Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výstava miniakvárií - Akvazima Bratislava

 

NápovědaFórum » Ostatní » Výstavy a soutěže. 

Výstava miniakvárií - Akvazima Bratislava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 23:03 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Bára
Už byla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2010 21:18 Žena Bára [2]
bude akvazima i tento rok?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2010 21:50 Žena katterinecka [2146] - Rostliny
nebo kdyby se někdo z brna chtěl podívat na burzu i jinam a nechce se mu jet samotnýmu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2010 21:49 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
Aj tentoraz dobrá ponuka rastlín Tropica.

Alternanthera reineckii 'Pink'
Anubias barteri v. nana
Anubias barteri caladiifolia 1705
Anubias barteri v. barteri
Aponogeton boivinianus (v akvárku mám krásny kúsok. Donesiem na objednávku)
Aponoget. crispus 'Red'- Novinka
Aponogeton madagascariensis - hľuza
Aponogeton ulvaceus - hľuza
Azolla caroliniana
Bacopa caroliniana
Crinum calamistratum
Crinum thaianum
Cryptocoryne beckettii ”petchii”
Cryptocoryne parva
Cryptocoryne wendtii ’Tropica’
Cryptocoryne wendtii Brown
Cryptocoryne x willisii
Cyperus helferi
Didiplis diandra
Echinodorus ’Aquartica’
Echinodorus bleheri
Echinodorus ’Red Diamond’
Echinodorus osiris (rubra)
Echinodorus palaefolius
Echinodorus quadricostatus ”magdalenensis”
Echinodorus tenellus
Echinodorus uruguayensis
Echinodorus 'Vesuvius' - novinka
Echinodorus x barthii
Eleocharis ”parvula”
Glossostigma elatinoides
Hemianthus callitrichoides ”Cuba”
Hydrocotyle sibthorpioides
Hydrocotyle verticillata
Hygrophila ”Siamensis”
Hygrophila ”Siamensis 53B”
Hygrophila corymbosa angustifolia
Hygrophila polysperma ’Rosanervig’
Hygrophila pinnatifida - NEW!
Lilaeopsis brasiliensis
Lilaeopsis mauritiana
Limnophila aquatica
Limnophila sessiliflora
Lobelia cardinalis
Ludwigia arcuata
Ludwigia glandulosa
Marsilea hirsuta
Microsorum pteropus
Microsorum pteropus XL
Microsorum pteropus ”Narrow”
Microsorum pteropus ’Windeløv’
Microsorum pteropus ’Windeløv’ XL
Microsorum pteropus ’Windeløv’ na dreve s prísavkou - Nano
Myriophyllum mattogrossense - NEW!
Nesaea crassicaulis
Nymphaea lotus ”zenkeri”
Pogostemon erectus - NEW!
Pogostemon erectus - NEW! XL
Pogostemon helferi
Pogostemon stellata (Eusteralis)
Polygonum sp. - NEW!
Proserpinaca palustris ”Cuba”
Riccia fluitans
Rotala rotundifolia
Rotala species ’Green’
Rotala wallichii
Samolus valerandi
Staurogyne repens
Utricularia graminifolia
Valisneria asiatica
Valisneria americana "Mini twister"


machy:
Taxiphyllum barbieri (Java moss)
Vesicularia dubyana "Christmas moss"
Vesicularia dubyana "Christmas moss" na dreve
Vesicularia ferriei "weeping moss" - NEW!
Monoselenium tenerum

Možnosť objednávok aj pre obchodníkov.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 14:24 Žena Raviolka [2154] – Akvazima 2010 - CENY!!!
Ahojte, pokud někdo z návštěvníků Rybiček váhá nad účastí v soutěži, mám pro něj pěknou motivaci:

Soutěžit se bude mimo jiné o tři sety Dennerle Nano Cube Complete. A nebo o balíčky rostlin od firmy Tropica... a o další ceny včetně "ochutnávek" sortimentu ADA. Ceny věnují Vivarium.cz, Akvaprodukt.sk a Akvaland.sk a je myslím se o co snažit X-)

Podrobnosti o cenách a pravidla najdete tady: klub.akva.sk/…


Přihlášky přijímáme ještě týden. A těšíme se i na návštěvníky, kteří budou miníčka obdivovat a svým hlasováním rozhodovat o výsledném pořadí ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2010 10:15 Žena Raviolka [2154] – Akvazima 2010
Do Akvazimy zbývá 11 týdnů, což je ještě dobrý čas na to, založit nové miníčko a donést ho na akci v plné kondici.
Pokud byste někdo chtěli vystavovat, ale nemáte v čem (a nebo si chcete nové miníčko pořídit jen dočasně na vyzkoušení něčeho nového), můžete si akvárium půjčit z klubových zásob na Akvajeseni za dva týdny. Musíte se ale s předstihem přihlásit, abychom ho pro vás dovezli.

