Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Piskořka věžovitá - nákup

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Plži 

Piskořka věžovitá - nákup
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2020 19:29 R Muž afc1886 [14681] Re: Dinecek
Na fauna trzích jsou určitě. Kdyby jsi je tam nesehnala, tak bych tě mohl podarovat, ale až budu mít více času. To je tak kolem 25.2. . Více přes soukromé zprávy. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2020 19:08 Žena Dinecek [205] – Sháním piskořky
Prosím, není tady někdo z Ostravy, kdo by mi prodal nebo daroval piskořky? Nebo se dají sehnat na Fauna trzích?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2014 17:48 R Muž romant [27987] Re: Vladik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2014 17:45 Vladik
Prosím o radu, kde sehnat Piskořku věžovitou na Liberecku. Objel jsem už většinu akvaristik a nikde ji nemají. Popřípadě kdyby měl někdo přebytek, rád odkoupím.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2014 19:13 Muž patamatix [408] Re: matus13
Piskořky se dají poslat v obálce a nic se jim nestane,ale bylo by lepší vyčkat na teplejší počasí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.04.2014 18:55 matus13
Prosim nemate niekto z okolia BA na predaj piskorky ?nikde ich neviem zohnat

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2012 23:36 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: zordix
Já sem je koupil za par drobných na aukru, ale už sem si několikrát říkal že to je na ostravských burzách vážný nedostatek, mají tam ledacos ale na piskořky sem ještě nenatrefil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.11.2012 23:24 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: zordix
Já jich mám spoustu, ale jsem z Krnova, to jen kdybys měl cestu, jinak se to asi nevyplatí a na aquaburzu se tento měsíc nedostanu, že bych je tam dovezl, jinak na počtu nesejde, dam je zadarmo a to klidně dost ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 12:09 Muž hf [54] Re: Linduš
Já na ně nedám dopustit, sice v noci je jimi akvárko doslova zamořené, ale přes den nevidím ani jednu, jen občas se někde pohne písek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 08:03 Žena Linduš [166] Re: Landvir
Neboj, ony se nepřemnoží tak, aby jim nestačil dlabanec ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 06:51 Muž Landvir [57] Re: sivon
Naprosto souhlasím, dával jsem jich kdysi do akva asi 10 nebo 11 a dneska se to hemží všude, budu je muset zredukovat jinak jich bude zachvílu víc jak kamínků :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 22:38 Žena sivon [1694] - PlžiRe: kmara
Stačí jedna, ona už se postará o potomstvo. A pokud najde dost potravy, tak to potomstvo bude hojné. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 22:29 kmara
Zdravím chci si pořídit piskořky do 45L akva. Poraďte mi jakej počet si mám koupit.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 10:14 Muž bunda [28] Re: Voloďka
Já je mám a ani nevím odkud. Najednou ze zjevily v akva. Určitě jsou užitečné. Požerou všechny zbytky. A navíc zjišťuji, že když vylezou ve dne na sklo tak je néjvyšší čas odkalovat. Jinak ve dne nejsou vidět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2008 09:11 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Sid
plně souhlasim,mám piškořky ve dvou akvech a nepozoruji žádnej problém:-) jinak byly doby.že jsem je posilal..Horác,isamik atd,páč na krámě se jim dařilo,jinak na posledni burze v Plzni jsem je vzal sebou jen tak,že kdyby někdo chtěl a nic :-O smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 20:25 Muž Sprachys [48]
ja je dostal zadara v gajerkach ale rekl jsem si o ne kdyz sem sel s prodavacem a pytlikem uz nalovenejch ryb ke kase tak sem si vsim, ze je tam mel v jednom akva nahusto, tak sem rekl jestli by mi jich par neprihodil jestli za ne nechce peniz, tak mi jich tam par nalovil ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 20:20 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Pro Liberečáky a okoli
Tuhle jsem byl v liberci v Globusu a jak je tam ta akvaristika tak tam maj v prvním aqua takovejch piskořek, že člověk na ryby přes ně nevydí. Dostal jsem je zdarma když jsem si o ně řek k nákupu krmení, ale pozor ryby dobře prohlídnout nedodržujou karanténu. Pozor ať si nic nezavlečete, i ty šmečky dát do karantény ať je jistota hop X-) potlesk

Tomas Enderson LBC
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 19:59 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: johan
...Ale mít drovné rostlinky na dně, jako Lilaeopsis nebo Eleocharis, či bych měl v akva fakt hodně piskořek, tak by byli dost nepříjmené. Asi by kvítka nestačili dost rychle kořenit..."
Také považuji piskořky za pomocníky - pro mě jsou jednoznačně "akvarijními žížalami". :-)
Mám je i v akvišku s porostem eleocharisu a nepozoruji nic "podezřelého".
Je ale pravdou, že musím dost dlouho hledat, než nějakou tu piskořku objevím.
Věřím tomu, že s piskořkami je to jako s ostatními šneky - pokud není akviško "zahnípané", nepřemnožují se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 19:29 Žena datura [104] Re: lajos
já jsem je vyškemrala zadara u nás ve zverimexu v Příbrami:-) prodavač mi je tam ochotně nandal a ještě se divil, proč ty parazity chci, že on se jich nemůže zbavit. ani se nedivim, když měl dno plný detritu:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 19:11 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Voloďka
Neodkaluju pravděpodobně díky jim. Všechno hned zapadne, ikdyž mám jemnej šterk. Nikdy sem je neviděl víc jak 1cm pod povrchem dna. Sou dost protivný tím, že srovnávají dno do roviny :-| .Ale mít drovné rostlinky na dně, jako Lilaeopsis nebo Eleocharis, či bych měl v akva fakt hodně piskořek, tak by byli dost nepříjmené. Asi by kvítka nestačili dost rychle kořenit.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 19:02 Žena Voloďka [59] - Tetry
Mohl by mi někdo říct (kdo je má) proč je ta piskořka tak užitečná? Ano-prohrabává dno...ale co kořínky od rostlin? Nepřetrhnou či nežerou to? Jak vysoké dno by mělo být pro ně? A jak hrubé by mělo být dno? Díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 18:16 Muž Geri [29] - SkaláryRe: lajos
Tyjo... fůra akvaristů jich má až do... neviděl bych žádný problém tohoto "slimoše" sehnat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 18:13 Muž PentueR [256] Re: lajos
Tady v Pardubicích ji mají v jednom zverimexu. Dostal jsem jednu zadara k rybkám, teď už se mi ve dvou akva pěkně vlní písek malýma piskořema ;) Do Pardubic to z Třebové nemáš daleko (Zrovna tak další kolega z Městce), pokud bude zájem, zveřejním adresu zveráku.
o, akorát jsem si uvědomil, že tam chodím ale nevím jak se obchod jmenuje ;) Každopádně - tady jsou souřadnice, stačí najet na mapy.cz a do vyhledávacího políčka zadat komplet řádek, tak jak ho máš níže:

Loc: 50°2'41.229"N, 15°45'6.758"E
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2008 17:48 Muž lajos [3] – Nemohu nikde sehnat Pískořku věžovitou-poradíte
Moc vás někoho prosím o doporučení kde sehnat Pískořku věžovitou, u nás ve zveráku na mne koukali jak na vraha, že chci do akvárka nějaký plevel a akvaristi v mém nebližším okolí ji nevedou. Díky moc ne

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1902x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7972-piskorka-vezovita-nakup