Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmivo Tropical

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení podle značky 

Krmivo Tropical
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.01.2016 11:31 jamajcan
Zdravím všechny.
Krmivy Tropical krmím více než deset let.
Po přibližně půlročním testování krmiva Tropical D-Allio Plus granulát, bych se rád podělil o mé zkušenosti s ním. Podle mého názoru, jedno z nejkvalitnějších krmiv, která mi prošla rukama. Ryby ho přijímají víc než ochotně. Používám ho hlavně pro ryby v aklimatizaci, karanténě a pro mladé ryby ve vývinu. Výsledky výborné. Pro choulostivější ryby, se mi také velmi osvědčilo.Např. nově pořízené hejno kryptopterusů jsem s ním rozkrmil velmi rychle a jejich kondice po něm je opravdu skvělá. Kdo kryptoptery choval, ví o čem mluvím. Taky s ním přikrmuju krevety v chovných nádržích a výsledky skvělé./vybarvení,množení/. Česnek v krmivu obsažený, krevetám atraktivně voní.O antibakteriálních, protiplísňových a antivirotických účincích česneku netřeba mluvit. S čistým svědomím krmivo doporučuju.Renomované značky mají minimálně rovnocenného konkurenta.
Snad budou tyhle informace někomu užitečné.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2009 21:01 Muž bolek [5] Re: Dixon
nějak jsem to nepostřehl u mě to nemá čas tu vodu zakalit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2009 20:57 Muž Dixon [13] - SumciRe: Bolek
Green algae wafers nekali vodu?díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2009 20:53 Muž bolek [5] Re: Dixon
Ja mám používám Tropical Supervit,Green algae wafers a rybičky to normálně žerou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2009 20:43 Muž Dixon [13] - Sumci – Tropical
Ake mate skusenosti s krmivami od této znacky? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 18:35 R Muž Silent [5949] Re: Mato00
Pokud máte na mysli polská krmiva Tropical tak za sebe můžu říct že se jedná o kvalitní krmiva. Srovnatelná s Tetrou i Serou. Krmiva mají ve třech řadách rozděleních podle ceny a tím i kvality surovin. Například základní krmení je Ichtio-vit(nejnižší řada) a Super-vit(střední řada) Rozdíly jsou ve zpracování surovin a v přidaném množství vitamínů. Nabídku krmiv mají opravdu velkou včetně specializovaných krmiv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 18:32 xx Re: Mato00
Moje zkušenost s Tropicalem je taková, že kvalita je dobrá a ryby ho bez problémů přijímají. Za nejlepší považuji granule a čipsy, vločky hodnotím jen průměrně.

Za cenu jakou letos nasadili se je opravdu nevyplatí kupovat a je lepší si pořídit kvalitnější Tetru nebo některé naše značky (Dajana, SAK - čipsy, granule).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2009 18:24 Mato00 Re: isamik, matricx069
Re:isamik o.s.i ci nls su krmiva ku ktorym sa bezne nedostanete a nie su bezne po obchodoch.Su to spickove krmiva.Ale ceny su tam vysoke! sad

Re:matrix069 "Novy Tropical" myslel som tym rozsireny sortiment!Teraz maju asi 30 novych krmiv!Pozry odkaz!Ja teraz skusam seru vipagran, ale akosi ma neohuryla! :-| Ostanem pri sere vipan, alebo to iste ale pod inov znackov tetra mine! ;-)
A k tym cenam sa vyjadrovat osobne nebudem, lebo som ho osobne neskusal ani nekupoval!Ale vraj 500Ml vlocky (to iste ako tetra min, alebo sera vipan) za necelich 80sk!To je celkom slusne nie? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2009 23:15 Muž matrix069 [79] Re: Mato00
Ja kŕmim Tropicalom už cca 3 roky(nieje to žiadna extra nová značka),kupujem granule a vločky.Ryby ho konzumujú výborne,čo sa mi u napr.Sery nezdalo. Tropical zaraďujem medzi kvalitné krmivá. X-) Neviem čo pod tým "Nový Tropical" myslíš. Je ich veľa druhov(min.7).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2009 20:09 Muž isamik [180] Re: Mato00
Jako kvalitni stoji jeste za zminku hikari, nekde jsem zahledl langoshuv prispevek a zminuje jeste O.S.I. či NLS.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2009 19:49 Muž elko [30] - SumciRe: Mato00
tropical považuju za dobré krmivo ale cena už podle mě šplhá na úroven tetry i sery takže si raději koupím tetru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2009 18:17 Mato00 – novy tropical
Nepoculi ste nic o tomto novom druhu krmiva?V tomto zlozeny je na trhu asi iba 7mesiacov, ale nasiel si na slovensku a uz aj v zapadnej europe vela chovatelov ktory tovto znackov zacinaju krmit, nejedna sa len o hobistov, ale aj o profi chovne! ;-)Obsahuje vela druhov ktore su venovane konkretnim druhom a to sa my paci! Poculi ste na tuto znacku aj vy chvalu? coze Vraj je na pomer kvality a ceny velmi dobry! X-) ZAtial ho vozia iba do malo akvaristik, ale je ich stale viac a viac!U nas na slovensku a v cesku je asi naj TETRA!Ta je zial velmi draha, proste nestaci konkurovat inym znackam s cenov! sad Potom tu je SERA ktora je kvalitov na urovni tetri, ale je lacnejsia!Je vela nazorov, ze napr. Tetra Min a Sera Vipan je to iste az na znacku.Potom Tetra Rubin a Sera San zase to iste!Cim krmite vy, co preferujete? ahoj

tropical.pl

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 1346x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9536-krmivo-tropical