Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup čtverzubce

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Nákup čtverzubce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 21:32 Muž Jiri_99 [425] Re: Malý Snoopy
Sháněl jsem je v celém moravsko slezku, moravě tak nějak vůbec a nakonec našel až v Praze. Objednat je můžou bars kde. Ale koupit tak, aby sis je mohla prohlédnout, je horší. Ale prý je mívají v Šumperku u Rataje ,taky v super Zoo u Tesca v Břeclavi na jižní moravě. To máš ovšem taky dost z ruky.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2011 17:27 Malý Snoopy – Čtverzubec trpasličí
Ahoj všichni,nevíte prosím vás kde bych mohla V Ostravě sehnat tyto rybky?V jednom zverimexu se dají obědnat,ale já bych si je radši vybrala sama.

Rada pro ty,kteří jsou z Ostravy a shánějí čtverzubce(nebo jiné ryby) a nevadí jim že si je nevyberou sami:Globus Ostrava-Plesná v něm je zverimex ZOO Panda,tam si je můžete objednat a každý čtvrtek chodí objednné zboží.


Děkuji za všechny vaše rady,postřehy a zkušnosti. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2011 15:56 Muž Jiri_99 [425] Re: Danila
To je dobré vědět, příští týden musím do Prahy, tak bych se tam mohl zastavit. Ovšem na stránkách je uvedené, že momentálně není. Budu tam muset brnknout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2011 18:26 Žena Danila [4489] - SumciRe: Jiri_99
Carinotetraodon travancoricus máme pravidelně v ZOO Braník, i teď jich tu určitě tak osm plave:-)
Omluva: nevšimla jsem si, že jste z Olomouce, to je drobet z ruky smich Jsou to skvělé ryby, pokud se přisolí a pravidelně krmí, při nákupu by neměli mít propadlá břicha a kalné oči.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 22:19 Muž Jiri_99 [425] Re: Tudy
Tak do Teplic trocha z ruky z Olmiku.. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2011 12:42 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: bagrista
Tak v Teplicích jsem dnes Čtverzubce trpasličí viděl ano .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 22:37 Muž Jiri_99 [425] Re: švíco
Ok. trocha jsi mě uklidnil. Zkusím tam zítra brnknout a uvidím jak se to vyvrb..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 22:36 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Jiri_99
Občas jsou k vidění v Unido Teplice, ale máš to z ruky. Zítra tam jedu, tak dám vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 22:30 švíco Re: bagrista
Vivarium jsou naprostí profíci! Nemusíš se ničeho bát... lepších zdrojů ryb tady moc není ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 22:08 Muž Jiri_99 [425] Re: švíco
Nemáš, nebo někdo tady nemá s něma osobní zkušenost? Nechci aby mi přišli nějací chcípáci.. no Ve vše řekl bych lepších obchodech mi řekli, že je mívají, ale teď je prostě nemají a nikdo neví kdy budou.. sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2011 08:09 švíco Re: Jiri_99
Já osobně bych je koupil zde:
katalog.vivarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2011 22:27 Muž Jiri_99 [425]
Ahoj, nevíte někdo kde koupit či objednat Carinotetraodon travancoricus čtverzubce trpasličího? Začíná mi to připadat jako nadlidský výkon jej sehnat.. sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2011 20:26 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: simoo
Včera jsem je viděl v Mělníce.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 21:05 snekac Re: simoo
Dají se koupit na nedělních burzách na Pankráci,cena je 30 Kč. Stůl č.23
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 20:55 Muž navik [908] - SumciRe: simoo
Měli je v Zoo Bráník a viděl jsem je inzerovat v nabídce na burzu na Pankráci, takže k sehnání jistě bude ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2011 20:45 simoo
Snazil jsem se sehnat trpasliky ale at delam co delam nemohu je najit v zadne prodejne. Vzdy jsem narazil pouze na zelenace ale jinak nic. Tak prosim odepiste kde trpasliky mohu sehnat. Pokud mozno nekde kolem Prahy. Diky za vasi pomoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 11:23 Muž Marfy [13] – Čtverzubec trpasličí SK
Ahojte, netusite kde by sa na slovensku dal zohnat Čtverzubec/Štvorzubec trpasličí, najlepsie BA a okolie, pripadne nekdo z ceskych akvaristu jestli vite o nekom v OVe. Diky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 22:09 Žena Linduš [166] Re: jandy
jojo, je viváriu jsem je před asi třemi týdny okukovala
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 14:19 jandy Re: švíco
Tak v e-shopu je nemaji ani v jednom, ale zkusim napsat mail :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 14:12 švíco Re: jandy
Mají je určitě ve Vivariu a u Kalaby..... X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 14:10 jandy – koupit čtverzubce trpasličího
Nemáte náhodou někdo tip kde by se dali sehnat? Psal jsem do sklorexu (zatím bez odpovědi) a do dalšího obchodu, kde je dva měsice nemaji a jěště mít dlouho nebudou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 00:01 orlynka Re: švíco
Jéé pěkně zařízené akva pro čtverzubce. Akorát, Ty ho máš protáhlé, já mám kostku, tak snad jim to nebude dělat nějáký problémy hmm Mám prostě nano cube, noooo. Takže ne na dýlku, ale ze všech stran stejný. Tak teď si mi udělal vrásky na čele :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 23:53 orlynka Re: fantuomas
