Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké je to dánio?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Copak je to za rybičku? 

Akvaristik.eu

Jaké je to dánio?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2008 04:23 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdečníRe: Přéma
Dají. Než je zakázali, nosil u nás do zveráče jeden chlapík své odchovy celkem často.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 22:30 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: Nobody, Sid
Nu dobrá,já se nehádám,jen mi je divné,že se to tady prodává masově,je to jedna z nejrozšířenějších rybek vůbec...
Dají se normálně rozmnožovat?
Mám je ve společenském skoro rok,obě samice jsou často plné,ale jikru jsem ještě neviděl... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 22:04 Nobody Re: Přéma
Na Ukrajině asi není zákaz prodeje GMO danií,takže se tam mohou vpohodě prodávat.
Jen je nevozte do Čech!Mohl byste dost pěknou pokutu. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 22:01 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Přéma
Jak myslíte... :-)
Edit: Var. Tschernobyl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 21:21 Muž Přéma [23] - AmerikaRe: Přéma
To snad ne,tady na Ukrajině už se prodávají několik let,možná i déle,zeptám se starších akvaristů.Je tady v prodeji jen tohle a klasické pruhované.
Toto je tady běžně prodávaná ryba za pár kopějěk....mají ji úplně v každé akvaristice...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 21:16 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Přéma
GMO.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2008 21:13 Muž Přéma [23] - Amerika – Jaképak je tohle danio?
Fotka k příspěvku Zdravím,neví někdo,jaképak je tohle danio?
Předem díky ;-)
Ta fotka už je skoro rok stará,dneska mají už dlouhé ploutve,asi závojová forma...
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 1048x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6549-jake-je-to-danio