Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kniha Sladkovodní krevetky

 

NápovědaFórum » Literatura » Knihy 

Kniha Sladkovodní krevetky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 15:06 Žena Lola [28] Re: paia
Tak mi to nedalo a hned dnes jsem se šla podívat do NeoLuxoru na Dejvické ve vestibulu metra... Tam jsem před časem kupovala "Sladkovodní krevetky". Hlásím :-) že dnes už je tam nemají. Ale abych neodešla s prázdnou, koupila jsem "Nano akvária". Hlásím :-), že poslední kus, takže už taky nemají X-) a už jí mám poprvé přečtenou. Dobrá knížka, díky za tip. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 12:23 Muž agent007 [47]
Psal jsem to do sekce o knihách. Tento rok vyjde od stejného nakladatelství i kniha akvarijní šneci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.01.2010 09:28 petulevrtule
Já jí dostala už loni, tuším někdy v listopadu, letos jsem si pořídila ještě další výtisk - nano akvária. I tam jsou velice užitečné informace. Obě knihy jsou dobře zpracované.
Krevetky jsme koupili v Děčínském zverimexu u náměstí(nevím jak se jmenuje) a Nano akvária jsem sehnala v Globusu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 09:15 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: čichavec27
Řekl bych, že jsem jí viděl v Brně - Sklorexu. Nejen tuhle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 08:16 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: paia
ja ji koupil zde www.dobre-knihy.cz/…
vyzvedl jsem si ji osobne v holesovicich, moc prijemne jednani
maj i jiny hezky knihy a za rozumne ceny...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 23:33 Muž paia [3]
tak hlásím, že v Neoluxoru na Novém Smíchově ji nenajdete, příliš omezenej výběr, asi bude nejlepší Palác knih na Václaváku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2010 08:04 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetkyRe: čivhavec27
kupoval sem ji v nejakem knihkupectvi cca 2 ulice od svobodaku smerem k nadrazi, buhuzel si uz nepamatuju jak se to tam menovalo, ale objednal sem si ji tam pres net.

mam dotaz pro ty co knihu maji, nepripada vam fotka na strane 28 jako fotomontaz?
me to pripada jako dost nezdarila fotomontaz hmm
jinak se mi knizka velmi libi.

daji se nekde v cr sehnat nejake zahranicni knihy o krevetach?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 22:23 čichavec27
Nevíte kdebych to mohl koupit v Brně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2010 18:01 Frodo – ...
taky jí mám :-) je super znám už jí nazpaměť ale pořád si jí dokola pročítám :) koupena za 129,-Kč

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2009 16:36 Muž agent007 [47]
Dnes koupeno za 129,- v knihkupectví Kanzelsberger. Už se těším na večer, až budu číst.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 18:56 Žena Naďa [33] Re: deathfoe
Mám ji také, jsem spokojená, praktické informace a krásné fotky, hlavně pro mě začátečníka. Koupeno v Liberci u Fryče, cena 129,- Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2009 18:51 Muž deathfoe [58]
Tuto knihu jsem dostal na vánoce a je fakt perfektní, taky mám raději v ruce něco hmotného, než číst na kompu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 17:56 Žena Utahraptor [91] Re: vejvar
Všude, kde berou produkci nakladatelství Jan Vašut :) V Praze jsem je např. kupovala v Neoluxoru :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 17:31 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
Dá se sehnat i v normalnich knihkupectvich nebo jen v tom e-shopu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2009 15:26 Muž filipsi [1295] Re: Radek
Ona asi zadna kniha nemuze netu konkurovat, co se tyce obsahu informaci (a krevetky jsou opravdu v pdf casopise hezky rozebrane). Ale presto knihy kupuju a mam rad, listovani papirem s peknymi fotkami ma kouzlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 11:36 Galbatorix Re: Radek
Su tam "profili" vela druhov kreviet (naroky na chov, odchov, zvláštnosti a pod.) ... Zakladanie akvaria pre krevety, Vhodný spolubývajuci ku krevetám(raci , ryby) , nápady a vela inych vecí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 08:45 Muž Radek [3] Re: Marianesca
Je pěkná z hlediska ilustrací (fotek) anebo nabízí i zajímavý obsah?
Anebo se zeptám ještě jinak - přináší kniha něco navíc oproti článkům v časopise klub.akva.sk ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 07:19 Žena Marianesca [3] Re: Mrakoplash
Mám ji asi týden doma a moc se mi líbí..doporučuju!! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2009 06:39 R Muž Mrakoplash [1776] – Sladkovodní krevetky
Vyšla v loňském roce knížečka sladkovodní krevetky. Jsou v ní údaje o několika druzích krevetek, respektive jejich nárocích na chov. (teplota, tvrdost vody, ph )
Pár rad na zařízení krevetária a krásný fotky.

www.vasut.cz/…

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 3349x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9346-kniha-sladkovodni-krevetky