A připomínám, že soutěžní miníčko je možné po skončení výstavy prodat.

Jinak já osobně na Akvazimu určitě pojedu vystavovat, takže pokud byste se někdo chtěl zúčastnit, ale nevíte jak tam miniakvárium dostat, můžu cestou vaše výtvory nabrat a po akci zase odvézt zpátky. Jsem z Ostravy ;-)

V případě jakýchkoliv jiných otázek a pochybností, pokud ve vás hlodá červíček a nemůžete se rozhodnout, ozvěte se mi a já vám zkusím nějak vyjít vstříc ahlavně vás přemluvit :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 19:40 Žena Raviolka [2154] – Akvazima 2010
Fotka k příspěvku A máme tady 4. ročník soutěžní výstavy miniakvárií, který se uskuteční tradičně v rámci bratislavské Akvazimy. Letos v termínu 4.-5.12.2010. Soutežit budeme o ceny od firem Vivarium a Akvaprodukt, ale jde hlavně o to, abychom společnými silami nachystali pěknou přehlídku miniaturní akvaristiky pro cca tisícovku návštěvníků akce (+ samozřejmě pro následující číslo časopisu Akvárium, kde všechna ta miníčka uvidí i lidé z daleka). X-)

Všechny příznivce miníček tímto na Akvazimu zvu a doufám, že se někteří z vás přihlásí jako soutěžící. Svá akvárka k nám vozí i z Brna a Prahy a je také možnost soutěžní nádržku založit na místě (akvária zapůjčíme).

Jinak Akvazima nebude pochopitelně jen o výstavě, bude tam velká burza a přednášky a hlavně spousta akvaristů a akvaristek :-)

klub.akva.sk
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2009 13:57 Žena Raviolka [2154]
Chtěla bych všechny váhavce informovat o cenách, o které můžete na Akvazimě soutěžit. Připomínám, že miniakvária hodnotí porota (ta svůj verdikt vyhlásí na přednáškovém odpoledni, tj. v sobotu ve 13:00) a pak také samozřejmě i návštěvníci hlasováním na vstupenky (hlasy spočítáme v neděli v 15:00).
Ceny a sponzoři jsou následující:

=================
POROTA:
=================
1.-3. místo
(sponzor: Vivarium Mělník)
kniha + rostliny a mechy SonGrow + balíček krmiv (pro krevety a malé rybky)
Ve hře jsou tyto knihy (v němčině):
*) Carsten + Frank Logemann, Chris Lukhaup: Faszination Bienengarnelen
*) Andreas Karge, Werner Klotz: Süßwassergarnelen aus aller Welt
*) Friedrich Bitter: Moos-Fibel

Speciální cena pro nejlepší akvárium z kategorie Biotop:
(sponzor: Khanh Aquarium)
CO2 Skleněný Difuzér Set Nano - Optiwhite

=================
NÁVŠTĚVNÍCI:
=================
1. místo
(sponzor: Cichlid-Fuljer)
Akvarium Juwel Rekord 600 (obsahuje filter, ohrievač, osvetlenie)
krmivo 1 x O.S.I. Red Tiny Bits Super Fine 190g
pozadie Back to Nature 1 x Slim-Line 60 A 50x55 červená rula
1 x Štrk 15kg
1 x Koreň Driftwood
1 x SERA Aquatan 50ml
1 x SERA Bio Nitrivec 50ml
1 x Juwel Digitalny teplomer
1 x Sieťka akvarijná, čierná, rozmer 7,5 x 25cm

