Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pěstební košíčky na rostliny

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Pěstební košíčky na rostliny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2019 21:13 Muž vlka [3444] Re: antiA
Vidím, že to máš zmáknuté. Těžko se sežene něco levnějšího.
A vzít metrovou desku za 64,- a nařezat si kostky nejde? Jen se ptám, nikdy jsem s tímto matrošem nedělal. www.growshop-jicin.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2019 19:03 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: vlka
děkuji ale:
1. prumer 4,6 je maly... chci 5cm - a opravdu těch pár milimetrů je znát. Styděl bych se takový malý košik s rostlinami nosit do zveraku. Do 5cm se vleze více rostlin.
2. prumer 4,6 se prodává levněji ( eshop.pasic.cz/… ). Při větším odběru je to již znát.
3. chci opravdu minimálně 2000 ks a košík 5cm .. mám zvýšující spořebu.. (nebyl by problém dělat i 40-50 rostlin měsíčně - ale nyní něco ještě i rozdávám) .. mam radost že kytiny už nevyhazuji. Sadba do košiku mě baví a jsou z toho nějaké peníze které sypu zase do krásného koníčku akvaristika.
4. Když se nikdo nepřihlásí celý kartón vezmu i tak

.............................
kdybys věděl o vatě/grodanu/rockwoolu který je nastrižen na rozměry 5x5x4cm za méně jak 1 kč dej vědět. Sice zvažuji koupit celá 40mm plata třeba tady ( www.aaizolace.cz/… ) a nařezat si to ale cenově to oproti nařezaným 5x5x4x za 1 kačku již neni moc výhodné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2019 18:44 Muž vlka [3444] Re: antiA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2019 17:21 Muž antiA [354] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º> – hromadny nákup/ odprodej
Fotka k příspěvku docházejí mi opět plastové košíčky pr. 5 cm a zvažuji nákup celého kartonu tzn 4250ks. Což je pro mě dá se řict dost.. ( mám roční spotřebu tak okolo 400kusů ).... cca 2000ks si chci nechat ale co se zbytkem.......
Nechtěl by se semnou někdo o nákup takového množství podělit. Třeba by se někomu šiklo několik set košíčků.
ať to pak nerozesílam poštou tak předáni Frýdek Místek a okolí připadně ostravská burza atd...

cena za 1 kus plastového košíčku při odběru většího množství 0,7 kč (sedmdesát haléřů)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 07:15 Muž kus [200] - Rostliny
no košíčky prodávají tady: fytosel.eu/…
a něco poučného o sadbovacích kostkách z vaty: www.zelenapalice.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.03.2013 10:52 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: NASREDDIN
Tak dvacet dní od uveřejnění, že je mám doma, už nemám volně ani kus. Zbylo jen pro mou potřebu a pár kusů zamluvených. Jsem rád, že riziko, že mi to zůstane doma se nenaplnilo a pár lidem jsem udělal radost košíčkama za slušnou cenu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2013 10:08 Muž azonic [63] - Rostliny
Náhodou jsem na ně narazil na Aukru ;-) pokud někdo sháníte aukro.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.02.2013 13:59 Muž NASREDDIN [1383] Re: MichoCZ
Však vám nic nebrání zakoupit si 5000kusů, když očekáváte velkou spotřebu.
Stejně tak vám nic nebrání v případném odprodeji nadbytečných košíčků, třeba v inzerci, za jistě příznivou cenu.

Někdo jiný si třeba koupí jen pár kusů po čtyrech korunách.

Přeci jen není vždy nutné držeti se hlášky Jaromíra Hanzlíka z filmu Slavnosti sněženek ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 13:36 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: NASREDDIN
Toho je plný internet, ale za 6Kč košíček nechci. Pokud chci prodávat desítky košíčků kytek tak si radši koupím takový pakl na rok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   17.02.2013 10:00 Muž NASREDDIN [1383] Re: MichoCZ
Kdo nechce kupovat tisíce košíčků může si je jistě pořídit jednotlivě ;-)
www.growplanet.cz/…

www.akvarijni.eu/…

www.klecka.cz/…

www.cannasutra.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 09:18 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: laKatos
Tak jsme to našel.

eshop.pasic.cz/…

Pokud by se domluvilo víc lidí tak to můžem objednat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.02.2013 08:11 Muž LiborSprysl [9015] Re: laKatos
No já teda nevím kolik je tu lidí, kteří spotřebují tisíc košíčků...ani stovky košíčků...Uvážím-li, že plastový květináček stejné velikosti, který má podle mne trvanlivost větší, stojí 4,- Kč a můžu si jich koupit kolik chci, pak nevím co je výhodnější...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2013 16:04 laKatos Re: MichoCZ
Můžeš mi prosím poslat odkaz na ty kosicky. Já bych 1000 ks vzal možná se tady opět poskládáme a vememe celou várku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2013 00:19 Muž MichoCZ [891] - Amerika
Že to znovu tahám. Kupoval někdo ten balík tisíců košíčků a nemá náhodou nějakou stovku košíčků k dispozici? Něco bych odkoupil. Dneska jsem je na netu našel za 36h/kus, ale musí se jich vzít těch 4250 myslím.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2008 22:04 bendy
www.foxcpg.com/… tady maj kosicky vice prumeru

