Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nekvalitní topítko

 

NápovědaFórum » Technika » Topítka 

Akvaristik.eu

Nekvalitní topítko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 09:06 pansuu Re: Mikifrosty
Chlapy, doplňte to sem rybicky.net/vyrobky/670, ať si to může každej přečíst než něco takovýho koupí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2008 08:24 Muž Mikifr0sty [11] - cichlidy, krevetky
Fotka k příspěvku Tak se přidávám do klubu majitelů vadných topítek od SICCE - SCUBA 200W...
Dnes ráno kolem sedmé hodiny mi doslova explodovalo. Nejdřív jsem se vyděsil, že se mi sesunul nějaký balvan v akváriu, ale pak jsem hned odhalil příčinu té velké rány...
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 20:35 Muž Horác [3942] Re: Vééna
Tak samozřejmě ... dobrovolnosti se meze nekladou :) ... Solidní firmě jde o dobré jméno a spokojeného zákazníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 20:33 R Muž Silent [5949]
Já taky vyzkoušel několik typů topítek. Nejhůře vycházela topítka od firmy Sicce a Visitherm od Aquarium System. Naštěstí jsem neměl nikdy problémy s reklamací. Mám takový pocit, že pokud se závada objeví do 6ti měsíců od koupě je nárok na okamžité vrácení peněz. Nyní používám topítka Fluval Tronic a Tetra. Můžu říct, že žádné problémy jsem nezaznamenal a šlapou tak jak mají. Rozdíl u termostatů je u Tetry 1-2 stupně celsia a u Tronicu tak 0,5 stupně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 20:32 Vééna Re: Horác
Vím, že bych neměl mít nárok, ale první reklamace proběhla během týdne a bez problémů. Navíc asi ani moc neřešili, co s výrobkem bylo, takže jsem nejspíš nebyl první, kdo tento výrobek reklamoval a u koho se vada vyskytla.Zaslali mi vlastně obratem nový kus a ten má již z výroby také tu samou vadu..
No uvidíme. Napsal jsem jim email s žádostí o výměnu za jiný výrobek ve stejné finanční relaci tak počká na odpověd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 20:24 Muž Horác [3942] Re: Vééna
"Nyní budu vyřizovat reklamaci podruhé a budu požadovat výrobek od jiné firmy, tak jsem zvědavý na postoj obchodu tentokrát..."

To vidím černě. Na toto není žádný nárok. Teprve po třetí reklamaci (stejné vady!) lze požadovat výměnu za nový výrobek nebo peníze zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 18:50 Vééna Re: LangMaster
Já si na rychlost a způsob vyřízení reklamace nemohu stěžovat. Odeslal jsem email, abych je informoval o reklamaci, do balíku připsal druh závady a odeslal. Přesně 7 dní na to už jsem měl nové topítko doma. Bohužel opět nefunkční a se stejnou vadou..Nyní budu vyřizovat reklamaci podruhé a budu požadovat výrobek od jiné firmy, tak jsem zvědavý na postoj obchodu tentokrát...Ale 2 měsíce jsou opravdu moc. Jak navrhnul Horác, pohrozil bych ČOIkou. Strach dokáže urychlit hodně věcí :) ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 18:37 Muž Horác [3942] Re: LangMaster
Pohrozil bych Českou obchodní inspekcí. Na vyřízení reklamace mají jeden měsíc. Víc ani prd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 17:04 Muž LangMaster [24] Re: Vééna
Něco podobného jsem měl u NEWATT 100 W a taky reklamoval a už čekám 2 měsíc a stale se nic neděje jen mě řeknou zavolejte za týden.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2008 16:43 Vééna – Sicce Scuba 150W - šmejd from Italy
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda má někdo podobnou zkušenost s topítky Scuba či jinými topítky??

Ve svém cca 160L akva mám už třetí měsíc topítko Scuba 150W..první měsíc vše v pohodě. Druhý měsíc topítko přestalo vytápět na nastavených 29°C a udržovalo teplotu na 25°C, at sem dělal cokoliv a nastavil jakoukoliv teplotu. Topítko sem samozřejmě reklamoval, přišlo mi nové a myslel sem, že bude po problému. Jenže ouha. Topítko jsem strčil do akva, nastavil 29°C, na kterých se voda v tu chvíli pohybovala a během pár hodin byla teplota opět na 25°C a na víc jsem ji nedostal ani při nastavení topítka na max.32°C!!! V pondělí se chystám znova reklamovat a tenhle šmejd už nechci ani vidět tone tone ! Rád bych věřil tomu, že jde o náhodu, ale obávám se, že jde o chybu v sérii, takže firma Sicce u mě skončila...A navíc, v době reklamace mi 160-litrů vody vytápělo provizorně topítko Elite 50W a to dokázalo držet 29°C bez sebemenších problémů a nepohnulo se ani o stupen!!

Neměl jste někdy někdo podobný problém se značkou Sicce a s (ne)kvalitou jejich výrobků??
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1218x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8504-nekvalitni-topitko