Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tlamovci v akváriu

 

NápovědaFórum » Literatura » Knihy 

Tlamovci v akváriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2014 16:59 Jakubk Re: radim
Promiň,
byla to blbost, že jsem to změnil já jsem se až později dozvěděl, že se to týká knížky a protože ji taky sháním tak jsem to přepsal. Měl jsem udělat novou kartu.
A ještě jednou opakuji nemá tuhle knížku někdo doma a nebyl by ochotný ji prodat?
Jakub

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2014 10:14 radim Re: garggi
Ta otázka zněla úplně jinak. Něco ve smyslu:
mám 100L akva a budu do něj kupovat tlamovce bla bla...
Některé vychytávky tohoto webu mi stále unikají. Třeba, jak může někdo změnit otázku, když už na ni bylo odpovězeno?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2014 07:29 Muž garggi [65] - TanganyikaRe: radim
radim:
Třeba by knihu dal slyšet a pořídil 500l nádřž. ;-)
Jakubk:
zkus jiný stránky, o jednom webu vím co chodí sám pan M.Kraut ,třeba by mohl pomoct?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2014 16:51 radim Re: Jakubk
Tak je tam nedávej, nebo z nich budeš akorát nešťastný a nucený brzo řešit nové problémy. Africké tlamovce je hloupost cpát do 100L! Ale to ti řekne každý rozumný akvarista ;-)
Radama se stejně neřídíš...akva ti nefunguje, rostliny nerostou a proto chceš uskutečnit ješte větší hardcor?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2014 16:27 Jakubk
Dobrý den,
neměl by někdo tuto knihu odkoupil bych ji.
Jakub

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2008 00:02 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Jammes
Už ji mám přečtenou a super.Pro toho koho zajímají tlamky z tanga je to materiál k nezaplacení.Rozhodně doporučuju! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2008 23:25 Muž Dahak [425] - CichlidyRe: Jammes
Ja jsem ji objednal vcera a pondeli by mela bejt doma.Ze je to "jen" tanganyika me jen tesi :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2008 21:16 Muž Jammes [72] - Afrika
Objednal jsem (na www.grada.cz/…) v pondělí a v pátek byla doma (minulý týden), pěkně napsaná a pěkný fotky. Sice jen tanganika ale i tak je tam dost informací.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 11:54 radek Re: Killer
to je škoda že tam nejsou informace i o jezeře malawi sad .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 10:23 Muž Killer [133] - SumciRe: wladys
Včera sem byl v praglu na dejvický v Luxoru a už jí tam měli..tak sem nahlídnul a jsou tam jen informace o rybách a o jezeře Tanganika. O Malawi sem tam nic nenašel..namátkově sem si přečetl co se píše o c.frontosa a musim uznat že je to hezky psaný, jsou tam docela a zajímavý informace. Takže tanganikářům se to možná bude líbit, hlavně těm začínajícím
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 09:31 Muž wladys [291] - CichlidyRe: radek
..bohužel.Nějak si dávají na čas.Potvrzení objednávky mi přišlo ,ale kniha zatím nikde.Knihu už má doma třeba Ondra wds.cz/… mu napsat,třeba ti dá podrobnější info. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2008 08:51 radek – kniha
ještě se nikomu nedostalo do ruky? sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 07:17 Žena Somali [98] Re: Nobody
Jo, taky už jsem se ptala Horáce, jestli nechce objednat, ale zatím se nevyjádřil :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2008 00:36 Muž wladys [291] - CichlidyRe: radek
Konečně něco v češtině o tlamkách.Dík za tip. palec Taky už sem objednal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 22:25 Nobody Re: Somali
Já už si ji objednal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 20:46 Žena Somali [98] Re: Nobody
V tuhle chvíli by ji mohla mít ta knihkupectví, která jsou partnery Grady - vzhledem k tomu, že ji vydala Grada a hlásila ji jako novinku před týdnem nebo 14ti dny (přesně si nepamatuju, chodí mi info z Grady každý týden, ale zaujala mě tam).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 20:18 Muž Killer [133] - SumciRe: Nobody
uvidíme..když zbyde čas,tak se mrknu do Luxoru na Václavák
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 18:57 Nobody Re: Killer
Myslím,že ji mít nebudou.Je to novinka.
Co mám informace,tak by to měla být velmi dobrá kniha pro milovníky afrických tlamovců,kterou napsal jeden z našich předních chovatelů těchto ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 15:30 Muž Killer [133] - SumciRe: radek
vidim poprvý..zkus si zajít do knihkupectví a prohlídnout si jí, jestli jí někde budou mít
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 15:07 radek – tlamovci v akvariu
www.grada.cz/…
máte někdo zkušenosti s touhle knihou?
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Literatura • Zobrazeno 3307x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7983-tlamovci-v-akvariu