Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Aqua System 2

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Aqua System 2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 15:07 Martin David Re: prisavnik
A který z těch vnějších je lepší ATMAN CF-600 nebo ten Tetra Tec EX 600? Právě teďka už asi zvyžuju jenom mezi těma dvěma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 13:06 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Martin David
Ja by som volil tu 600uku,vela ludi ma prave tento filter v zelvariach. Tu haraburdu fakt nekupuj. Ja by som nezniesol filter co strasne vrci a presakuje a ma kratku zivotnost. (ako ktory ale je to srot)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 12:59 Martin David Re: prisavnik
Na začátku jsem to špatně uvedl, že se jedná o akvárium, ale jedná se o želvárium. Mám v tom želvičku a tak právě nevím jaký na to vzít filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 12:52 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Martin David
www.profizoo.cz/…
www.profizoo.cz/…
Do polky? Co tam chces chovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 12:52 Martin David Re: prisavnik
No tak on je ve slevě, jinak stojí něco přes 800 co jsem se díval na internetu. No akvarko ma : výška 50, délka 100 a šířka 40cm, ale je zaplněno jenom do půlky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 12:46 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: Martin David
no tak toto neodporucam kupit. Hned podla ceny viem ze to je haraburda. Podla mna je to znacka aquael (vsetci pozname ich vysoko kvalitne vyrobky). Co ma zarazilo je ze tam pisu je to pre AQ od 10-120L.Vziadnom pripade 240l/h nemoze stacit pre 100l AQ.S filtracnymi mediami je prietok ledva 150l/h.
Na ake velke AQ chces kupit filter?Podla objemu sa da uvazovat nad vonkajsim alebo vnutornym filtrom...

na 100l AQ by som odporucal vonkajsi filter.Vyhodou je ze nezabera v AQ potrebne miesto a ma mnohokrat viac filtracnych medii.To znamena ze dokaze lepsie mechanicky a biologicky cistit vodu.
Vyberat si ho musis podla poctu ryb a rastlin.Odporucam TetraTec 600 alebo 700 podla mnozstva ryb........atd..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 11:54 Martin David
Čaute, potřeboval bych poradit ohledně tohoto vnějšího filtru. Uvažuji o koupi právě tohoto filtru, ale nikde jsem se o něm moc nedozvěděl. Chtěl bych hlavně vědět, jak dobře čistí, jestli stačí pro akvária o objemu 100L a vlastně vše o něm. Díky
Edit: Tady ještě přidávám odkaz : www.jezirka-akvaria.cz/… . Ještě by mě zajímalo jesli jsou lepší ty vnitřní nebo vnější filtry a kdyžtak proč. Přijde mi to zvláštní, protože ty vnitřní jsou i mnohem levnější. Díky za všechny rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 976x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9123-filtr-aqua-system-2