Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Artemie - OceanNutrition

 

NápovědaFórum » Krmení » Živé krmení 

Artemie - OceanNutrition
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.08.2020 22:34 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: vlka
www.youtube.com/… ,ale jsou i jednodušší způsoby,než jsou na videiku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2020 21:29 Muž vlka [3453] – ...bez vzduchování...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.08.2020 21:41 R Muž vaclav [14609] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: vlka
V akváriu žádná artemie nepřežije není sladkovodní. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2020 12:55 Muž vlka [3453] – ...Žábronožka (Artemia)...
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Hezké poledne, tak jsem vyzkoušel líhnutí Artemie a zůstalo mně pár otázek. Do čeho prosím zamražujete zbylé množství ? Vysbírají rybičky všechny Žábronožky z AQ ? A co se stane s těmi, co v AQ přežijí ?...
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2020 22:47 Muž vlka [3453] – ...
Hezký večer, používá prosím někdo toto krmení ? A jaké máte zkušenosti ? Jenom mně prosím nepište, že je domácí líhnutí živých lepší...
abc-zoo.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2009 00:08 Muž jirka.p [60] Re: Romy
jirkap napsal: ...Vždy jsem to líhnul v lahvích, odsál, pod tekoucí vodou propláchl a zkrmil. Neumím si představit matku, jak tohle dělá.
Měl jsem na mysli, že jsem to vždy líhnul, atd. sám.
S tím vzduchem mě to nenapadlo. V tom případě jsem to líhnutí také plánoval, ale teplotou. Čím větší teplota, tím rychlejší líhnutí a opačně.
Matku to teda zkusím naučit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2009 00:02 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: jirkap
Záleží na vzduchování,při silnějším je to 24 hodin,při slabším je to 36 hodin.Myslím,že když matka umí propláchnout artémii,tak by dokázala dát směs se solí do pet láhve,zalít vodou a zavést vzduchování.Není nic jednoduššího,než jí připravit směs a říci zalej tím a tím množstvím vody a pusť tehdy a tehdy vzduchování.Zbytek už zná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 23:54 Muž jirka.p [60] Re: Romy
Naplánovat? To nevím jak. Vždy jsem to líhnul v lahvích, odsál, pod tekoucí vodou propláchl a zkrmil. Neumím si představit matku, jak tohle dělá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 23:37 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: jirkap
Vždyť se dá naplánovat i líhnutí.Ne,opravdu,instantní žábronožka asi nebude to pravé,hlavně,když jsem četl,že výrobek může být skladován po mnoho let...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 23:21 Muž jirka.p [60] Re: Romy
To není lenost. Do teď jsem to líhnul klasicky také - od EasyFish. Ale musím odjet na týden a myslel jsem že by tím krmila matka. Mám vykulené viejity a než odjedu, tak budou asi i nijsseni.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 23:16 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: jirkap
Asi bych se vydal trnitou,složitou,ale osvědčenou cestou starých akvaristů,a nauplie žábronožky solné bych si pěstoval sám. ;-) Línost se většinou nevyplácí... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2009 23:01 Muž jirka.p [60] – Artemie - OceanNutrition
Nemáte někdo zkušenosti s výrobkem OceanNutrition Instant Baby Brine Shrimp?
www.akvarista.cz/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 2013x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9569-artemie--oceannutrition