Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rostlina šplhá z akvária

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Rostlina šplhá z akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.10.2014 13:56 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Johan
Když už nebude komu darovat, tak otevřít peněženku a pořídit další akvárko jako obytiště rostlin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 21:28 Koště Re: Johan
Známý s přebytky krmí slepice :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 21:08 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Koště
To se lehko řekne, ale ti brzo dojdou (pokud vůbec jsou) a co pak s nimi. Udělat salát a nebo hodit na kompost. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 20:38 Muž rybka1 [178] Re: lucas8
Niekomu ich podaruj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 20:38 Koště Re: lucas8
No, nejlepší by asi bylo obdarovat nějakého známého i neznámého akvaristu z okolí, který by je potřeboval :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 20:33 lucas8 – rostou rychle
ahoj,

mám hloupý dotaz :)
obecně mě v akva rostou rostlinky pěkně a rychle. když lezou ven, ustřihnu a špičku zasadím. problém je, že těch kytek je v akva už docela dost. předpokládám, že rybky z toho budou mít radost, ale co jinak s tím? to mám házet na kompost? mě přijde trochu škoda.

díky

ph

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2008 16:17 Ado19951 Re: bobřík
ja som mal podobný prípad že mi rastlina vyrástla nad vodu. Ja som ju jednoducho zastrihol . Aby bola 4 cm pod hladinou. A mám dalšiu rastlinu :-D :) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 19:23 Lorsson Re: bobřík
Normalne ji zastrihni, vyrazi nove odnoze. Jinak ji regulovat nemuzes, je to rychle rostouci rostlina. A neboj, nezahyne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 18:58 R Muž Mrakoplash [1776] Re: bobřík
strihej :-D a nebo ji nechcej rust
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2008 18:56 bobřík – Pomoc!!!!!!Rostlina šplhá z akvárka...
Prosím!!!!!!Pomozte mi !!!!!!!Rostlinka(přesněji Limnophila sessiliflora my přerostla v mém akvárku a vylézá ven, prosím pomozte mi co s ní mám dělat,protože nevím jak zastřihávát a za každou cenu bych si ji chtěl v akváriu ponechat!!!Děkuji za odpovědi!!!
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 1151x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7185-rostlina-splha-z-akvaria