Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Křížení čichavců

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Křížení čichavců
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2011 06:10 Muž LiborSprysl [9015] Re: viktor267
smich :-D :-P nejspíš všelijaké.
Tedy měly by to být především "půlky" - 25% a 25% po rodičích a druhá půlka štěpitelných nositelů genů rodičů. Tak by zněla genetická logika. Ovšem protože se jedná o cilené křížence na straně rodičů, spíše bude platit ta první věta.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2011 18:17 viktor267 Re: Semtex
mam samceka kolisi rainbow a samicku modru ake bude potomstvo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2009 12:34 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Joecz
Tak já se to nedovím, hnízdo bylo po 2 hodinách pryč. Měl jsem v úmyslu jej po vytření předělat ze společenského AQ do menšího, ale bylo pozdě :-(
Tak je to na tobě. Dej potom jak se začnou vybarvovat vědět jak vypadají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 18:27 Joecz Re: Semtex
já bych to tipoval na modrýho...
taky se mi vytřeli, takže se uvidí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 18:06 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Bexi
Je mi jasný že z toho bude zase jen čichavec hmm
To co mě zajímá je právě to jak budou vypadat. Jestli to bude úplně jíná barva či část bude taková a druhá maková.
Kdyby někdo měl fotku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 17:58 Bexi Re: Semtex
no bude z toho zajímavej čichavec(modro zlatej jakej asi jinej ;-) ) podle toho co sem vyděl se mi zdá hezčí než obyč zlatej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2009 17:53 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Tak mě se teď taky ty dvě barevný formy taky třou. A též by mě zajímalo co z toho vzejde. Ale hádám, že podle množství odpovědí, stím asi nikdo zkušennost nikdo jiný nemá.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2008 13:52 jirka4 – čichavec šedý + zlatá forma
Chtěl bych se zeptat, vytřel se mi pár čichavců a to klasický modrý se zlatou samicí . Myslíte, že z toho něco bude ? Předem děkuji za odpověď ! ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 1101x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9045-krizeni-cichavcu