2.-5. místo
(sponzor: Akvashop.sk)
praktické balíčky prípravkov pre akvaristiku

+ všichni účastníci obdrží diplom

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2009 16:08 Muž discus [127]
Ja pravidelne chodím do BA na burzu a stále sa mi tam viac páči. Určite si tam každý akvarista príde na svoje. Dá sa tam zohnať tovar, ktorý v akvaristikách nezoženiete. Samozrejme aj finančne je to výhodné. Takže kto môže nech príde. Čím nás tam viac príde tým to bude lepšie. Už sa teším hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 16:48 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
ja vim, ale jen jsem se ptal, a on se občas vyjadřuje na fóru tak nejednoznačně. Kdy náhodou jel před KM (není to o moc delší), rád bych se přidal.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 16:39 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
no dobře, ale Sid podle mě chtěl říct, že KM není na trase Olmik - Brno - BV - BA ;-)
Po dálnici na Hulín se dost blbě jede do BA :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 16:22 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
ano už tam je a docela dlouho (otevřeno chvilku před tím než jsem začal chodit na SŠ, tak rok a půl možná přes 2 roky)-nějaký rok a půl. Dá se na ni najed před i za KM (myšleno směrem od Hulína). To musí, vědět ne, denně tam jezdím do školy X-) . Mimochodem v roce 2010 se má otevřít i úsek na Hulín.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 14:33 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
Přes KM je dálnice, od kdy? A kam by se pan Sid po ní tak jako dostal?
Když jsem kdysi jezdíval do KM tak kličkovat po okrskách vléct se za kamiony rozzureny X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 14:29 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Sid
Díky moc za nabídku Side, určitě to zvážíme a když tak to 14 dní předem na Brněnské burze probereme, nebo se s Váma domluvím před BA Az přes SZ. OK? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 14:03 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Sid
tj, kolem Kroměříže, tam bych se mohl dostavit. Navíc to je po narozkách takže super, budou finance.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 14:03 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: matlala
Jezdím po dálnici. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 13:59 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Sid
jů, nepojedeš náhodou kolem? Velmi rád bych jel, ovšem veřejná doprava je na dlouho a finance jsou ještě horší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 13:36 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Semtex
...je to u nás dost složitý...
Jestli mi to vyjde, pojedu se do Blavy (na otočku) podívat. Pokud byste chtěl, stavil bych se pro vás. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 11:08 Žena Raviolka [2154] Re: Semtex
Tak to chápu a je mi to líto - a držím palce, ať se vše brzo zlepší!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2009 07:38 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Raviolka
Ano je to kousek, ale jak jsem psal, teď je to u nás dost složitý, já jsem bez práce, navíc máme měsíčního špuntíka a půjčkách raději ani nemluvím :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 23:51 Žena Raviolka [2154] Re: Semtex
No akvárko je moc pěkné a do BA to máš kousek! Zkus si to ještě rozmyslet, určitě by to Tvé Mini1 na výstavě zaujalo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 23:12 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Raviolka
Já bych se i zůčastnil s mojim Mini1, ale holt doba je zlá...... sad
Nešlo by soutěž fotografií vlastních mini? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2009 23:05 Žena Raviolka [2154] – Výstava miniakvárií - Akvazima Bratislava 2009
Ahojte všichni,

zvu vás tímto na bratislavskou Akvazimu (21.-22.11.2009), kde bude tradičně bohatá burza, přednášky a tentokrát opět po roce VÝSTAVA MINIAKVÁRIÍ. Letos už třetí ročník a těšíme se, že se zase sejdou akvaristi z celého bývalého Československa a bude se na co koukat. Soutěže se může zúčastnit úplně každý, akvária do objemu 30 l se budou zakládat buď na místě 1-2 dny před akcí (nádrže zapůjčíme včetně osvětlení a vzduchování, bude-li třeba), nebo můžete dovézt ukázat svoje vlastní akvárium z domova.
Propozice najdete tady: klub.akva.sk/…

Těším se, že se někteří z vás soutěže aktivně zúčastní - ostatní jsou srdečně zváni aspoň jako návštěvníci X-)

Raviolka

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 08:26 švíco Re: PaDa
To je přesně co jsem potřeboval, díky moc ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 08:01 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: švíco
třeba takhle: www.akvarista.cz/…
ale většinou se myslím dělají komplet na místě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2008 07:45 švíco Re: Blade163
Můžu se zeptat nějakého odborníka, jakým způsobem se takové akvárium na výstavu přepravuje? Voda se stočí do kanistru a na místě se doleje? Co ryby? Teplotní šoky atd.?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2008 23:08 Muž Blade163 [0] - Rostliny
Tak nakoniec som tam bol.Stretol som sa tam z vela ludmi z akva.sk a aj matrixo069.Pokecali sme pokukali a nakupili na vystave daco a daco v zoodome a hornbachu.Dost vydareny vylet.Nadrzky boli pekne,ale bolo ich tam zufalo malo.Ale niektore boli prenadherne.

