Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Čolek - rozmnožování, odchov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Množení ostatních živočichů 

Čolek - rozmnožování, odchov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2010 23:41 Muž Maňo [10] Re: podmon
Nasekané larvy im musíš dávať k ústam a musia byť fakt na laličké kúsky nakrájané, mne tak jedli stále po vyliahnutí, nič iné som im ani nedával a prežili, živá potrava nie je nutná kedže sú aj tak pomalí mladí mlokovia keď majú iba predné nohy ale skúsiť môžeš ak máš možnosť. A do tej nádoby nezabudni dať vzduchovanie aby sa nepodusili
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 18:18 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe:podmon
Asi by to chtělo drobnou živou potravu (perloočky, buchanky) Za mrtvou nepůjdou. Takže jediná šance vzít síťku a vyrazit na lov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2010 15:26 podmon
Ahoj, prosím o info skúseného....kúpila som si dvoch mlokov, chovam v akva-terárku 40x60, s množstvom rastlín,nasvietené, bez vzduchovania, pohlavie nerozoznám, i keď jedna je 100% samička.Bola som prekvapená, keď mi hneď po kúpe nakládla 12 vajíčok- mám ich v špeci nádobe. Skoro pred dvomi týždňami sa mi vyliahli larvičky. Dávam im nadrobunko nasekané rozmrazené pakomárie larvy /dospeláci sa idú za nimi potrhať/ a tieto deťúrence nič-bez úspechu. Prosím poraďte, čím ich mám nakŕmiť, aby mi nepomreli :-( ďakujem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 16:57 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Jooky100
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2008 00:30 Jooky100 – MLOK
servus...aku vodu a kolko asi maju mat mloky? dava sa tam aj sol? mam ich zazimuvat ci nie?
coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 23:07 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Maňo
Kdysi dávno jsem takhle rozmnožoval čolky, když mi nakladli vajíčka, nijak jsem nevzduchoval, krmení zpočátku drobné sušené a co nejdřív sekané nítěnky... Měl jsem je i se starejma v akva, kvůli krmení je pak ale asi lepší dát rodiče jinam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 20:52 Muž Maňo [10] – Zozmnožovanie mlokov rodu Cynops
Zdravím všetkých dnes ráno mi moje mloky zabalili do listov rastlín vajíčka (asi 12) chcel by som sa spýtať či tie vajíčka mám nechať v akváriu alebo ich dať do samostatnej nádoby-ako veľmi vzduchovať?-, poprípade ako zistím či sú oplodnené ak sa to dá a či vôbec znášajú(či samička znáša) aj neoplodnené. Vopred ďakujem za odpoveď ak má s touto témou niekto skúsenosti ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1585x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6854-colek-rozmnozovani-odchov