Jo, ještě chci počkat min. dva týdny než je koupím, protože za dva týdny to bude už více jak měsíc. Myslím, že rostlinek je tam až až a až se rozrostou, tak to bude zarostlé dost ;-) Já právě nechtěla moc objednávat, protože to jízdné je docela dost drahé tone Ale pokud nikoho neseženu, tak budu muset objednat. A kdybych objednala více rybiček, jak je to s tím balným? Vím, že jedno balení je nějákých, teď nevím přes 200Kč a když budu chtít objednat čtverzubce a pak ještě něco jinýho, tak zaplatím dalších 200 něco nebo to pošlou jako jeden balík, či jak to chodí? Kdybych objednávala, asi koupím trochu víc, ať se to vyplatí, i když bych radši tedy brala osobně tady odněkud :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 13:25 Muž fantuomas [35] - RostlinyRe: orlynka
zdravím, chovám párik v 16ke a pohoda...myslím že vráska za okom je dobrý znak (samec) a tiež samičky sú zvyčajne "kontrastnejšie" vyfarbené tz. tmavšie fliačky, bledší podklad, samec - je viac do šeda celkovo, menej výrazné fľaky, a plutvy mu idú jemne do oranžova ;) super rybky.. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 12:32 švíco Re: orlynka
Ahoj,
čtverzubce trpasličí objednej ve Vivariu, jinde raději ne. Přijdou ti kurýrem ČD a není se vůbec čeho bát. Klidně do 20l objednej 4 kousky a až trošku dospějí, ponechej jednoho samce a jednu až dvě samičky.. Ve 20l můžou být klidně i ti tři dospělí jedinci, ale musí být akvárium hodně členité a zarostlé.. inspiraci můžeš najít v mojí prezentaci "heliport". Samečka poznáš podle vrásek za očima a podle tmavého pruhu na bříšku.. trochu to jde poznat i mladých jedinců. Ale ne vždy... Každopádně nepodceň kvalitu vody (případné zabíhání nádrže- min. 1-2 měsíce) a hoooodně rostlinek! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 11:46 orlynka Re: navik
Právě jsem myslela, že bych si pořídila aspoň 4 a snad bude štěstí a vytvoří se z těch čtyř páreček, zbytek bych někomu dala. Jinak myslím to 20ti l akvárko pro dva jedince. Bude dost zarostlé, tak snad jim to bude stačit. Přečetla jsem si toho hodně o nich a mělo by to stačit pro dvě rybky, pokud bude členité hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 00:58 Muž navik [908] - SumciRe: orlynka
Aktuálně je mají třeba ve Viváriu Mělník (v okolí Ostravy nemohu sloužit :-) ), odkud i zasílají. Páreček pořídíte v prodejně hůře - prodávají se mladé rybky, u kterých můžete pohlaví maximálně hádat ;-) . Těch 20 l bude pro mladé rybky v pohodě, jakmile dospějí, bude vhodnější akvárko větší bohatěji zarostlé a členité...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 00:44 orlynka – Čtverzubec trpasličí
Kde sehnat? Je v okolí Ostravy nějáký chovatel? Chtěla bych si pořídit do 20ti l akva 1 páreček ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 18:42 švíco Re: Imii
Co čtverzubec, to jiná povaha, takže asi těžko radit. jeden může být mírumilovný a druhý pěkná potvora. Měl jsem několik zelených a všichni byli jako beránci jen jeden kousal ostatním rybkám ploutve ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 18:35 Žena Imii [45] Re: VeRuNka
Nejmírumilovnější je trpasličí. Měla jsem ho dokonce s čerstvě narozenými mečovkami a nic jim nedělal. Všímal si svých šneků. Takže není problém ho mít s rybami stejné velikosti.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 17:02 nihaso Re: VeRuNka
Určitě se jim nic nestane, jsou posíláni tak, aby to přežili... Chovat je s jinýma rybama není dobrý nápad, všechny okolo sebe berou jako kořist. Já je mám s ancistrusama, ti je nezajímají...Jinak co se hne, je jejich..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 12:39 VeRuNkA Re: PepiCzek
A jaky druh čtverzubce je "nejmírumilovnější" ? :-O ...nebo ktere ryby by se k nemu hodily ? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 12:03 PepiCzek Re: VeRuNkA
Není to ryba k jiným rybám. Já jsem ho měl nějakého čtyřzubce tak před 5 rokama a požral mě skoro všechny živorodky, byl to sním asi takoví úlet jak s rakama :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 11:48 VeRuNkA Re: nihaso
A nemůže se mu něco stát když si ho koupím přes net ? :-O
A můžu se zeptat jak s ostatníma rybama vycházel ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2009 10:29 Žena nihaso [2] Re: VeRuNka
Koupila jsem čtverzubce na www.aquarium.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2009 00:37 VeRuNkA – čtverzubci
ahoj :-)
nevite nekdo jestli v okili mlade boleslavi seženu čtverzubce zeleneho nebo čtverzubce Schoutedenova ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   24.01.2009 18:34 Žena Imii [45] Re: natassam
V Brně je mají přímo ve Sklorexu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2009 17:55 natassam – čtyřzubec zelený
Neznáte někdo v Brně někoho, kdo chová a má na prodej výše uvedené ryby?MNěl jsem jednooho (bohhužel "odešel" neznámo kam) a je mi po této rybě celkem smutno. Bylo to takové malé prasátko a velký herec. Hrát si na mrtvého mu šlo velmi dobře. potlesk potlesk Předem děkuji za odpovědi.
S pozdravem natassam

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2008 23:13 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: j_j
Zkus se zeptat v Nuselské 108, máš to kousek. Když ne, tak by ti to třeba mohli objednat, jsou tam snaživí a ochotní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2008 20:37 Muž j_j [18]
Bevíte prosím někdo, kde by se v Praze dal sehnat Carinotetraodon travancoricus?
Hornbach-Zličín?
Aquarium.cz-Praha 6? -v nabídce mají uvedeného jen klasického tetraodona.
Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 4673x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9601-nakup-ctverzubce