsson Re: Sidonius
S tou cenu souhlasim, nicmene jsa zlakan pochvalnymi reakcemi na tento obchod viz nize jsem chtel zkusit.... Dodani bez problemu, v terminu ktery byl domluven, jen ta velikost rostlin...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 21:12 Sidonius Re: Lorsson
Přijde mi, že je to ze 98 Kč naprosto v pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2008 21:10 Lorsson
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravim, no objednal jsem si rostlinky a prislo - no podivejte se sami :-O
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 09:27 jurek Re: včelař
Zdravím Vás,rostlinky mají opravdu parádní,doporučuji
www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 08:32 Muž včelař [44] Re: Pavel
Kytky jsou fakt za slušný ceny, sortimet velký všdy si vyberu na doplnění něco nového, přemístzění snášejí v pohodě. Pokud je paní Rindová zdravá a prodává tak poradí a vybere podle toho jak si rekneš, velikost akva, biotop ap. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 07:36 Pavel – Prodejna rostlinek Helena Rindova - Jaromer
Zdravim, mate nekdo zkusenost s timto obchodem?
pestirna-jaromer.webgarden.cz
Maji udajne rostlinky pestovane submerzne a navic vyborne ceny?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2007 14:23 adraj
To co tady zaznělo o pěstírně v Jaroměři je vcelku přesné. A to, jak co se týče ceny rostlinek v porovnání s Dahem, tak i co se týče kvality rostlinek. Během posledního měsíce jsem ji navštívil dvakrát. Kupoval jsem vesměs kryptokoryny, hygrophily, rotaly a aponogeton. Protože od těch návštěv uplynula jen velmi krátká doba, tak nemohu blíže ke kvalitě prodávaných rostlinek hovořit. Jedno je jisté, že prodávaná velikost je velmi titěrná. V každém případě nejsou stoprocentně pěstované submerzně, jak je na stránkách této pěstírný garantováno, ale nejspíše emerzně. Protože bydlím jenom pár kilometrů od Jaroměře, tak bylo pro mě výhodnější tam pro potřebné rostlinky zajet, než využít zásilkové služby jiných pěstíren.
K obsluze. Skutečně se již nejedná o původní provozovatelku pěstírny. Když jsem s akvaristikou začínal před 35 lety, tak už tehdy pí H. Rindová byla pojmem. Dnešní Z. Rindová je nejspíše její dcera ve věku asi 25 let (štíhlá, sympatická, ochotná blondýnka ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 19:20 Muž Nik [191] Re: Vip
s těma cenama jsem to tak nějak tušil - vypadaly příliš lákavě:-) Dík za potvrzení.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 18:44 Vip Re: Nik
Pěstírna je normálně v provozu! Obsluhuje tam slečna (cca 22-25let). Byl jsem tam tento týden ve čtvrtek.

K těm cenám:
Přátelé, to není cena za jeden košíček , jako např. u Aqua-Daho či Rataje, ale za jednu rostlinku - jeden stonek X-) . Mnoho z Vás tu vychvaluje tu cenu, ale zřejmě máte jiné představy či je zkreslujete jiným anebo nevíte
Jestliže tam koupím stejný počet stonků, jako mají výše zmíněné firmy, tak Vás to vyjde minimálně stejně draho +- ! Tedy, např. Ludwigia repens s lákavou cenou za 5kč -- z Aqua-Daho bylo v košíčku za 20kč 6-7 stonků. V Jaroměři tedy zaplatíte 30-35kč ! Za Rotalu wallichi jsem zde dal 50kč (10 stonků), kdybych to objednal u Aqua-Daho jsem o polovinu níže. Ale proč dělat křečka, když už jsem tam byl, že?!

Takže, viděl jsem, nakoupil jsem, TEČKA. Osobně bych zde po druhé kupoval pouze rostlinu po které bych toužil a jinde bych ji nesehnal. Poslední dobou tam moc nesvítí (říkala slečna), takže vzhled rostlin není příliš valný (to je fakt), ve směs to jsou celkem slabé, zakrnělé rostlinky některé slušně zařasené. Kdo máte tu možnost, jeďte se podívat a třeba budete mít jiný názor. Na mě tato pěstírna dojem neudělala, ale na druhou stranu, jinou jsem neviděl (zhodnotil jsem to podle rostlinek). ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 12:52 jurek Re: Vrubouš
Měla by to převzít rodina,kdo jiný.Snad pojedou dál,alespoň jim to přeju.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 10:19 Muž Nik [191] Re: Vrubouš
Očividně někdo jo.
