Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nerovnost vrchní desky podstavce

 

NápovědaFórum » Technika » Skříňky, stolky, podstavce 

Akvaristik.eu

Nerovnost vrchní desky podstavce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.03.2011 13:17 Muž Slav3k [23] Re: Designer
Ač nerad, přiznávám, že jsem o tom už předtím přemýšlel, ale nechal jsem se uchlácholit tou karimatkou. Ovšem až teď když jsem se na to podíval, tak jsem sezačal klepat ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 13:13 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Slav3k
Pochybnosti ohledne toho pantu jsi musel mit uz driv, ale chtels to mit rychle, vid? No ja jen ze lenoch se nejdriv sedre ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 13:04 Muž Slav3k [23] Re: Jurasek
Prej se s polišem dobře pracuje s nahřátým hřebíkem, zkusím ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 13:03 Muž Jurasek [137] Re: Slav3k
Přinejhorším nebude problém do toho polystyrenu vyřezat pro ten pant drážku, ale měl by se vmáčknout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 13:01 Muž Slav3k [23] Re: Designer
To je dobrý postřeh ... ja jsem uz odcerpal tretinku vody. Jeste dnes zajedu pro tvrzeny polystyren. myslim si ze ten by vse vyresil, protože ten pant se do něho vmačkne. Nebo jsem ovlivnen svou momentalni posranosti a je to naivni predstava ?

PS: az tu vodu vycerpam, aspon dam doporadku to dno a zasazeni rostlinek. Kdo nepredelaval dno za plneho stavu vody nevi, co to je sififofska prace tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 12:59 Muž Jurasek [137] Re: Slav3k
Buď tak, jak říká Designer, nebo tam pant nechat a před něj i za něj položit tenkou "desku" - sololak, hdf, nebo něco takového. Ve finále se to všechno o 3mm zvedne, jen u pantu bude prohlubeň, která už ničemu nebude vadit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2011 12:52 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Slav3k
Nejspis to nerupne, ale kdo by si palil prsty to prohlasit, kdyz treba za 5 minut budes litat s kyblem a hadrem. A i kdybys lital kvuli necemu jinemu nez tomu trcicimu pantu, prohlasis, ze jsme prece rekli, ze to nerupne (sam nebudes vedet cim to bylo a nebylo)... nikdo Ti tu jistotu neda ;-) .

Ten pant je tam uplne na houby. Kdyz na tom stoji akvarko, tak se to prece nebude otevirat, ze ne? Takze se da akvarko pryc, otevre se to, vysroubuje pant, idealne se to necim slepi k sobe, aby se to ani nahodou nechtelo rozjizdet od sebe, asi nejakou pryskyrici (kdyz si nejsem jistej, jaky I/Y ve slove EPOX.D, epoxy a epoxid, ani z toho nejsem moudrej, a u pryskyrice je jasno :) ) a kdyby kousek chybel a vypadalo to spatne, jako ze ten pant ma nejakou sirku, necim mezi prkny vyplnit.

Nac mit pant nekde, kde se to uz nikdy neotevre?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 12:50 Muž Slav3k [23] Re: romant
Fotka k příspěvku Myslíš ? jinak ta fotka možná zkresluje, protože to vypadá že ji to vubec nelisuje, ale to je jen ten kraj. je to zmáčklý a slisovaný na 2 mm ...

tady to pujde snad vidět
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 12:41 R Muž romant [27982] Re: Slav3k
Tak pokud máš strach teď, tak ho budeš mít i za týden. Takže pro klid duše to můžeš klidně předělat, ale podle mě to bude o.k. ta karibába to v pohodě vyrovná. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 12:20 Muž Slav3k [23] – Pro techniky
Fotka k příspěvku A pak tu mám dotázek pro techniky, myslíte si že je toto problém ? uprstřed desky stolu na kterém to je postavené, je klavírový pant, vysoký cca 1 mm. Odpovídá to zhruba prostředku akvária. Nemůže to s tím sklem něco udělat ? nad tím je 100 kg vody a 20 kg štěrku.

Je tam samozřejmě karimatka ... ale, trošku se začínám bát. Prosím uklidněte mě někdo

 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2009 12:31 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: Tumek
Kdyz das pod akva polystyren, treba jen 1cm, tak se vahou akva polystyren prizpusobi tvaru desky a tato nerovnost se tak ztrati. Dat to rovnou na krivou desku bych neriskoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 09:12 Muž Yirka [9118] Re: Tumek
Pokud má deska dostatečnou tloušťku a pevnost tak bych se toho nebál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 00:00 Tumek Re: Tumek
takže mužu napustit akva.do plna a deska se srovná
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 22:25 Muž Yirka [9118] Re: Tumek
Jestli je to opravdu vyduté tak to podložka s nádrží vyrovnají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 22:16 Tumek Re: Yirka
Dělanou komodu ze smrkového dřeva 18 mm a 4 vzpěry pod deskou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 21:58 Muž Yirka [9118] Re: Tumek
Do stříšky znamená oblouček nahoru? Píšeš to tak, že je těžké si to představit. Pokud je to tak jak jsem vydedukoval, tak to přece po naplnění hmotnost nádrže srovná. Co máš pod tou 200kou za podstavec?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 21:54 Tumek – nerovnost vrchní desky podstavce
Zdar lidi! koupil jsem si akvárko 200 litrů délka 100 cm ,šířka 40 cm a právě v polovině šířky po celé délce je akvárko ve vzduchu asi 2 mm.vím že je vrchní deska trochu ohnutá do stříšky oblouček nahoru ale s tím nic nejde udělat,podložka je polystiren a nebo mirelon.můžu dopodložit stranu ve vzduchu nebo dát na to další ale rovnou desku poradte prosím děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 801x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9360-nerovnost-vrchni-desky-podstavce