Tu je link na foto z akcie rybicky.net/akce/236
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 17:15 Muž tempus [3]
Fotka k příspěvku bol som,videl som a páčilo sa mi ano ,chcem pochváliť organizátorov ale aj vystavovateľov ,všetky mini akvárka sa mi veľmi páčili, pridám pár fotiek dúfam že sa nikto nebude hnevať, palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 17:13 Žena Eliška [38] Re:Sid
To jenom závidím, takovýhle výlet, já trčím v práci... Snad třeba na jaře se taky pojedu podívat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 17:07 Muž Sid [6637] - Rostliny
Tak už jsem zpátky...
Bylo na co koukat, fotky jsem nedělal - dělali jiní. :-)
Zahlédl jsem pár známých "Gesichter" a podlehl pokušení něco oploutveného koupit...
Gagal a spol. - tak snad někdy příště. :-) (Ale psát za kohokoli úkoly nebo se učit - to nehodlám!!! :-D )
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 09:36 0 Re: Sid
Určitě by mě to zajímalo (i setkání se Sidem a ostatními akvaristy) , ale před vánoci a významnými narozeninami v rodině i finančně náročnější závaznou objednávkou ryb , různými doplatky na konci i začátku roku , navíc hrozbou propouštění z práce vlivem krize , musím holt nyní šetřit i na cestě do Bratislavy ,a když už bych tam byl , tak určitě by i něco zajímavého chtěl koupit , což jsou opět výdaje navíc. Zkrátka na to teď nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2008 02:04 Žena Dinamit [68] Re: Sid
Když za mě vyrobíš všechny ty programy do Javy, co mi chyběj, vypočítáš matiku - limity a derivace, vyrobíš funkční databázi callcentra z ER-modeláře, kterej je blbě ,naučíš se na test z databází na úterý a pochopíš, jak se pracuje v Linuxech, tak mě tam zítra potkáš :-D .
Hold škola má teď přednost, jinak bych se samozřejmně ukázala. kdo jedete, doneste alespoň fotečky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2008 23:24 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Sid
Omlouvám se,ale tudle akci vynechávám (rodinné důvody)......pravděpodobně jaro.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2008 23:04 Muž Sid [6637] - Rostliny
Tak s kým z vás se zítra můžu v Blavě potkat? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2008 23:17 Muž Blade163 [0] - RostlinyRe: jaa
Asi mas pravdu.Ani ja som toho moc nepocul.Byvaju este akvastretka a tych je uz via.V kosiciach,Bratislave,trnave,ziline,nitre...neni ich malo.Velka slovenska akvaristicka komunita je na
akva.sk.Tam su aj uveden rozvhy stretiek tak popozeraj.Aj mna laka ist na ZIMU ale neviem.Je to dost do BA ved som z PD a neviem ako sa tam dostat.Jedine z rodicmi,ale aj to pochybujem.
Ale je to nezabudnutelne.Su tam prekrasne veci(rastliny,ryby,odbornikovia,besedy,prednasky...)
Dufam ze sa tam raz dostanem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2008 22:56 Muž jaa [5]
zdravim, by som sa len chcel spitat, ci niekto nevie o viacerych takychto akciach na slovensku......bo v cechach je ich tusim spusta, ale na slovensku su tusim akvaristicke rocne obdobia jedine svojho druhu, teda aspon co som ja nasiel..........a je to fakt smola. Tak neviete niekto o niecom?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2008 21:22 Muž jirkaz [2] - Raci, krabi, krevetky
jestli jede nekdo z Prahy a blizkeho okoli, vetrel bych se :-) samo ze pridam na palivo, svym skopkem bych tam nedojel :-(

jirka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.11.2008 20:32 Žena Raviolka [2154] – Výstava miniakvárií - Akvazima Bratislava
Fotka k příspěvku Ahojte vespolek :-),

chci pozvat všechny příznivce miniakvárií (a nejen je) na Akvazimu do Bratislavy, 29.-30.11.

Čekat na Vás budou tradiční akvatrhy, přednášky (sobota 13:00), okrasné rostlinné nádrže a také soutěžní výstava miniakvárií - tímto Vás všechny vyzývám k aktivní účasti, je možné donést vlastní akvárium nebo nějaké založit na místě ;-)

Deatily ohledně Akvazimy najdete třeba tady: www.akva.sk/…
...a loňské výsledky zde: www.klub.akva.sk/…

Těším se, že se tam s mnoha z Vás uvidím palec
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 2401x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8684-vystava-miniakvarii--akvazima-bratislava