Ty ceny jsou za hubičku:
pestirna-jaromer.webgarden.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2007 08:18 Vrubouš
Docelt jsem se,ze p.Rindova uz neni mezi nami,smrtelniky ? :-(Kdo to po ni prebral ?
www.akvarista.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2007 13:41 Muž isamik [180] Re: Hadu
Vcera jsem v teto pestirne byl a priste tam pojedu znovu, bohuzel jsem schanel rostliny, ktere moc nepestuji. Male druhy do miniakvarka, jinak ceny jsou prijemne obsluha taky, ikdyz ta mlada slecna si obcas neni jista, ale to vubec nevadi, kdyz vite co chcete. Jeste doplnim mail zuzana.rindova@seznam.cz , staci napsat co potrebujete ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2007 13:28 Hadu Re: Vrubouš
Tak tady je pár cen: echinodorus bleherae 35,- / echinodorus apart 40,- / echinodorus ocelot 40,- a velké druhy Echinodorů max. do 60,- / vallisneria gigantea 25,- / vallisneria gigantea 25,- / vallisneria torta 12,- / vallisneria torta 12,- / sagittaria sublata 5,- / bacopa monniera 5,- / alternanthera rubra 5,- / hottonie inflata 5,- / hygrophila corymbosa 5,- / crytpocoryne wendtii 12,- / hygrophila difformis 6,- atd. atd..... myslím že paráda. hop Pokud byste chtěli vědět cenu nějaké kontrétní rostlinky, napište jaké a já se to pokusim co nejdříve zjistit.
Ještě jsem zapomněl: objednávku můžete udělat na čísle: 605 836268 nebo 606 363673 - raději ale používejte to první. Poštou bohužel neposílají, pouze osobní odběr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2007 18:55 Vrubouš Re: Hadu
...byl jsem příjemně překvapen cenami, které zde mají.
Nejake blizsi ceny by sly uvest? :-) Jak by to bylo z obednanim u nich?Postou posilaji?byl jsem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2007 18:18 Hadu – pěstírna Jaroměř
dnes jsem navštívil pěstírnu v Jaroměři a byl jsem příjemně překvapen cenami, které zde mají. Žasnu nad příspěvkem, který tuto pěstírnu schazuje. Mladá dáma,která zde obsluhuje, je maximálně příjemná a ochotná a to, že zde neprodává paní Rindová, jak tomu bylo zvykem, má (jak jsem se dozvěděl) velmi závažný důvod. Trochu jsme se s onou mladou dámou zapovídali a myslím,že zaslouží trochu tolerance, jelikož mimo pěstírnu má svoje zaměstnání. Proto se i musela změnit pracovní doba pouze na odpolední hodiny.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 13:52 kittie Re: pepino123
pěstírna je v jaroměři směrem na josefov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 10:46 Muž Roman [100] - Cichlidykittie
tak žabinec se lidově nazývá výše zmíněný okřehek.Takže paní je lidová moudrost. ;-) A je to naprosto v pořádku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 08:35 Pepino123
a kde presne ta pestirna je ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 07:00 jurek Re: kittie
Tak to byl asi jen záskok za paní Rindovou.Paní Rindová ví o čem mluví a hlavně tomu rozumí!
Ten žabinec v nádrži,nebyl to náhodou okřehek?Ničemu nevadí,v té pěstírně se krmí živým planktonem,tak se tam dostane i ten okřehek.
Návštěvu této pěstírny vřele doporučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2007 06:56 kittie
co se tyče této pěstírny, tak nedávno jsem tam byla a obávám se, že i když nejsem zkušená akvaristka, že opravdu není normální žabinec na nádrži, a zdálo se mi, že tak trochu neví o čem mluví, mluvila jsem s mladou osobou, která vypadala jako že jenom zaskakuje, tak já nevím, já osobně zůstanu u obchodů na netu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2007 19:59 jurek Re: Horác
Ty ceny sedí,pouze kryptokoryny jsou emerz.Také bohatý výběr ryb,stojí za to se tam stavit.Teď mají zkrácenou prodejní dobu,tuším 15.30-18.00.Před měsícem jsem tel.mluvil s paní Rindovou a byla v nemocnici,tak nevím zda je už v pořádku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2007 19:17 Muž Horác [3942] Re: K9
Baj vočko: Paní Rindová má tak poloviční ceny než Aqua-Daho (která má zase cca poloviční ceny oproti kamenným akvaristikám). Nejvíc mi utkvěly v paměti nějaké kryptokoryny po 8,-Kč ... Nebo trs Riccie za 10,-Kč (do kterého by se ten Ratajův kripl za 87,- vešel tak třicetkrát :o).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2007 18:57 K9 Re: Horác
Nízké?Uveď prosím nějaký příklad,docela mě to zajímá.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2007 18:14 Muž Horác [3942] Re: isamik
Jediná pěstírna, kterou jsem navštívil osobně (Jaroměř nemám zas tak daleko), takže nemám moc s čím srovnávat. Každopádně mě příjemně překvapilo, že pěstují spoustu (možná většinu?) rostlin submerzně. Není to velké, ale je vidět, že se tomu věnují a že to není jen o kšeftu. Ceny jsou k neuvěření nízké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2007 17:59 Muž isamik [180] – Rindova - akvarijni rostliny
Zdravím vás všechny, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s touto pěstírnou. Nenašel jsem jejich web, pouze telefonický kotakt. Díky za případné odpovědi :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 2027x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9924-pestirna-akvarijnich-rostlin-jaromer-hakovi