Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristiky v Karlových Varech, Sokolově a v Chebu

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristiky v Karlových Varech, Sokolově a v Chebu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 21:56 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: pupinek
v Sokolově u fotbalovýho stadionu Baník.
budeš překvapen. Tohle jsem neviděl ani ve velkých známých pražských akvaristikách. O personálu nemluvě, k akvaristice tam maj dva lidi. Profíci, co to dělaj snad už od mala. Vždycky si tam pokecám i když maj fofr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 21:00 pupinek Re: danio
kde že je ten pajtaš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 10:19 Muž PedroRabiaSorda [83] Re: KarlosS
Pajtaš mi je shání už pátý týden :-D Na rozcestí mi rovnou řekl, že je nesežene, ale pořád mi nabízí Razbory trpasličí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 10:15 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: PedroRabioSorda
Občas je maj u Pajtáše a viděl jsem je v Chebu. Ale spíš se zeptej Danio, ta má přehled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 10:13 Muž PedroRabiaSorda [83]
krevetky budu mít od danio, ale nemůžu sehnat Razborky bornejské.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2013 10:07 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: pupinek
přesně tak. Navíc živé nítěnky na váhu seženeš jen tam. Vozí mu je z Ukrajiny. Když mu přivezu rostliny nebo krevetky, vždy mě něčím obdaruje, což se mi všude nedostává. Jo a ještě má grindal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2013 22:38 pupinek Re: KarlosS
jen sem chtěl vědět co si o krámku myslí ostatní,chodím tam často není tak vybavený jako třeba na rozcestí ,ale hezky si tam člověk pokecá a vždycky tam skejsnu hodinu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 21:57 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: pupinek
jo, provozuje ho legenda KV akvaristiky pan Bergman. Větší sortiment (rybiček) než v obchodě má v akváriích na burze ve Starý Roli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2013 21:10 pupinek – zverimex karlovy vary
Zdravíčko znáte někdo zverimex na čankovský? Jinak na rozcestí docela fajn.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2013 18:23 Muž Bankai [22] – Zverimex Cheb
Tak to vypada, ze se v zapadoceskem kraji vyplati jezdit snad jen k Pajtasovi. Akvaristika EKO akvarium v Chebu na majovce je bida a des.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:32 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: danio
Ne ne, v Globusu ne, měla jsem na mysli chebský Spar. V Globusu jsem byla jednou na jaře a víckrát mě tam neuvidí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:31 Muž Bankai [22] Re: danio
Kytky budu objednavat zitra prave v AD. Vsici je chvali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:29 Muž Bankai [22] Re: danio
Ne v Globusu. Ve Sparu v Chebu. ;-)
Kytky budu objednavat zitra prave v AD. Vsici je chvali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:28 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: Kaira
Pěkné kytky v Globusu? Asi jsem tam teda hodně dlouho nebyla, protože co si pamatuju, měli tam všechno přichcíplé a zařasené až běda. Já myslím, že kytí je nejlepší si objednat přímo v pěstírně, pokud je toho víc a člověk nejde pro jeden košíček, rozhodně se to i přes poštovné vyplatí. Já takhle objednala akvarijní kvítí právě u AD a nemůžu si stěžovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 19:23 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Bankai
No jo, člověk se nesmí moc ptát a jen ukazovat. :) Přitom tam mívají pěkné kytky a dá se vybrat, berou je od Aqua-Daho (není to doufám nepřípustná reklama?) a nejsou drahý. U Pajtaše mají v kytkách taky celkem výběr, ale ceny už jsou vyšší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.08.2013 15:36 Muž Bankai [22] Re: Kaira
To uz jsem zjistil, kdyz jsem schanel zatezovku pro psa. Devcata tam jsou tak na okrasu nebo spis na utirani prachu. :) Kolegove tam kupovali kytky a to byla traga.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.08.2013 15:21 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Bankai
To se jdi podívat ve Varech do Globusu a přijde Ti Spar úžasnej. Jo jo, kupovala, několikrát a pokaždé v pohodě. Akorát musíš vědět, co chceš, z těch holek, co tam prodávají, tomu rozumí tak jedna. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.08.2013 15:18 Muž Bankai [22] Re: KarlosS
JJ asijsky. Preci jen jsem z Chebu a to je takova mala Asie. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 15:17 Muž Bankai [22] Re: Kaira
Ty uz jsi neco kupavala v Chebskem Sparu? Ja se tam byl nedavno podivat a nezdalo se mi to kdovijaky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2013 15:06 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Bankai
Sekavce občas mívají právě v tom chebském Sparu, u Pajtaše jsem je snad ještě neviděla.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2013 14:53 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: Bankai
