Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Atman 3337, 3335

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Atman 3337, 3335
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2008 16:34 Bad Re: Bad
Tak jsem prilepil magnet k vrtuli. Myslel jsem ze to bude ono. Akorad ze jsem nevedel ze musim prilepit i ten krouzek co je za magnetem.(viz foto) Tak jsem zakoupil uplne novou a u te jsem zjistil jak to musi byt slepene. Slepil jsem to jak to ma byt a je klid. :) Tak ze pokud mate tento filter a budete mit tento problem tak slepit vrtuli nebo si koupit novou. Nastesti stoji jen 100Kc. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 23:53 Bad Re: vena
Jeste porad uvazuju ze koupim jiny a ze tohodle se nejak zbavim. Bylo by to mozna nejlepsi jinak jsetli se to bude sr.... porad tak to nema cenu jeste to ma maly vykon a zere to 30w tak to je i na me moc asi jsem udelal chybu pri vyberu. Je fakt ze takovy filter jsem jeste nemel tak jsem nevedel co kafnout. :-( :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 23:42 Muž vena [52] Re: Bad
nz :-) ja si prostě myslím, že je problém v tom rotoru, po roce provozu je vyběhanej a proto to dělá rachot. kdyžtak mi pak můžeš vynadat až to nebude ono .... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 23:31 Bad Re: vena
Nu dobra zkusim to. Snad to bude ono. Zkousel jsem stim nekolikrat hrakat jako jsetli tam neni nejaky kaminek ale nic. Koupim ten nahradni dil a kyz tak to vyhodim oknem a kafnu novy. Ale dik ze si se vubec staral.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 23:08 Muž vena [52] Re: Bad
no řek bych, zkusit sehnat jako náhradní díl, podle mě nic jinýho tam kravál dělat nemůže ...
něco jsem našel zde akvahumble.cz/… což tak hrozná cena není. ve srovnání s novým filtrem ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 22:45 Bad Re: vena
Fotka k příspěvku Tak ta vrtule byla trosec poskozena. Upadl magnet z vrtule. Tak jsem to prilepil a doufal ze to bude good jenze ono nic zvuk stale trva. Tak nevim co stim. Prikladam foto. Heh nejradeji bych to hodil oknem a koupil si Eheim. :)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2008 16:22 Muž vena [52] Re: Bad
to bude prave ono - plastova tycinka ktera je navlecena na kovove hridelce, takhle to mam u cerpadla od juwelu a tam bych to vykloktani po nejakej dobe predpokladal. fotku klidne priloz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2008 15:34 Bad Re: vena
Ja ho nasel ale rozebrany ho asi nenajdu leda bych to nafotil www.akva-tera.cz/… . Zkousel jsem to cistit a zvuk neboli klepani se nezmenil. To me prave zarazilo a navic nevim jestli se takova vrtule muze pokazit protoze na ni nic neni plastova ticinka na ktere je natazeny magnet vrtele a takove plastove podlozky tak ze nevim jeste ti to muzu nafotit ?!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2008 14:31 Muž vena [52] Re: Bad
sice presne nevim o jaky model se jedna,nemuzu ho nikde najit,ze to jde rozebrat je ok, musi se obcas cistit.kdyz ho vycistis zmeni se zvuk? jak je dlouho v provozu? podle me bude problem v tej vuli. mozna se da koupit jako nahradni dil, treba juwel,shark do svych cerpadel vrtulky prodava.
na akvahumble.cz jsou nejaky nahradni dily bohuzel bez obrazku ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2008 14:04 Bad – Atman 3337
Ahoj hledal jsem ve vasem foru a nic jsem nenasel. Jestli jsem mel tak se omlouvam. Mam tento filtr asi rok a ted mi zacal vydavat nejake podivne zvuky. Z prvu byl dost potichy (vzduch tam neni). Pripada mi ze ta vrtule co je uvnitr ze ma vuli a proto tam neco rachta. Jestli mate nekdo nejake zkusenosti holedne takoveho problemu byl bych rad za nejaky nazor. Jsem dost v pasti :-( Je to jemne bouchani ktere muze prejit do hlasitejsiho. Kdyz jsem to mel nove tak jsem to nerozebiral (myslim prostor vrtule) ale kdyz to zacalo delat ty zvuky tak jsem to rozebral a zjistlil jsem ze to de cele rozebrat a nevim jestli to ma ji :) Jinak na spodku mam keramicke krouzky a nahore aktivni uhli ale nemyslim si ze muzou delat ten zvuk ty krouzky. sorry za hacky carky.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2007 17:37 Petr Re: Usine
dobrý den, a nebo: www.exo-eko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2007 17:27 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Usine
zdravim václave,zkusil sem se na to juknout,spousty prodejců nabizi náhradni dily... shop.miga.cz/… snad se poštěsti palec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2007 17:19 Usine
Nevíte kde se dají sehnat náhradní díly na Atman AT 3335 potřebuji nové klipsny a těsnění? :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1092x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9082-filtr-atman-3337-3335