Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Žabky z rybníku

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Žáby, Mloci 

Žabky z rybníku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2010 08:52 Alisce Re: Johan
Jdu si zrovna udělat procházku k rybníku ať je vypustím =) Ale bylo hezký je pozorovat =))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 22:10 saturn5 Re: Eva_R
ja je kdysi krmil vločkovým krmivem musíš brát ohled na to co mají v jezeru venku ke sezrani takže nějaka řasa nitěnky možná i perloočky ale stačí to vločkové krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 21:52 Žena Eva_R [365] - ObojživelníciRe: Alisce
Taky jsem jako malá přinesla domů pár vajíček žab, co jsem našla na přehradě. Podařilo se mi jich pár odchovat, a když z nich byly žabky, odnesla jsem je zpátky. Nevím jestli to pro ně bylo dobrý, spíš asi ne, ale pro mě to tenkrát byl zážitek :-) Krmila jsem je vařeným žloudkem, protlačený přes sítko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.06.2010 21:31 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Alisce
Alisce napsala: Ahoj přinesla jsem si domů dnes z rybníka 2 pulce.Prosím poraďte co potřebují?Potřebují pustit. Naši obojživejlníci jsou ohrožení a zákonem chránění.
Alisce napsal: ... kamarádka má na zahrádce jezírko.Mohla bych je dát tam myslíš že by to pro ně bylo dobré? Dobré by bylo ty pulce vrátit tam, odkud pochází.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:58 Alisce Re: voko
Heleď teď mě napadá že kamarádka má na zahrádce jezírko.Mohla bych je dát tam myslíš že by to pro ně bylo dobré?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:57 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: Alisce
Propusť je!! Nemáš právo jim ubližovat tím, že je budeš trápit v akvárku. Až se z nich stanou žáby, budou se trápit. DEJ jim SVOBODU. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:55 Alisce Re: basa1313
S rybkami ne. My jsme měli staré akva tak jsem tam dala vodu z kohoutku a nakombinovala s vodou z akva (psaly to na netu ať se to tak dělá) no a pak nevím právě že chci taky poradit jestli bych je mohla mít v akva.A hlavně jak se o ně mám zatím starrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:51 Žena basa1313 [18] - ParmičkyRe: Alisce
a to ju chces chovat normalne v akva? s rybkami?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:46 Alisce Re: basa1313
My jezírko nemáme =((
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:42 Žena basa1313 [18] - ParmičkyRe: Alisce
aby mali potom ako velke zabky na com sediet... preto neviem ci je dobre chovat ich v akva... lepsie by im bolo v jazierku ja tak jednu mam :-) ale ta uz je dospela ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:40 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Alisce
vyrostou jim nohy, upadne ocas a stane se z nich žába :-) zkus tu hledat v atlase živočichů u žab :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2010 20:27 Alisce – Pulci
Ahoj přinesla jsem si domů dnes z rybníka 2 pulce.Prosím poraďte co potřebují?Čím je mám kmit?pomůže mi úplě každá rada! Třeba vývoj Pulců atd. Děkuju moc za vše =)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2008 19:30 Muž cenega [1] Re: JirkaJirka
z drapatkou souhlasim , je to pekna zaba ale me nedela dobre na poter :-D tak se ji chci zbavit,ma tak 6 cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 20:05 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: quick
CHRÁNĚNÝ . těch třicet korun za žábu obětuj!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.04.2008 19:51 Muž JirkaJirka [10] Re: quick
rozhodne ne myslim ze je dost zabek co muzes dat do akva a nebo teraria. Drapatka a nebo drapatecka ti udela velkou radost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 18:28 havs Re: quick
Co s ním v akvárku, když bude někde vzadu pod hladinou? Toho spíš do terária, ale tam zas hrozí, že si nabije hubu (je to skokan).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 18:27 Metz Re: quick
určitě ne.je chráněny a stejně by ti tam pošel.není tak moc vázán na vodní zdroje a potrebuje souš kde se muže jít nadechnout lovit potravu atd...muj názor ne. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2008 17:47 quick – Žabky z rybníku
Htěl bych se zeptat jestli může být malý skokan s rybičkami v akvárku?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1133x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6852-zabky-z-rybniku