takže asijský biotop:-). Parmičky purpurové mívaj tam i tam, to samé s čichavcema. A ty sekavce u Pajtáše, možná. Nějak jsem je dlouho neviděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 11:59 Muž Bankai [22] Re: KarlosS
Mám v plánu parmicku purpurovou, cichavce modre a sekavce pricnopruhy. Ne hned. Prave zakladam a schanim info kam se pak vrtnout. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 11:44 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: Bankai
Co potřebuješ za rybky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.08.2013 11:09 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: Bankai
Ve Sparu ve Varech jak kdy, celkem se snaží, ale taky se nepovede vždycky... Ale pořád stokrát lepší Spar než třeba Zvěrokruh v Tescu, tam už nevlezu hmm Ale nejlepší je asi fakt ten Pajtaš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 10:21 Muž Bankai [22] Re: Kaira
Ja zkusim toho Pajtase. Spar v Chebu se mi moc nelíbí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 09:54 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: Bankai
Můžu doporučit Pajtaše, ten je asi nejlepší. Dobrou zkušenosti mám i ve Sparu v Chebu nebo ve Varech, rybky jsou pěkné a zdravé, ale není tam takový výběr (hlavně v těch Varech).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.08.2013 22:58 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: Bankai
Dobré jsou Zverimex Pajtáš Sokolov a v Karl. Varech Na rozcestí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2013 17:07 Muž Bankai [22] – zverimex
Ahoj. Hledam nejaky slusny zverimex v Karlovarskem kraji pro nakup ryb. Poradte prosim. Diky za info.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2012 15:13 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: johnyP
Já byla v úterý u Pajtaše, ve Varech se mi totiž nějak nelíbily rostlinky a tak jsem dala na zdejší doporučení. Nejen že se mi tamní prodavač věnoval a dal mi spoustu zajímavých a logických informací do začátku (sám je akvarista), ale pomohl i s výběrem správných rostlin a nějakého toho hnojiva, vyptal se na plánované rybky... Takhle by to mělo fungovat všude :-) Ne že by ty rostliny byly špičkové, nejhezčí jsem zatím viděla v Hornbachu v Plzni (berou Dennerle, sice dražší, ale vzrostlé a zdravě vypadající, s pěknými kořeny). Nicméně nějakého malého trapáka vám spíš neprodají, chcípáčky tam dávají do CO2 a čekají, až se vzchopí natolik, aby se za ně nemuseli stydět. Já jsem s rostlinkami, co jsem si přivezla spokojená :-) Rybky tam vypadaly taky pěkně.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 22:25 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: johnyP
Zkus www.zverimexpajtas.cz . Podle me hodne nadstandard. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 19:42 johnyP
A máte někdo zkušenosti v Sokolově?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 14:08 Muž lukasleibelt [84] – nejlepší zverimex karlovarský kraj
Prosím lidi z karlovarského kraje, aby mi řekly který z našich zverimexů je tady nejlepší. děkuji L.L
Edit: Mě se líbí zverimex Miroslav Moryvec, kousek od tržnice. Jsou přijemný a někdy jsem nenašel žádnou rybku nemocnou. Ale poraďte. Je nějaký jěště lepší zverimex?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2008 00:49 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdeční
Tak zas jedno těžké zklamání :-O : Na hladině jednoho akvárka beztvaré zplesnivělé cosi, co ještě před svátky bývalo samicí tlamovce, asi patnácticentimetrový samec uhynulý na dně (chudák se tam otrávil), v jiném akva voda shnilá natolik, že si ani netroufám domýšlet co v ní mohlo být. I ostatní nádrže zanedbané a ve špíně (neuvěřitelně zasviněná skla)... Obešla mě z toho hrůza... a přítomný majitel v absolutním klidu! Nabídku xantorických kančíků postižených těžkými deformacemi páteře anebo kompletně do jediné mrtvých ampulárek jsem taky nějak nepochopil. No, mívalo to tam dost dobrou pověst... :-( . Asi fakt jediný zverák, kde je o zvířátka vždycky dobře postaráno je ten starý u tržky. Alespoň že ten...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 19:55 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdečníRE: sysa
Dvacet mrtvých? Tak to je síla :-| . Prozměnu v Tescu jsem si dnes všiml krupičky v nádrži s cichlidami a upozornil na to prodavače. Ten to okamžitě zkontroloval a hned začal léčit. Překvápko (aspoň pro mě). Jinde se v podobných případech dosud spíš urazili... Tak mám dojem, že tady jde spíš o přístup jednotlivých zaměstnanců než obchodní politiku té které firmy, těch několik málo dobrých prodavačů to ale evidentně nezachrání. Škoda... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2008 14:56 Muž sux [117] - Amerika
Docela mě zaujali názory na obchody a s politovanim s nimy musim souhlasit...A jak se rika vyjimka potrvrzuje pravidlo...Na druhou stranu musim rict, u nas v chebu je akvaristika velice slusna maji VSE - ALE po zakoupeni ryb mi do dnes zbyla jedna...je to asi dva mesice!!!A do jejich akvarii by se meli chodit divat mladi ichtiologove - je to jako prehlidka nemoci!
