Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Stáří akvária

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Stáří akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 06:18 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tomiino
Někdy může nádrž vydržet "nafurt", někdy povolí třeba za rok. To záleží na více okolnostech...pokud pominu umění sklenáře a kvalitu silikonu, roli hraje například i položení nádrže, a tedy ideální působení sil na její hrany.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 00:42 Muž Tomiino [43]
Ahoj lidicky.Chtel jsem se jen tak ze zajimavosti zeptat jak dlouho vydrzi lepene akvarium cernym silikonem?mam to od sklare,ktery se zabyva vyhradne akvarii .??dekuji muze nekdy silikon povolit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:35 kvang1 Re: sportsmen
myslim si ze staci kdyz to ve spojich lehce premaznes kupoval jsem si 200l a napoustet to a pak znova vypustit se mi nectelo tak jsem to zevnitr premaz ani nejni nic poznat a netece....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:23 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: sportsmen
Ja byt tebou,dam to prelepit kvalitnym ciernym silikonom,nech to vydrzi bez problemov dalsich 10 rokov X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:21 Muž sportsmen [62] Re: ezechiel
No na tmel jsem uz zapomnel, pokud tam mas tmel asi bych ho nechal radeji pro jistotu prelepit! I kdyz mam doma jeste starou ramovou nadrz a porad drzi a to ten tmel je jeste po tatkovi ;-) A napoustim ji pouze vyjimecne jinak je na suchu!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:15 Muž ezechiel [70] - RostlinyRe: Fogi
Zalezi na tom, cim je lepeny. Jestli je to nejaky stary tmel, tak to asi dobre nebude. Jestli je to silikon, nevidim problem. Staci otestovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:13 Muž Yirka [9126] Re: Fogi
No, předně nepíšeš zda je v používání či zda jej budeš teprve po odmlce používat. Pokud je v používání není co řešit, pouze pokud bylo x let na suchu tak použij kolegův návod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:08 Muž sportsmen [62] Re: Fogi
A mas nejaky sklep? zkus ho napustit tam, dej pod neho noviny a nech ho tyden napustene ta poznas zda neprosakuje! Rika se ze akvarium by nemelo byt dele jak 5 let na suchu, jinak uz se pry nema pouzivat ale neboj sam mam doma tri nadrze stare take nejmin deset let, take byli nekolik let na suchu a kdyz potrebuji normalne je pouzivam a bez problemu! Ale chce to je predem zkusim zda netecou! Znamemu takhle praska nadrz 800 litru doma ve sklepe a byla to potopa poradna!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 18:05 Fogi – Stáří akvária
helejte potřeboval bych radu mam 200 +-litrové akvárko a je starý 10 let neni třeba ho dát někam zkontrolovat ??? bydlim v paneláku a byl bych nerad kdyby ruplo nebo netěsnilo abych nevytopil sousedy? :-( :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 895x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8898-stari-akvaria