Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výlet na Amazonku

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Výlet na Amazonku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2008 08:02 Muž Yirka [9118] Re: Polux
Na doplnění Polux. Já jsem tam letěl s KLM z Amsterdamu. Přistávalo v Riu i Sao Paolu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2008 01:28 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Polux
Jižní Amerika se létá převážně z Madridu. Taková darda, jak se tu píše, to zase není.
Očkování bys měl mít obě žloutenky, žlutá zimnice, břišní tyfus + antimalarika. Cena dohromady tak 4 - 6 tisíc.
Letenku někam do JA si kup sám. Zjisti si od někoho (třeba v Akváriu číslo 4 je přesný článek od Romana Slabocha), kam konkrétně jet, a tam se pak nech dopravit z většího města místní cestovkou, pak ti těch 50.000,- bude stačit na měsíc včetně zpáteční letenky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2008 00:40 Polux Re: Noxx
No, ockovani to by me az tak nevadilo. 50 je prehnane cislo. Holt bych si chtel udelat radost a jet se tam podivat. Potapeni taky mam. :-) jinak asi nic z toho se zbranema zachazet umim si myslim dobre. Byl sem v armade ale zbrojni pas nemam. smich No proste bych se tam chtel podivat nasel sem to jak rikam od nake cestovky a ockovani kuli amazonce tam nebyla ani zminka chteji zato cirka 50 tis. za 10denni pobyt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2008 00:02 Muž mahy [0] - CichlidyRe: Polux
To je jeden z mých akvasnů ;-)
Před pár lety jsem na toto téma četl inzérát,vycházelo to na necelých 100 000,-byla tam navštěva hl.města akva ryb v JA,návštěva krokodýlí farmy,lov piraní na udici...
Prostě pro mě sci-fi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2008 22:11 Muž poltergeist [3] Re: Polux
Jak píše Noxx musíš mít hromadu očkování, já jsem našel lov piraní www.emma.cz/… Ale drahý jak svině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2008 21:52 Muž Noxx [14] - RostlinyRe: Polux
Ten dotaz osobně beru spíše jako vtip. Teda pokud již nemáš procestovanou půlku světa, kurz v potápění, asi 50 druhů očkování, prodělanou žlutou zimnici, pár šrámů od pijavic, zbrojní pas a v peněžence zbytečných 150 - 400KKč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2008 21:43 Žena Dinamit [68] Re: Polux
To bych se zaměřila spíš na místní cestovky. Jinak co vim, tak většina letadel odlítá z Mnichova, z Prahy minimum. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2008 20:24 Polux – Výlet na Amazonku
Zdravim
Chtel bych se zeptap jestli nekdo nevite o nejake spolecnosti ktera dela vylety na Amazonku s ucelem rybolovu! Odlet aby byl tady z Prahy ! Hledal jsem na netu ale nasel jsem jenom vylet po Amazonce lodi spojeny s pamatkama :-( Chci se podivat za Tercovcema :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 767x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6686-vylet-na-amazonku-