Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Prasklá membrána

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Prasklá membrána
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2012 22:55 Muž ViktorX [474] Re: assasincz
A co takhle www.zbozi.cz/… :-) Prodejce tvrdí že je skladem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2012 22:20 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: assasincz
přes internet se stačí většinou zeptat u jakéhokoliv prodejce který prodává ty které vzduchovací motorky.. i když je na eshopu nemá, většinou jsou schopní bez problémů sehnat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2012 21:10 Muž assasincz [9] – Náhradní membrána pro Eheim Airpump 100
Zdravím,

Dnes jsem si všiml, že mi vzduchovací motorek nebublá, ačkoli běží. Hadička od vzduchu byla plná vody a byla voda i v samotném motorku. Motorek jsem rozdělal, vysušil, a zase složil. Běží, ale nevytváří protitlak, čili z něj nejde vzduch. Usuzuji proto, že je v tahu membrána. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, kde sehnat náhradní, ať už přes internet, nebo v obchodě. Nic jsem nenašel, jen samý díly pro filtry.

Díky za tipy.

NV

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 18:34 Markéta Re: prisavnik
Už jsem poučila, při první příležitosti koupím ještě jednu náhradní membránu (měli jen jednu). ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 17:43 Muž prisavnik [51] - RostlinyRe: canega
prasknute miesto je moc namahane preto aj prasklo :) a to ziadne lepidlo nezalepi,membrana je bezny vymenitelny diel,mal by sa preventivne menit od 6 do 12 mesiacov vtedy mas zaruku ze ti to neodide ked to najviac potrebujes,niekedy to moze odist aj skor podla kvality materialu a kto to vyraba ano X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 17:39 Markéta Re: wladys
Tak už to jede, jeli jsme do vedlejšího města (Ivančice) a tam to měli. Akorát mám v akvárku bublák, který je napojený právě na ten motorek, takže tak jsem to myslela, nevyjádřila jsem se správně. Díky za rady všem. ano love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 15:04 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Markéta
Slepit určitě né.Budeš muset koupit náhradní.Doporučuju zajít tam,kde sis motorek kupovala.Správný prodejce(ne zloděj) by měl mít ke zboží co prodává i náhradní díly.Pokud ne na prodejně,tak by ti ji měl sehnat přes dodavatele. ;-)

Bez bublin určitě přežijou.Já nebublám a žijou už drahně let.Filtr je mnohem důležitější. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 14:47 Muž cenega [1] Re: Markéta
u nas jsem to shanel asi 4x a vsude to meli,do zitrka to ryby bez bublinek urcite prezijou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 14:40 Markéta Re: cenega
Díky za reakce, taťka to zkusil zalepit silikonem, lepidlem na pneumatiky a epoxy lepidlem, nic nepomohlo. Problém je v tom, že v akvaristice v našem městě to nemají... No, snad to rybky do zítřka bez bublin vydrží. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 14:29 Muž cenega [1] Re: Markéta
me uz praskla nekolikrat,zalepit to urcite nepujde,nebo to aspon nevydrzi dlouho,daji se koupit nahradni,ja kupoval sadu dvou membran do ELITE 803 asi za 70 kc,meli by to mit snad v kazdy akvaristice kde ty vzduchovaci motorky prodavaj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 14:25 Joecz Re: Markéta
silně pochybuju, že se to dá opravit, ale možná by se dala někde sehnat nová jako náhrdní díl, já bych zkusil uplatnit záruku nebo koupil nový
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2008 14:01 Markéta – Prasklá membrána
Ahoj,
čím se dá zalepit membrán ve vzduchovacím motorku?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 757x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7874-praskla-membrana