Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Aquael Uni filtr 500 UV

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Filtr Aquael Uni filtr 500 UV
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2024 22:01 Muž elko [30] - Sumci – Filtr Aquael Uni filtr 500UV
Koukám že poslední příspěvek je už letitý a tak se zeptám má tu někdo zkušenost s tímto UV filtrem?Po několika zaplavených uv filtrů od sunsun uvažuji o koupi tohoto uv led filtru.Přiznám se že mám pochybnosti o používaných UVledkách a tak se chci zeptat jestli má někdo vyzkoušeno na nálevníka což je hlavní důvod proč potřebuju uv lampu...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2019 23:38 galaxy
nedavno som kupil tento filter zo zufalosti. Staru uv lampu som uz nechcel pouzit mala vyse 10 rokov tak som chcel usetrit a skusit tento nestastny filter. Mal som mierny zakal a vzdy som to riesil uv len sa mi to nechcelo skladat. Takze kupil som tento filter uv uni 500 od aquael a po 5 dnoch som nemal mierny zakal ale zakalisko ako hrom, ze som ryby a rastliny nevidel. Zacal som studovat na nete a viaceri mali tento isty problem, z mierneho zakalu urobili to iste co ja, nevideli do akvaria. Takze tento filter NEFUNGUJE ako UV. Neexistuje, ze su tam UVC led a vsetky recenzie ako pomohol je bud klamliva reklama alebo im zakal odisiel v malom akva po zalozeni do par dni co je uplne prirodzena cesta. Vobec nikomu neodporucam tento filter, investujte radsej do hocijakej inej uv lampy (poriadnej uv lampy) alebo nekupujte nic. S Aquaelom som skoncil nadobro, ked firma klame neni co riesit. A ani sa nedivim, ze ho tolke roky predavaju, bohvie kolko ho este maju na skladoch.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2012 21:43 Muž WW2collector [0]
taky by me zajimalo,jake mate zkusenosti s timhle filtrem.diky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2008 14:55 George Re: speedTT
mám doma 3 vnitřní filtry od 3 výrobců a ani jeden není nic moc!!!
1) velká hlučnost
2) špatné možnosti čištění
poslední filtr jsem pořídil po dlouhém váhání vnější
1) hlučnost 0
2) čištění nemohu posoudit nám ho zatím krátkou dobu
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2008 14:27 Muž pakozdy [17] Re: bucliik
niekde som videl diskusiu na temu aquel a uv lampy. v marketingovych meterialoch sa hovorilo o pouziti UV/C led diod, len nikto este nevidel led diody s UV/c. smrdelo to klasickym klamstvom. otazka je ci v tom filtry su led-ky alebo ziarivky. navyse uvc dost degraduje kvalitu plastov - co pri kvalite a hrubke plastov aquelu moze byt dost problem. nehovoriac o tom ze prevadzka uv lampy nema byt trvala. a tiez trvanlivost lampy je zavisla od dlzky prevadzky. takze rezim 24x7x365 jej moc neprospeje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2008 13:04 Žena bucliik [99] Re: SpeedTT
s aquaelem nemám dobrou zkušenost-zasekával se mi po výpadku proudu a pak i jindy
Edit: juj on je dokonce vnitřní-no řekla bych že ta UV lampa je zbytečná, ne?navíc ty vnitřní mívají moc silný čerpadlo a malinkou filtrační hmotu-při vyndávaní ti to nateče do akvárka-tady se nejvíc doporučuje kostka bioakvacitu a čerpadýlko, nebo vnější fitry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2008 07:40 speedTT – Aquael Uni filter 500 UV
Dobrý den,
ne internetu jsem našel filtr Aquael Uni filter 500 UV. Chtěl bych se zeptat, zda s ním nemá někdo zkušenosti, nebo zda by mi ho někdo doporučil, či naopak.
Předem dík za názory (aqua-tip.cz/…)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1334x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6643-filtr-aquael-uni-filtr-500-uv