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 16:37 Muž janmacu [18] Re: maznak007
skoč si do hospodářský potřeb a jiné podobné obchody,maj tam malé košíčky na předpěstování zeleniny,sou stejně velké a hranaté ,většinou spojené v platě,ale jdo rozlámat a taky jsou děravé a za pár kaček.....nesmýš hledat jenom v akvaristických potřebách,leckterý věci koupíš i jinde X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 12:01 R Muž Mrakoplash [1776] Re: maznak007
Ahaa tak v tom případě existují akva burzy, kde to prodáš i bez košíčků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 10:56 Muž vena [52] Re: maznak007
tak pak ty plastovy kvetinacky www.cact.cz/… a nebo najit jinou akvaristiku, ja sem tam něco taky odnesu a krmení za to dostanu vždycky. a nebo to sileny množstvi ber jako investici do podnikani ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 10:48 Muž maznak007 [12] Re: vena
Diky za link, ale ta cena.... 6 voci za kosicek. Asi budu muset zainvestovat do kartonu... Pac jak rikal filipsi a mch.sokolov bez kosicku mi to akvaristika neveme, vyhazovat kybl tydne je mi lito, akvaristi v blizkem okoli uz nemaj kam kytky davat, no a konecne, nejaka ta zlatka se vzdycky hodi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 10:15 Muž vena [52] Re: maznak007
jestli jich nepotrebuješ moc ... www.klecka.cz/…
a nebo pouzij klasicke kvetinacky z plastu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 10:01 Acinonyx Re: filipsi
Je to akysi paradox a povedal by som nevyspelost obchodnikov. Radsej nebudu robit a zaplatia 3 krat viac, akoby mali nastrkat rastlinky do kosickov a mat ovela vacsi zisk. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 09:40 Muž filipsi [1295] Re: mch.sokolov
Ja to prave moc nechapal, ve vetsine takovychto prodejen je dost "volneho" casu, ktery se da pouzit k prohlizeni akvarek, hledani mrvolek, lesteni, rovnani ..... a pripadnemu kosickovani kytek. Zisk at si klidne nechaji, vim, ze mit akvaristiku nebyva zlate koryto, ale odmitat hezke kytky zdarma a v kosickach za ne platit mi fakt prijde zvlastni. No, ber, nebo nech byt, nenutim jim je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 09:07 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: filipsi
to stejný u násanokdyž jsem to přinesl v kýblu,tak se moc netvářil spokojeně,když v košičkách,tak nabidl úplně jiný ceny,což jsem čuměl...třeba za růžkatec (3 kytky,25-30cm) v košičku,tak dával 25kčkdyž jsem měl tu možnost pomáhat v jedný akvaristice,tak jsme to dělali stejně... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 08:57 Muž filipsi [1295] Re: Mrakoplash
No oni si radi v leckterych akvaristikach kytky od akvaristy koupi, pripadne za neco vymeni. Ale vetsinou je chteji v kosiccich, aby to vypadalo profi.
Me je lito kytky vyhazovat, tak je rozdavam, a stavil jsem se i ve dvou akvaristikach, jestli je nechteji, kdyz zrovna nemam zajemce. Chteli, ale v kosickach. Ze dobre (slusne) zaplati. Ja bych je klidne dal zadarmo, ale tak jak natrham. Taky se jim s tim nechce delat. Me taky ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2008 07:29 R Muž Mrakoplash [1776] Re: maznak007
na co je potřebuješ ?
na pěstování si myslím bohatě stačí kelímky od jogurtu s dírkama ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2008 15:54 Muž Radek [3] Re: maznak007
Nedávno jsem jich 30 (použitých) vyhodil. Zkusil bych se domluvit třeba v Akva-daho, jestli by neodprodali spolu s nějakou objednávkou kytiček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2008 15:48 Muž maznak007 [12] – pěstební košíčky
Shanel jsem se na netu po pestebnich kosiccich na vodni rostliny, ale nasel jsem jenom jednu firmu a jeste k tomu velkoobchod. Daji se tam koupit za 33 haliru/ks, ale potiz je v tom, ze v kartonu jich je 4 250, coz je trochu moc... Nevite nahodou nekdo, kde by to slo koupit v maloobchode v malem mnozstvi (cca 100 ks)?
PS: Kdyby se nas teoreticky sablo vic.... :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2760x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8717-pestebni-kosicky-na-rostliny