A naopak ryby nakoupene v "TESCU" vydrzeli bezvadne vsechny!!! maji slusne akva a zadne nemoci!!!Cekal bych spise opak...A nemyslim ze by v profi akvaristice nemeli na to aby vytahli z regalu jeden nebo dva z milionu pripravku a ryby osetrili...Je to lidmy???Vzdyt ryby jsou taky zive!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2008 08:29 sysa
Potom co psal Saša jsem navšťívil Variádu 28.12 a ač si bežně do místní Aqristiky nechodím kazit náladu šel jsem juknout - v krámku "kmitaly" tři kusy prodavačů, naváželo se zboží lustrovala se výloha - asi příprava na inventuru a přecenění (DPH 5-9%)a v aqvárkách jsem napočítal asi dvacet chcíplejch ryb dost líto mi bylo pancéřníčků na některých mrtvolkách už začínala plíseň - takže vím kam zas dlouho nepudu... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2008 23:38 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdeční
Tak jsem byl dnes nakupovat paví očka, chtěl jsem samice a prý "To mi musíte ukázat který to jsou, já to nepoznám..." smich smich smich Radši ani nenapíšu kde to bylo... :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2007 20:06 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdeční
Tak přátelé, dnes jsem byl po hoooodně dlouhé době ve Špáru a nestíhal se divit ;-) . Všechna akva měla samostatnou filtraci, všechny ryby byly zdravé, kompletně se vyměnil personál... a ten největší úlet coze , chlapík, co tam prodával byl vážně BOREC hop ! Jedna paní tam chtěla rybičky pro svoji malou a "klasicky" vybírala podle barev, aby to v akvárku pěkně ladilo. Prodavač chvíli pozorně naslouchal... a pak jí začal sám od sebe vysvětlovat. Tyhle ryby k sobě ne, protože... atd., ty a tyhle se k sobě naopak hodí... akva máte velký jak? Takže to by bylo tolik těch a tolik těchhle, víc ne protože... A vodu musíte před vpuštěním nechat stát... Tak si pro ně přijďte RADŠI PŘÍŠTÍ TÝDEN (!!!) A krmení je pro tyhle... Vážení, "čuměl jsem jak péro z gauče" a jediné, co k tomu můžu říct je "HALELUJAH! Bohové nás vyslyšeli!!!" A následně jsem kouknul na Rozcestí... a situace podobná (!): V tom Vám ty ryby nevydrží, nejlíp uděláte když... Někdo z nich asi čte tyhle stránky (nebo co). Vážení, ledy se hnuly. A bylo už načase palec potlesk :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2007 00:33 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdečníRe: petak
Mno, abych jenom nekritizoval X-) , když jsem před nějakou dobou sháněl sajiky, našel jsem zdravé shodou okolností právě v Tescu (v mých oblíbených zv. je neměli, jinde byly napadené krupičkou). Tak jsem hned pět mláďat koupil a těšil se na chovný pár, jenže smůla, všechno jsou to jako napotvoru holky... Jinak ovšem krásné a vitální :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2007 01:49 Saša Re: petak
To je pravda :-) . Když člověk ví čeho si všímat, může vybrat (a nespálit se) vlastně kdekoli. Jenomže dost lidí to bohužel neví a v tom je právě ten problém... :-O Když jsem jako špunt napochodoval prvně do starého Zverimexu, že bych si chtěl zařídit první akva a že mám nádrž takovou a takovou, pan Moravec mi okamžitě vysvětlil všechno kolem filtrace, osvětlení, krmení a rostlin, vybral vhodné rybky (kombinace/počet), doporučil literaturu... a zrovna to mi v obchodech co se tady probíraly chybí :-( . Nejenže dříve automatická karanténa je tam zjevně považována za zbytečnost anebo i zjevnému začátečníkovi "slátají" dohromady paví očka s oceláty (např. ne ), ale když nějakému škvrněti doporučí pro chov bojovnice skleněnou pidikouličku,ve které bych osobně pěstoval malou masožravou kytku, ale jinak nic, a nadto se může jednat o rybku nemocnou, možná už v posledním tažení, tak se dostáváme přesně k tomu, co bylo terčem kritiky :-| . Na druhou stranu je zas fakt, že alespoň někde se situace (pomalu ale jistě) zlepšuje... Jo, a díky za tip, do té prodejny v Chodově se někdy mrknu :-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2007 16:21 petak Re: Saša
