Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Neonky - pohlaví

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Určení pohlaví ryb 

Akvaristik.eu

Neonky - pohlaví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 07:18 Žena stetinka [270] Re: veruu12
Ty máš dvě neonky? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 22:29 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: veruu12
Stačí se podívat do atlasu, najdeš tam vše o chovu i odchovu i jak se rozezná samec od samičky X-) rybicky.net/atlasryb/tetra_neonova
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 21:52 veruu12 – neonky obecné
chovám paví očka a neonky...u neonek nevím jestli to jsou samičky nebo samečky nebo od každého jedno...prosím poraďte mi někdo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:16 Muž filipsi [1295] Re: DavidDizzer
Presne tak, jak pises. Vec zkusenosti, a dostatecneho stari ryb. Ja to take skoro nikdy nepoznam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2008 21:12 Muž DavidDizzer [26] – Neonky,
Prosím, já mám v akvárium neonky červené a obecné, no to je jedno jaké. Díval jsem se na obecné a četl jsem že samice je baculatější a má více zakřivený ten modrý pruh, a samec že je štíhlejší a má rovnější pruh,? Já to ale moc nepoznám je to zkoro stejné, Jak to mám poznat?!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 1325x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7951-neonky-pohlavi