Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dno z drcené břidlice

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Dno z drcené břidlice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 14:07 Muž filipsi [1295] Re: Steeke
Ja beru castecne zpet, zalezi na tom, jak drcena, ja si v prvni chvili predstavil takovou hrubou drt, kde jsou opravdu kousky ostre jak nuz. Ale po prispevku Steeke-a jsem si uvedomil, ze jsou take takove jemne posypove drte (napr na lepenky na strechu), ktere jsou docela co se tyce ostrosti ok.
Ale i ty bych asi nedal, ty mi zase prijdou prilis jemne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 13:56 Žena Danila [4489] - SumciRe: MartinP
Souhlas s filipsi, bude to moc ostrý a navíc se v mezerách bude držet hromada detritu, a udržovat to nebude snadný. Jsem uvažovala o tenkých plátech břidlice ...a radši ne:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 13:37 Steeke Re: MartinP
U bridlice pozor, aby neosahovala pyrit(rozklada se ve vode na kyselinu siricitou). Ale obecne by problem delat nemela, pouziva se jako dekorac casto. Jen bude dobre ji po drceni poradne proplachnout - je z ni strasnyho prachu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.12.2008 13:37 Muž filipsi [1295] Re: MartinP
Proc? Nemyslim, ze je to dobry napad, drcena bridlice je velmi, velmi ostra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2008 13:34 MartinP – Dno z drcené břidlice
Co si myslíte o tom, dát jako dno drcenou břidlici? Případně ji smíchat v nějakém poměru s bílím křemičitým pískem?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1481x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9007-dno-z-drcene-bridlice