tak musím oponovat v interspáru občas nakupuji rybky a zatím jsem neměl žádný problém ono to chce vybírat opravdu z nádrže kde nejsou mrtvé ani jinak napadené rybky a pak je vše ok.souhlasím že u tržnice je zvěrimex co se týče péče super ale ještě lepší je v CHodově v budově bývalého obchodního domu na starém náměstí. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2007 06:53 Saša
Ahoj, k těm Varům, Aqua ve "Špáru" občas připomíná "cholerovej barák" (v Tescu mají aspoň oddělenou filtraci, ale i tak...). Dost hrůza rozzureny . Z Rozcestí už si taky pár mých známých přineslo nějaký ten "mor" a kudy chodí, prohlašují že tam už nikdy no ... Je sice fakt, že ani v "pozlátkových kšeftech" občas vyjímečně neodolám (u bichirů to prostě nešlo hmm ), ovšem než koupím, chodím to tam aspoň měsíc okukovat a pak jdou u mě ještě do dvouměsíční krantény... Pokud chce u nás někdo opravdu zdravé rybky, musí do starého Zverimexu kousek od tržnice (mají to lidé co tam pracovali už za bolševika), anebo ještě k Bergmannovi do Bohatic. Jenže ta "nekomerčnost" a tím i malé zisky Vás tam jasně praští přes oči... To je tak, když má někdo radši zvířata než prachy :-( ... ehm, nebyla to teď nepovolená reklama, že ne? hmm Doufám... hmm :-) ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 17:49 Muž mch.sokolov [160] - CichlidyRe: Štěpán
no hodně sem se musel držet,ale v celý prodejně bylo asi 6-8 lidi a myslim,že jim stačilo jak Dáda řval :-) a jak ten pán odešel,když sem řekl na plnou hubu...tady bych nekoupil ani šneka :-D ten kluk za kasou čuměl jak puk ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 17:45 Žena Wampi [54] Re: mch.sokolov
No o tom mi něco povídej, je to de facto všude stejný. Člověk snad už musí mít štěstí, aby odcházel spokojený a s úsměvem na rtech. (nepočítám ten úsměv ironický) tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 17:45 Štěpán Re: mch.sokolov
No sakra chlape, a nakopal jsi aspoň tu obsluhu do zadku?!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2006 17:12 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Karlovy Vary
tak dneska po dlouhé době,jsem byl v Karových varech :-)(na burze)a při tej přiležitosti sme zajeli do TESCA a INTERSPARU a ženská se věnovala obchůdkům a utráceni korunek :) a jasně že jsem šel s Dádou do zverimexů že se mrknem po krevetkách a připadně po rybkách,ale!!! prvni akva?pochcipaný rybky( parmičky žraloči) rozzureny kouknu do druhýho...asi 100 neonek+50 černých,všechno krupička a tak 20 mrtvolek na hladině a Dáda jako 6ti letý ditě začal řvát na celou prodejnu...tati koukej,všechny rybky sou pochcipaný,protože maji krupičku X-) a zrovna tam byl jakejsi starši pán že chce rybky(asi pro vnoučky) a když slyšel nás,jak sme to zkritizovali :-D tak odmitl dalši vybiráni ano po pravdě mi to udělalo radost,že si je nekoupil!!!aspon někdo nebude smutnej že mu nakazili celý akva :-) takže kdo tam něco kupuje,je blázen!!!!šilený ceny,nemocný ryby a obsluha vi úplný H****!!!sem se vykecal aspon smich :-D

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2121x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/747-akvaristiky-v-karlovych-varech-sokolove-a-v-chebu